fbpx

Warsztat uzdrawiania Oddechem i Dźwiękiem

www (13)

Głęboki Oddech to oznaka Twojej suwerenności, wolności, niepodległości…

Spokojna, harmonijna relacja z oddechem przedłuża nam życie, pozwala usłyszeć i zobaczyć więcej w sobie i wokół siebie, daje szansę na spokojne, piękne życie.

Niepodległy człowiek oddycha spokojnie, przez nos, powoli, bez pośpiechu. Oddycha pewnie…

Do takiego oddechu dziś chcemy Cię zaprosić. Wielu ludzi zerwało już w dzieciństwie kontakt ze swym oddechem a w konsekwencji zerwało kontakt z własnym ciałem. Na skutek tego tracimy poczucie bezpieczeństwa, nasze życie zasiedla lęk…

W ten wyjątkowy dzień organizujemy Krąg, podczas którego Tomasz zaprosi Cię do sesji oddechu integracyjnego wraz z towarzyszeniem dźwięków i uzdrawiającej sesji dźwiękoterapii w wykonaniu Natalii Dolskiej.

W ten wyjątkowy dzień, kiedy „na zewnątrz” dużo poruszenia, niepokoju, potrzeby krzyku i walki ty wejdź do swego wnętrza i tam odnajdź spokój i ukojenie.

Zapraszamy!

Sesja oddechowa:

Dzięki sesji oddechowej możesz przywrócić harmonię w swoim ciele i umyśle. Uczysz się pozwalać sobie czuć swoje emocje, nie opierając się im. Stajesz w roli obserwatora swoich myśli. Możesz zobaczyć czego potrzebujesz i zacząć odważniej stawiać granice. Dzięki niej wyciszysz się, usłyszysz głos swojej intuicji i pójdziesz dalej przez życie bez lęku i obaw. Jest to wspaniała propozycja dla tych, którzy czują w życiu ciężkość, nie potrafią radzić sobie z trudnymi emocjami i nie wiedzą co w życiu dalej robić, jaką drogą podążać.

Z jakimkolwiek problemem przyjdziesz i z jakąkolwiek potrzebą, zostanie to podczas sesji przez Ciebie zaopiekowane, głęboko poczute i należycie przeżyte. Jeśli podejdziesz do sesji z zaufaniem, otwartością i czystą intencją na pewno dostaniesz to co dla Ciebie teraz najlepsze, dla Twojego najwyższego dobra.

Poniżej kilka słów od Natalii o koncercie.

Muzyka, śpiew, dźwięki wydobywające się z instrumentów oraz te, które możemy spotkać będąc w naturze, przenoszą nas w różne miejsca, wzbudzają emocje, przypominają historie. O leczniczej działalności dźwięków wiemy już od tysięcy lat, żyjemy w morzu wibracji. Dźwięk wpływa na wszystkie układy naszego ciała – mięśnie, nerwy, oddech, krążenie. Podczas koncertów pragnę otulić dźwiękiem i przenieść w przestrzeń, w której spotykamy się z własną wrażliwością, ciepłem, spokojem, rozluźnieniem.

Korzystam z wielu instrumentów, śpiewam, jednak główną rolę grają misy tybetańskie, które swoją wibracją i barwą wyciszają myśli, harmonizują ciało.

Nazywam to podróżą z dźwiękiem, ponieważ dźwięk prowadzi, a to co wybrzmiewa z poszczególnych instrumentów łączy się w całość doświadczenia.

Termin: 
13 stycznia, 16:00-20:00
 
Inwestycja:
180 PLN

Prowadzący: Tomek Kocot 

Jestem certyfikowanym coachem oddechu. Dzielę się sobą, swoimi umiejętnościami wspierając każdego na swój własny, indywidualny sposób i wierzę, że każdy dostaje to, czego najbardziej potrzebuje dla swojego najwyższego dobra.

„Dlaczego?” – to pytanie pozwala mi patrzeć szerzej i głębiej na otaczający mnie świat, dzięki czemu mogę pomagać innym. Traumy, stres, nieprzyjemne emocje, napięcia w ciele – to mój chleb powszedni.

Znajdziesz mnie na Instagramie wpisując „cudownywdech” oraz na stronie www.cudownywdech.pl 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn