fbpx

Zderzenie Półkul

1

5 dni odosobnienia w absolutnej ciszy mazurskiej natury, z minimalną ilością słów, maksymalnym czasem medytacji…

Spotykamy się w pięknym czasie absolutnego wybuchu Natury po to, aby połączyć się z Nią jeszcze głębiej, posłuchać o czym szumi wiatr, czym dudni Ziemia, co w jeziorach szepczą Duchy i Duchinie.

Ograniczymy słowa do minimum, zamkniemy telefony na klucz.

Codziennie praktykować będziemy jedną sesję jogi kundalini a poza tym oddamy się praktykom medytacji dynamicznej, medytacji z mantrą, oddechem i mudrami.

Proces wspierać będzie codzienna sesja dźwiękoterapii i mantrowania – dla jeszcze głębszego uwrażliwienia i oczyszczenia umysłu z programów zasiedlających naszą podświadomość, nieświadomość i zaśmiecających nasze życie na bieżąco. Zwolnimy, wibracje dźwięków i mantr wypełnią ciało przywracając naturalną równowagę, synchronizując półkule przenosząc do stanu głębokiego relaksu i wyciszenia umysłu.

Poziom przebodźcowania świata osiąga poziomy szaleństwa.

A my – ludzie razem z nim.

Wiesz jak się w tym odnaleźć? Wiesz jak poszerzać własne pole elektromagnetyczne i wzmacniać aurę tak aby treści z zewnątrz nie były przez ciebie przyswajane kiedy nie masz na to zgody? Czy wiesz, że świadomie żyjesz tylko w 5% twojego życia a reszta decyzji, zachowań, wyborów pochodzi z tego co złożone jest w twojej podświadomości i nieświadomości? Tak, tak… tylko nam się wydaje, że wiemy co robimy…

Na tym warsztacie będziemy pracować z oczyszczaniem programów z podświadomości, czyścić umysł tak aby wreszcie dotrzeć do miejsca ciszy w naszym sercu.

Wspierać nas będzie „dark room” – absolutnie wyciemniona przestrzeń, w której będziesz mieć możliwość spędzenia tyle czasu ile zechcesz po to aby doświadczyć tego czym jest deprywacja sensoryczna, czyste ajurwedyjskie jedzenie, rozgwieżdżone mazurskie niebo które zaprosimy do praktyki…

Aby wybrać się na ten warsztat nie potrzebujesz absolutnie żadnego przygotowania. Jeśli praktykujesz już dostaniesz możliwość pogłębienia praktyki. Jeśli dopiero zaczynasz wszystkiego nauczysz się w swoim tempie.

—————————————

Inwestycja – 2600 PLN (proszę napisz jeśli potrzebujesz fakturę)
Termin – 11-15 sierpnia 2024 (5 dni)
Lokalizacja – Stare Juchy, Nad Rogalami
Pokoje 2/3/4 osobowe (możliwość 1-osobowego za dopłatą +50%)
Wyżywienie wegetariańskie (zero kawy i innych używek), jeśli masz specjalne wymagania żywieniowe możemy im sprostać.
4 sesje praktyki dziennie

„Umysł jest twoim najlepszym przyjacielem i twoim największym wrogiem.

Nie istnieje nic bez umysłu, i nie istnieje nic z umysłem.

Ktokolwiek kontroluje umysł, kontroluje całą psyche wszechświata.

Za wszystkie kłopoty odpowiada umysł.
Za wszystkie sukcesy, odpowiada umysł.

Umysł ma tę podstawową właściwość, że jest szybszy niż czas i przestrzeń. Przez to jest tak niebezpieczny, że możesz robić rzeczy, które są iluzją, wyobraźnią, i które nie mają intencji.
Jednocześnie, jest to bardzo korzystne gdyż możesz kreować rzeczy, które mogą być cudami.

Właściwości umysłu pozwalają tobie wyrazić boskość.
Umysł jest narzędziem by zrozumieć całą kreatywność Boga.

Umysł jest dany tobie, dla ciebie.

Jeżeli nie ma związku pomiędzy tobą, a twoim umysłem, wtedy nie ma przewodnictwa pomiędzy tobą, a twoim umysłem.
Jeżeli nie ma zjednoczonego przewodnictwa pomiędzy tobą, a twoim umysłem, wtedy twoje życie będzie katastrofą dla ciebie, twoich dzieci i przyszłych pokoleń.

Umysł jest darem, który może docierać z szybkością i mocą Boga, i może zrujnować ludzkość w jej własnej sieci wyobrażeń, ego i pragnień. Jeżeli ego posługuje się umysłem, rujnuje ludzkie istnienie i nigdy nie pozwala mu wzrastać by stać się lepszym niż byle zwierzę pod wpływem okoliczności.”

Cytaty z książki: Yogi Bhajan, PhD and Gurucharan Singh Khalsa, PhD. „The Mind: Its Projections and Multiple Facets.” Kundalini Research Institute.

Prosimy o zapisy pod mailem info@strefabycia.pl

Warsztat prowadzą:
Anna Matuszkiewicz – INSTRUKTORKA JOGI KUNDALINI, NAUCZYCIELKA ŚWIADOMEGO ODDECHU, MEDYTACJI.

Pomagam ludziom podnieść jakość życia poprzez pracę z ciałem i przestrzenią energii, poszerzenie świadomości, rozbrojenie schematów, masek, programów które nie pozwalają im żyć pełnią – w radości, spełnieniu i przepływie.

Łącząc wiele metod rozwoju osobistego stworzyłam Metodykę „Program Delete”. Uczę jak prostymi metodami opanować szalejące emocje, gospodarować swoją energią, w szybki sposób sięgając po nią kiedy jest potrzebna lub odprężyć ciało i umysł kiedy jest na to czas. Pomagam odnaleźć w sobie pokłady spokoju, kreatywności, mocy, chęci i gotowości do komunikacji, porozumienia, odzyskać apetyt na życie.

Pokazuję jak dotrzeć do prawdy o sobie – sobie prawdziwym – tym kim jesteśmy poza rolami jakie odgrywamy na co dzień.

Przez ponad 20 lat pracowałam w międzynarodowym biznesie. Równolegle z biznesową pasją rozwijałam przez wiele lat swoje powołanie – jestem certyfikowaną nauczycielką Jogi Kundalini, świadomego oddechu i medytacji. W tej chwili skupiam się głównie na edukacji, coachingu, wspieraniu procesów rozwojowych moich studentów.

Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe, wykłady i programy mentoringowe online i offline

Więcej o tym co robię możesz przeczytać na www.strefabycia.pl
—————————————
Natalia Dolska
Dźwięk to życie. To wszystko co nas otacza, każda cząsteczka i komórka w naszym ciele. Życie wibruje nieustannie, zanurzeni jesteśmy w oceanie wibracji, dlatego tak bardzo fascynuje mnie wielowymiarowy wpływ dźwięku na ciało, umysł i ducha człowieka. Fascynację przekładam na praktykę, masuję misami tybetańskimi, śpiewam, gram na instrumentach podczas tzw. podróży z dźwiękiem/kąpieli w dźwiękach. Obserwując zarówno u siebie jak i u osób którym towarzyszę w trakcie spotkań jak wibracje wypływające z instrumentów powodują rozluźnienie napięć w ciele i umyśle wprowadzając w stan głębokiej, przez niektórych nazywanej falującej relaksacji, gdzie możemy mieć wrażenie, że unosimy się na wodzie. Terapia dźwiękiem wzbudza mechanizmy wspierające regenerację organizmu, wycisza, poprawia koncentrację, harmonizuje komórki ciała. Wibracje wpływają również na fale mózgowe zmieniając je i przenosząc umysł w stan relaksu. W tej przestrzeni otulenia, spokoju możemy spotkać się z najwrażliwszą częścią nas, z tym co w nas prawdziwe, co chce się wyrazić.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn