fbpx

Warsztat Oddechowy

Kopia Kopia Wiosenne Porządki

WARSZTAT ODDECHOWY

Warsztat Oddechowy to uzdrawiająca podróż w głąb siebie. W tej podróży oddech jest Twoim przewodnikiem w podświadomości i zabiera Cię do miejsc, wspomnień, ludzi, doświadczeń i informacji, z którymi potrzebujesz się spotkać, aby je uzdrowić lub uzyskać wgląd w te, które pomogą Ci na Twojej ścieżce życiowej. Wszystkie odpowiedzi których szukasz są w Tobie, a oddech Cię do nich zaprowadzi…
 
W trakcie sesji możesz doświadczyć głębokich uwolnień emocjonalnych jak i blokad energetycznych i fizycznych. Podróż każdego uczestnika jest inna i wyjątkowa, a każdy może przeżywać ją w dowolny sposób zgodnie z pojawiającą w danym momencie potrzebą. Celem warsztatu oddechowego jest uzdrowienie, dotlenienie, udrożnienie przepływu energii życiowej i połączenie ze świadomością czystej miłości.
 

Ceremonie oddechowe będą odbywać się w cyklu comiesięcznym, każda w innej intencji, z innym wprowadzeniem przygotowawczym zgodnie z tematyką.

 
Z każdym warsztatem otwiera się coraz więcej. Dowiadujesz się, odkrywasz w sobie za każdym razem nowe jakości. Sesje są ułożone tematycznie co daje Ci szansę na obejrzenie siebie w wielu aspektach. nad którymi na co dzień nie zastanawiamy się zbyt często, a które mają ogromny wpływ na Twoje życie.
Dlatego właśnie przygotowaliśmy możliwość korzystnego zakupu 3 sesji. Możesz je wykorzystać w ciągu 6 miesięcy.
 
 
Warsztaty oddechowe potrafią być intensywne i silnie uzdrawiające, gdyż działają jak skalpel – trafnie zaprowadzają nas dokładnie tam, gdzie potrzebujemy się znaleźć i zawsze otrzymujemy to, na co jesteśmy gotowi.
 
27 maja – Warsztat oddechowy dla wyzwolenia i pobudzenia wewnętrznej mocy
17 czerwca – Warsztat oddechowy dla poczucia bezpieczeństwa, zaufania i połączenia
15 lipca – Warsztat oddechowy dla wzmocnienia intuicji i jasności umysłu
26 sierpnia – Warsztat oddechowy dla uzdrowienia traumy międzypokoleniowej
16 września – Warsztat oddechowy dla akceptacji i miłości do siebie
21 października – Warsztat oddechowy dla kreatywności i ekspresji
18 listopada – Warsztat oddechowy dla obfitości i przepływu
 
220zl – koszt za sesję indywidualną
600zl – pakiet 3 sesji
 
Udział w warsztatach możliwy po wcześniejszej rezerwacji.
 
Zapraszamy do zapisów:
info@strefabycia.pl

Prowadząca: Paula Klajnowska

Psycholog, Coach Transformacji & Instruktor Oddechu
Moją misją i powołaniem życiowym jest towarzyszenie innym w zmianie na ich drodze życiowej do życia pełnego lekkości, miłości i spełnienia. Mam dar do trzymania bezpiecznej i pełnej miłości przestrzeni, w której osoby czują się komfortowo i sięgają głęboko do swoich wnętrz. W tej przestrzeni, osoby z którymi pracuję mogą spotkać się z tym co boli jak i również zbliżyć się do swojego źródła i usłyszeć wewnętrzny głos, który poprzez traumy, uwarunkowania i utarte schematy został zagłuszony. Moim celem pracy z ludźmi jest towarzyszenie im w podróży od lęku do zaufania, docieranie do indywidualnych potencjałów oraz wzmacnianie klientów w poczuciu własnej wartości i sprawczości. Klienci deklarują, iż sesje ze mną dodają im ogromnej ulgi, lekkości i siły do działania i zmian, wychodzą z większym zrozumieniem i akceptacją względem siebie i innych co zwiększa ich satysfakcję życiową i relacyjną zarówno w obszarze prywatnym jak i zawodowym.
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn