fbpx

Weekend z Vedic Art & Medytacja Kundalini – Odkryj Swoją MOC!

288327232_1123315441584752_1448046776668862265_n
Pragniesz rozwinąć swój maksymalny potencjał? Chcesz otworzyć się na pozytywne zmiany w swoim życiu? Pragniesz odkryć w sobie boski impuls nieskończonej kreatywności? A może chciałbyś/łabyś poznać prostą i efektywną metodę transformacji swoich ograniczających przekonań oraz lęków albo tak naprawdę to po prostu zawsze chciałaś/łeś malować, ale sądziłeś, że się do tego nie nadajesz?
 
Jeśli choć raz odpowiedziałeś „TAK” – jest to zdecydowanie warsztat dla Ciebie! Serdecznie zapraszam Cię na podróż w głąb siebie przy pomocy genialnej metody Vedic Art! Dlaczego genialnej? Przede wszystkim dlatego, że posiada wszystkie cechy genialnej techniki – tzn. jest PROSTA i EFEKTYWNA! Każdy może z niej korzystać. Wystarczy zrobić pierwszy krok, a drugi wyłoni się sam. Odrobina pozytywnego szaleństwa i odwagi… i gotowe! Przekrocz swoje ograniczenia i przekonaj się sam/a jak wiele można po prostu 'przemalować’, bez zbędnego wysiłku, szarpaniny, stresu i napięcia.
 
Vedic Art™ to drzwi do Nieskończoności. To drzwi do Twojego wnętrza, do krainy Serca i Duszy gdzie wszystko jest możliwe. To próg, który jak przekroczysz nic już nie będzie takie samo! I dobrze.
 
Serdecznie zapraszam Cię do odważenia się na tę podróż, przez cały jej czas będę Ci towarzyszyć, ale wszystko co się podczas niej wydarzy zawdzięczać będziesz tylko i wyłącznie sobie! Pięknie prawda? Odbierz narzędzia i otwórz się na życie z nowego poziomu wewnętrznej radości i wolności! Stwórz swoją rzeczywistość, taką jaką pragnie Twoje Serce i ciesz się życiem!
 
Kilka słów o Vedic Art™
 
Vedic Art™ jest innowacyjną metodą poszerzania świadomości oraz uaktywniania przepływu energii boskiej kreatywności. Jest metodą odpowiednią dla każdego kto chce wyzwolić się z mentalnych ograniczeń, okowów negatywnych przekonań i podświadomych wzorców oraz wyzwolić swój maksymalny twórczy potencjał w każdej dziedzinie życia: od relacji, przez działalność artystyczną po biznes i sprawy zawodowe. Skorzystać z niej może każdy kto chce i ma gotowość otworzyć się na pozytywne zmiany oraz głęboką transformację w swoim życiu. Nie ma żadnego znaczenia, że nigdy nie malowałeś/aś… nie ma też znaczenia jeśli skończyłeś/aś ASP czy jakąkolwiek szkołę plastyczną. Przy korzystaniu z Vedic Art™ wszystko co znasz odkładasz na półkę i pozwalasz sobie na odkrycie, doświadczanie i rozbudzenie własnej kreatywności z zupełnie innego poziomu, z poziomu Nieskończoności w Tobie.
 
Vedic Art™ to metoda rozwoju osobistego stworzona przez szwedzkiego artystę Curta Källmana. Curt Källman był absolwentem Królewskiej Akademii Sztuk Pięknych w Sztokholmie. Należał też do grupy nauczycieli przekazujących medytację transcendentalną. Na jednym ze spotkań grupy medytującej, otrzymał od twórcy metody Medytacji Transcendentalnej – Maharishiego Mahesh Yogi’ego, znanego też jako „jogina Beatlesów” 17 zasad Ved, na których bazuje i przez, które prowadzi nas krok po kroku, zasada po zasadzie, kurs Vedic Art™.
 
CZYM JEST JOGA KUNDALINI?
Joga Kundalini jest pradawną, duchową technologią umożliwiającą nam świadome kierowanie stanem swojego zdrowia fizycznego, emocjonalne, mentalnego oraz duchowego. Joga Kundalini uczy nas jak świadomie kierować swoją uwagą, a zatem i energią. Łączy w sobie m.in Raj Jogę Ashtanga Jogę, Hatha Jogę, Naad Jogę, Kirtan Jogę, Bhakti Jogę, Mantra Jogę, Laya Jogę oraz Yantra Jogę.
Jak to powiedział Yogi Bhajan: “W jodze jest tak: dwanaście lat Hatha Jogi, plus sześć lat Raja Jogi, plus trzy lata Mantra Jogi, plus rok Laya Jogi równają się skutkowi jednego pełnego roku Kundalini Jogi. Jest to sprawa wyboru.”
 
Joga Kundalini działa na wszystkich poziomach naszego istnienia: duszy, ciała, umysłu oraz na subtelnych poziomach energetycznych. Obejmuje pracę z ciałem fizycznym oraz bardziej subtelnymi ciałami mentalnymi, duchowymi, oddechem oraz dźwiękiem.
 
Praktyka składa się z kriji, czyli precyzyjnej sekwencji asan (pozycji ciała), pranayam (technik świadomej kontroli oddechu), mudr (specjalnych ułożeń dłoni), bhandów (jogicznych zamków) mających na celu wywołanie konkretnego efektu w ciało-umyśle oraz na subtelnych poziomach energetycznych, relaksacji oraz różnorodnych medytacji.
 
 
KILKA SŁÓW O KAKAO CEREMONIALNYM…
Przed wejściem w proces transformacji poprzez malowanie wspólnie zasiądziemy w kręgu przy kubku ceremonialnego kakao. Dlaczego będziemy pić kakao? Czym się różnić kakao ceremonialne od „zwykłego” sklepowego? Zaraz się dowiesz.
 
Kakao nazywane było niegdyś „Napojem Bogów” i nie bez bez powodu! Jest to wyjątkowej jakości pożywienie mające wspierający wpływ na ludzki organizm. Kakao działa na nas zarówno na poziomie fizycznym, jak i subtelnym energetycznym i duchowym. Pasta Kakao zawiera w sobie szereg bezcennych witamin i minerałów, jest bogata w magnez, wapń i żelazo, a także hamujące starzenie się komórek antyoksydanty. Spożywanie ceremonialnego kakao pobudza krążenie i usprawnia przepływ energii w organizmie. Kakao ma również wspaniałe benefit dla naszego umysłu – wspiera koncentrację, pobudza do kreatywnego działania oraz ogólnie zwiększa nasze chęci do życia! Extra prawda?
 
Ale to jeszcze nie wszystko! Prawdziwym, bezcennym skarbem jaki otrzymujemy po kontakcie z medycyną kakao jest ogromne wsparcie w otwarciu się na energię Miłości, Czakry Serca – ośrodka miłości, który znajduje się w centrum klatki piersiowej. Picie kakao działa jak katalizator wspomagający rozpuszczanie blokad jakie pobudowaliśmy nieświadomie z czasem, aby oddzielały nas od przyjęcia Miłości i Spokoju. Zanurzeni w jego ciepłej, otulającej, kojącej energii łatwiej jest nam puścić nasze smutki, żale oraz urazy i otworzysz się na własną Boskość.
Wspólne przyjęcie ceremonialnego kakao przed rozpoczęciem procesu malowania wspomoże nas w puszczeniu tego co już nam nie służy oraz w otwarciu się na dostęp do naszego ukrytego głęboko w Sercu kreatywnego potencjału.
W odróżnieniu od sprzedawanego w sklepach „komercyjnego” kakao w formie czekolady, kakao ceremonialne nie jest poddawane procesowi temperowania, dzięki czemu zachowuje one więcej aktywnych składników, które są dla nas tak korzystne. To właśnie te składniki w dużej mierze umożliwiają nam to niesamowite otwarcie na głębokie odprężenie, relaks, miłość, pozytywne emocje oraz kreatywność! Magiczne właściwości ziaren kakaowca znane były ludzkości od zamierzchłych czasów. Cywilizacje Majów i Azteków bardzo ceniły sobie niebiański Napój Bogów – teraz i ty możesz skorzystać z jego cudownych właściwości!
Podczas warsztatu wypijemy napój z najwyższej jakości kakao ceremonialnego od Keith’s Cacao.
 
CO MOŻESZ ZYSKAĆ DZIĘKI UCZESTNICTWIE W KURSIE VEDIC ART™?
 • nawiążesz kontakt ze sobą na głębszym poziomie
 • odkryjesz co Cię ogranicza, jakie nosisz w sobie limitujące przekonania
 • uwolnisz się od szkodliwych wzorców myślenia oraz zachowania
 • przekonasz się, że nie trzeba się napracować, aby osiągnąć zniewalające efekty
 • odzyskasz poczucie mocy i sprawczości w swoim życiu
 • rozbudzisz swoją kreatywność
 • wyostrzysz intuicję
 • nauczysz się szybko podejmować właściwe decyzje inspirowane głosem twojego Serca
 • rozwiniesz postrzeganie poza zmysłowe
 • uwolnisz zastygłe emocje
 • przetransformujesz traumatyczne doświadczenia w wewnętrzną moc gotowa do wykorzystania na kreacje życia twoich marzeń
 • odkryjesz w sobie boskiego Wewnętrznego Twórcę
 • poznasz doświadczalnie różnicę między stwarzaniem a odtwarzaniem
 • nauczysz się stawiać zdrowe granice
i oczywiście…ukochasz swoje boskie, wewnętrzne dziecko!
 
Gotowy/a? Zarezerwuj miejsce!
 
EARLY BIRDS – CENA PROMOCYJNA przy wpłacie zadatku (bezzwrotnego) do 30.06.2022
jedynie 899 pln 
 
 • Regularna cena kursu: 999 pln
 • Emeryci, renciści, uczniowie i studenci studiów dziennych – 10% zniżki
 • UCZESTNICY ZAJĘĆ KUNDALINI JOGI w Ek Ong Kar – 15%!
 • Dzieci uczestników warsztatu, w przedziale wiekowym od 8 do 12 lat – 50% zniżki.
 • Absolwenci Vedic Art – 111 zł /1 dzień

ZNIŻKA DLA RODZIN, PAR I PRZYJACIÓŁ
przyjdź z bliską osobą/osobami a otrzymasz-20% dla każdego z was!

 
W WARSZTACIE MOŻNA UCZESTNICZYĆ RÓWNIEŻ W WERSJI ONLINE po uprzednim powiadomieniu mailowym oraz wpłacie całości opłat za kurs.
 
REZERWACJE:
Miejsce na warsztacie rezerwuje wpłata bezzwrotnej zaliczki w wysokości 400 pln
 
Email do przesłania zgłoszeń:
vedicart@sacrasoul.com
 

Na warsztat należy przynieść:

 • 9 podobrazi różnych rozmiarów i kształtów (najlepiej bawełniane lub lniane)
 • zestaw farb akrylowych (dowolne kolory! Wybierz to co do Ciebie przemawia. Może jakieś farby z metalicznym połyskiem? Może kolory neonowe lub fluorescencyjne? Puść wodze fantazji!
 • zestaw pędzli
 • paletę do mieszania kolorów
 • kubek, słoik, coś do nalania wody i oczyszczania w niej pędzla
 • dowolne elementy do tworzenia struktur: np. ryż, kaszę, złotka, krepinę, muszelki, kryształy, kamyki, papier kolorowy, guziki, ususzone liście i kwiaty… Co tylko przyjdzie Ci do głowy ewentualnie również klej do umocowania struktur na płótnie
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn