fbpx

Warsztat podstaw Naada Joga

grafika w tle wydarzenia fb (7)

Naada Joga jest głębokim doświadczeniem.

Zabiera Cię daleko, zanosi Cię do wewnątrz. Dźwięk, Energia i Światło są wyrazem naszej Prawdziwej Natury. Fraza wiersza lub pieśni może wstrzymać Twój oddech, może sprawić, że zapłaczesz lub, że ukoi się Twój umysł. Może wpłynąć na Twój nastrój i podnieść Cię na duchu.

Jest taka potrzeba głęboko w każdym z nas by „powrócić do Domu”, być wolnymi i pławić się w Radości i Intymnej Słodyczy.

Joga Dźwięku uczy jak wypełnić wibracją swój rdzeń kręgowy, jak słuchać tych brzmień w ciele i pracować z głosem i oddechem, a przezeń z energią życiową – praną. Dla oczyszczania kanałów odbioru subtelnych informacji, ze skutków stresu, nadmiernych uczuć i doznań, aż do podniesienia nastroju i nadawania na swojej fali (nucie).

Uzdrawiaj uczucia dźwiękiem swojego głosu.

Ta starożytna technika odnawia i reguluje przepływ energii w ciele i daje poczucie głębokiego spokoju. Dzięki specjalnym technikom odczuwania wibracji – jest możliwe śpiewanie nie tyle używając słuchu, co właśnie odczuć płynących ze zmysłu dotyku. Rezonans drgań fal dźwięku i własnego głosu wzbudza w nas stłumione uczucia, które możemy dzięki temu uwolnić bez interpretowania ich treści.

Poprzez dźwięk uczymy się

 • rozumieć siebie lepiej,
 • akceptować życie i swoją przeszłość, wszelką pamięć i ograniczenia,
 • uzdrawiać swoją relację z ciałem i emocjami za pomocą własnego głosu i akompaniamentu harmonium,
 • jogicznej pracy z energią i koncentracją, oraz oczyszczania podświadomości,
 • podejścia pełnego miłości i współczucia do siebie jako istoty podróżującej w czasie i przestrzeni.

Zapoznamy się z metodą pracy z własnym głosem tak, by wzbudzać jego wibracją odczucia w ciele i rezonować z nimi. Określone sekwencje tonów uwrażliwiają specyficzne miejsca w ciele i pozwalają na uwalnianie zatrzymanego tam przepływu energii. Dźwięk pozbawiony znaczeń i treści, po prostu sama dźwiękowa fala, rezonuje w nas na różnych częstotliwościach wzbudzając odpowiadające temu odczucia i przeprowadza nas przez pozarozumowe doświadczenie harmonizowania i dostrajania się na wielu poziomach naszego istnienia..

Przedstawione będą podstawowe techniki Naada Jogi

 • Podstawowe techniki Naad Jogi – ćwiczenia odbioru i nadawania dźwięku na pępku, sercu i szyszynce, ćwiczenia ustawienia kręgosłupa, szczegółowy wykład o lokalizacji miejsc wibracji w ciele… Otwieranie ciała na przepływ oddechu i dźwięku, pozycja, ruch i podążanie za energią.
 • Uwrażliwienie na odczucia z ciała, 7 dźwięków podstawowych (sap tak) SA RE GA MA PA DHA NI SA, 12 półtonów i 3 oktawy,
 • Na tym kursie szczególnie poświęcimy czas śpiewaniu głoskami, z których każda wibruje z innym aspektem ciała i umysłu, uzdrawiając je: np. A – z płucami, M – z uwalnianiem napięcia emocjonalnego itd.
 • Podstawy wiedzy o energii w ciele wg systemu czakr i nadis (ośrodków i kanałów) – zrozumienie koncepcji energetyki powiązanej z określonymi stanami emocjonalnymi – te podstawy dają bazę dla dalszej eksploracji na kursie (jesienią 2023), gdzie będziemy się zajmować złością, depresją czy sublimacją zwierzęcych impulsów poprzez dźwięk głosu, oraz doskonaleniem śpiewu.
 • Wprowadzenie do systemu rag i wyczucie „rasa” – różnych nastrojów emocjonalnych, takich jak: oddanie, spokój, radość, współczucie, melancholia, itp., oraz barw dźwięku, głosu.
 • Doświadczymy też działania obiegu energii w ciele za pomocą kilku rag (muzycznych gam) i ich oddziaływania na stan umysłu i emocji – ucząc się przez doświadczenie jak energia wprowadza w ruch wydzielanie gruczołów i powoduje przesył informacji do określonych ośrodków ciała, co ma bezpośredni wpływ na samopoczucie.

Inwestycja:
729 PLN

Termin: 
9-10 września 2023
10:00-18:00

Zapraszamy do udziału w tym unikalnym doświadczeniu. Czekamy na Ciebie.

Zapisy na ten warsztat prowadzimy poprzez sklep. Tu kupisz wejściówkę na to spotkanie co jest równoznaczne z rezerwacją miejsca.

Link do sklepu:

Prowadząca: Agnieszka Hari Kartar

Nauczyciel kundalini jogi wg YB. i Trener nauczycieli
Nauczyciel unikatowej metody Naada Jogi, jogi oczyszczania umysłu i energii za pomocą dźwięku i wibracji wg Vemu Mukundy i Stefano Manfrina.
Konsultant metody pracy rozwojowej z sekwencjami liczb Karam Kriya wg Shiva Charana S.
Konsultant ajurwedy w teamie dr Partapa Chauchana z Jiva Ajurveda, Indie.
Naturoterapeuta w zakresie przeciwdziałania skutkom stresu przez art-terapię, muzyko-terapię, dietę, naukę głębokiego relaksu, zabiegi i masaże.
Warsztaty i kursy w całej Polsce.
Konsultacje indywidualne on-line

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn