fbpx

Wiosenne porządki

3
Zapraszamy na warsztat „Wiosenne porządki” wraz z koncertem Podróż w Dźwiękach Natalii Dolskiej.
 
WIOSNA!
Czas na porządki w energii, głowie i ciele…
Po jesienno – zimowym czasie nurkowania w siebie, zaglądania do najgłębszych pokładów naszej podświadomości, czerpania z cienia i mroku dla wzrostu do swojej doskonałości nadszedł czas na lekkość.
W końcu wiosna idzie!
Wymieciemy miotełką jogi kundalini wszystko to co jeszcze czai się w kątach. Przygotujemy serca do rozkwitu. Uwolnimy ciężar natłoku myśli, przekonań i bólu istnienia, odnajdziemy w naszych wnętrzach źródłową ciszę z której rodzi się rozkwit.
Pogadamy też o tym jak najlepiej wykorzystać czas wiosny dla własnego wzrostu.
Podczas warsztatu używać będziemy głębokie krije rebirthingowe z tradycji jogi kundalini, oczyszczać podświadomość, odblokujemy blokady z ciała.
Odpoczniecie w dźwiękach gongu i innych kojących instrumentów.
Na koniec – jak zawsze na moich warsztatach – wylądujemy w sercu aby tam szukać odpowiedzi na nasze pytania.
Krótko mówiąc – trochę teorii, sporo praktyki, relaks, wyciszenie i komunikacja z własnym wnętrzem.

Zapraszam każdego, kto poczuje, że fajnie pobyć razem i otworzyć się na nowe. Każdego kto poszukuje odpowiedzi na podstawowe pytania Ziemianina 🙂
Nawet jeśli nigdy, przenigdy nie spotkałaś/praktykowałeś jogi po prostu przyjdź i sprawdź… Może się okazać, że to coś dla Ciebie.

 
Warsztat zakończymy koncertem Podróż w Dźwiękach z Natalią Dolską.
Poniżej kilka słów od Natalii o koncercie.

Muzyka, śpiew, dźwięki wydobywające się z instrumentów oraz te, które możemy spotkać będąc w naturze, przenoszą nas w różne miejsca, wzbudzają emocje, przypominają historie. O leczniczej działalności dźwięków wiemy już od tysięcy lat, żyjemy w morzu wibracji. Dźwięk wpływa na wszystkie układy naszego ciała – mięśnie, nerwy, oddech, krążenie. Podczas koncertów pragnę otulić dźwiękiem i przenieść w przestrzeń, w której spotykamy się z własną wrażliwością, ciepłem, spokojem, rozluźnieniem.

Korzystam z wielu instrumentów, śpiewam, jednak główną rolę grają misy tybetańskie, które swoją wibracją i barwą wyciszają myśli, harmonizują ciało.

Na miejscu mamy maty, ale jeśli masz, zabierz swoją matę, kocyki, poduszki do siedzenia. 

 
Inwestycja – 450 PLN
Termin – 23 marca 2024, 10:00-17:00
 
Do zobaczenia na macie!
 
————————————
Zapisy na ten warsztat prowadzimy poprzez sklep. Tu kupisz wejściówkę na to spotkanie co jest równoznaczne z rezerwacją miejsca.
 
Link do sklepu:

Warsztat prowadzi Anna Matuszkiewicz – INSTRUKTORKA JOGI KUNDALINI, NAUCZYCIELKA ŚWIADOMEGO ODDECHU, MEDYTACJI.

Pomagam ludziom podnieść jakość życia poprzez pracę z ciałem i przestrzenią energii, poszerzenie świadomości, rozbrojenie schematów, masek, programów które nie pozwalają im żyć pełnią – w radości, spełnieniu i przepływie.

Łącząc wiele metod rozwoju osobistego stworzyłam Metodykę „Program Delete”. Uczę jak prostymi metodami opanować szalejące emocje, gospodarować swoją energią, w szybki sposób sięgając po nią kiedy jest potrzebna lub odprężyć ciało i umysł kiedy jest na to czas. Pomagam odnaleźć w sobie pokłady spokoju, kreatywności, mocy, chęci i gotowości do komunikacji, porozumienia, odzyskać apetyt na życie.

Pokazuję jak dotrzeć do prawdy o sobie – sobie prawdziwym – tym kim jesteśmy poza rolami jakie odgrywamy na co dzień.

Przez ponad 20 lat pracowałam w międzynarodowym biznesie. Równolegle z biznesową pasją rozwijałam przez wiele lat swoje powołanie – jestem certyfikowaną nauczycielką Jogi Kundalini, świadomego oddechu i medytacji. W tej chwili skupiam się głównie na edukacji, coachingu, wspieraniu procesów rozwojowych moich studentów.

Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe, wykłady i programy mentoringowe online i offline

Więcej o tym co robię możesz przeczytać na www.strefabycia.pl

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn