fbpx

Yin Yoga – joga powięziowa i relaksacyjna

6

Zapraszamy na spotkanie w relaksie, odprężeniu, pogłębieniu świadomości własnego ciała oraz odblokowaniu energii, rozluźnieniu napięć.

Yin Joga to łagodna forma jogi. Gdzie poprzez dłuższe pozostawanie w pozycji, wyciszasz swój umysł, ciało, stajesz się swoim świadomym świadkiem, podążasz za sygnałami, jakie wysyła do ciebie ciało.
Praktyka, podczas której wykonywane są łagodne ćwiczenia ruchowe, mające na celu obudzenie struktur powięziowych, wpływa także na tkankę łączną w więzadłach, stawach. Porusza wszelkie napięcia, zastaną energię w ciele, by móc przywrócić naturalny przepływ i pracę organów.

Skupimy się na:

  • Odblokowywaniu energii z ciała i polepszeniu pracy poszczególnych organów.
  • Głębokim relaksie, w oddechu, delikatnym ruchu;
  • Przywróceniu organizmu do naturalnego stanu równowagi;
  • Pogłębianiu relacji ze swoim ciałem, w głębszym czuciu, uważności i łagodności;

Czas trwania zajęć: 1,5 h

Zajęcia są otwarte (pozycje są tak dobrane, by praktyka była odpowiednia dla każdego, bez określania poziomu zaawansowania).

Weź ze sobą: matę, kocyk, poduszkę (jeśli nie masz możliwości przyniesienia ze sobą, możesz skorzystać z dostępnych w studiu), ciepłe ubranie dla własnego komfortu, (*podczas głębokiego relaksu, temperatura ciała się obniża).

Terminarz zajęć znajdziesz w linku – https://wod.guru/grafik/strefabycia
Możliwość kupna pojedynczego biletu (60 PLN) lub karnetu na 4, 6, 8 i 10 wejść (im więcej wejść tym cena pojedynczego spada) – https://wod.guru/athlete-registration-form/strefabycia
 
Uwaga – karnety w Strefie Bycia są karnetami typu OPEN. Kupując karnet masz możliwość uczestniczenia w dowolnych zajęciach odbywających się w tygodniu (poza warsztatami, na które obowiązują osobne bilety i organizowane są zazwyczaj w weekendy).
Czyli na jednym karnecie możesz pójść na różnego rodzaju zajęcia (i dla dorosłych, i np. wykorzystać go na jogę dla dzieci, jeżeli masz młodych joginów w domu), jak również podarować wejście swojej rodzinie lub przyjaciołom.

Prowadząca: Olga Zięba

Nauczycielka Yin Yogi, Arteterapeutka, Artystka-Malarka.
Praktykuję świadomą pracę z ciałem poprzez taniec, ruch, dotyk – masaż Lomi Lomi Nui oraz łagodną bioenergetykę Dotyk Motyla dr Evy Reich.

Jestem praktykiem Movement Medicine, terapeutką Theta Healing (medytacji w stanie theta). Z pasją rozwijam się w dziedzinie arteterapii, psychobiologii, terapeutycznego podejścia do rysunku, malarstwa, ruchu, tańca, ciała.
Kształcę się w kierunku technik terapii tańcem oraz języka ruchu ciała opartego o narzędzia Laban/Bartenieff. Za pośrednictwem obrazu, tańca, dotyku podążam w głąb siebie.

Rozwijam się także w pracy z dziećmi i młodzieżą, przy twórczych warsztatach plastycznych, ruchowych, relaksacyjnych, a także w prowadzeniu grup rozwojowych (arteterapia, świadoma praca z ciałem).

Sztuka towarzyszy mi w życiu od najmłodszych lat. Tworzę obrazy oraz mandale z osobista intencją.
Swój warsztat artystyczny rozwijałam we Włoszech i Portugalii.
Nadal poszerzam swój warsztat, uczestnicząc w warsztatach różnych metod terapeutycznych, rozwojowych, pracy z ciałem (np. Ja’Acov Darling Khan twórca Movement Medicine, analiza bioenergetyczna wg.Lowena, Ruch Autentyczny, TRE, somatyka, łagodna bioenergetyka, praktyka śnienia)

Czerpię inspirację i mądrość z obcowania z naturą, w szczególności drzewa, zwierzęta i żywioł wody, są przewodnikami na mojej drodze.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn