fbpx

Co przyniesie 2023 rok?

ww (1)

Jaki będzie rok 2023?
Globalnie i osobiście dla każdego z osobna?
Czy chcielibyśmy znać przyszłość i móc się na nią przygotować?

Być może wielu z nas tak by wolało, ale ponieważ przyszłość nie istnieje w czasie teraźniejszym, to nie jest możliwe jej kontrolowanie ani przewidywanie. Czym zatem są prognozy astrologiczne lub numerologiczne które starają się opisać przyszłe wydarzenia?

Mogą być wróżbami wyssanymi z palca lub… logicznymi sekwencjami rozwijającymi się według określonych tendencji. Ponieważ każda sekwencja ma swoje określone konsekwencje, to używając pewnych kodów, można prześledzić ich przebieg i spodziewać się danego rozwoju sytuacji. Jednak po drodze, każdy nasz ruch i reakcja dodają element zmieniający ten przebieg sekwencji i jej efekt końcowy.

Taką sztuką zajmuje się Karam Kriya – metoda obserwowania sekwencji i konsekwencji liczb i ich połączeń. Nie jest numerologią w klasycznym rozumieniu słowa: cyfra 2 będzie miała inne znaczenie i zadanie stojąc przy 9, a inne przy 5 czy 0.

Inaczej ją odczytamy w ciągu: 1-2-3-4, a inaczej przy: 3-1-4-2. Karam oznacza „matczyne klapsy – działanie prawa karmy” (prawa przyczyn i skutków), a Kriya oznacza „właściwe działanie” zmierzające do zakończenia sekwencji karmicznej i jej konsekwencji. Tym samym dzięki tej metodzie nie staramy się przewidzieć żadnych przyszłych wydarzeń, lecz rozpoznać jakie nasze działania (w tym myśl, mowa i czyn) będą właściwe i adekwatne względem wszystkiego co będzie się działo, tak by być w zgodzie z czasem i krystalizować duszę.

Liczby są podstawowym budulcem tego świata. Są bardziej pierwotne niż żywioły czy wibracja dźwięku. Stanowią kręgosłup wszystkiego co istnieje widzialnie i niewidzialnie.

Wyznaczają wątek i osnowę: strukturę na której mogą oprzeć się wszystkie inne elementy, splatając się w odpowiedni wzór. Rosnąca i multiplikująca się zależność nakładających się wzorów to świat jaki znamy, wraz z tym czego nie pojmujemy.

Cyfry od 1 do 9 stały się dzięki kulturze arabskiej doskonałym narzędziem opisowym rzeczywistości, można je cyklicznie multiplikować i łączyć, obserwować ich relacje, zależności i sekwencje. Od czasów kiedy wyparły inne systemy liczbowe, posługujemy się nimi globalnie, zapisując nimi nasze daty urodzin, kody, pesele, numery paszportów itp. Dlatego choć tradycja podtrzymuje różne daty nowego roku (chińskiego, tybetańskiego czy innych), to wszyscy jesteśmy numerycznie, statystycznie, urzędowo i kosmicznie – podporządkowani ujednoliconemu systemowi, w którym obowiązuje obecnie kalendarz gregoriański wg którego kończy się rok 2022.

Zapraszam na jednodniowy warsztat, na którym zobaczymy czy wzięliśmy jego lekcje, by być gotowymi na zmiany jakie konsekwentnie wprowadzi zmiana jednej cyfry w roku 2023.

Termin: NIEDZIELA 15.01.2023; 10:00 – 18:30
(z przerwą około 1 h na obiad. Można wyjść i zjeść coś w okolicy lub przynieść jedzenie i zjeść na miejscu. Mamy talerze, widelce, jeśli potrzebujesz coś podgrzać przynieś swój garnuszek 🙂 Na miejscu są herbatki, woda, kubki.)

Inwestycja: 450 PLN

W programie wykład zobrazowany, praca indywidualna i w podgrupach, kriya KY i medytacje.

Prowadząca: Agnieszka Hari Kartar

Nauczyciel kundalini jogi wg YB. i Trener nauczycieli na kursach instruktorskich KY I stopnia.
Nauczyciel unikatowej metody Naada Jogi, jogi oczyszczania umysłu i energii za pomocą dźwięku i wibracji wg Vemu Mukundy i Stefano Manfrina.
Konsultant metody pracy rozwojowej z sekwencjami liczb Karam Kriya wg Shiva Charana S.
Konsultant ajurwedy w teamie dr Partapa Chauchana z Jiva Ajurveda, Indie.
Naturoterapeuta w zakresie przeciwdziałania skutkom stresu przez art-terapię, muzyko-terapię, dietę, naukę głębokiego relaksu, zabiegi i masaże.
Warsztaty i kursy w całej Polsce.
Konsultacje indywidualne on-line
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn