fbpx

W Ogrodzie Duszy – warsztat i koncert alchemicznych mis śpiewających

4
Ten warsztat jest ostatnim przed wakacjami.
A do tego bardzo specjalnym…
 
Dołącza do mnie Monika Smolińska wraz ze swoimi misami alchemicznymi. Poza pracą jogiczną doświadczycie pięknych i błogich, uzdrawiających wibracji tych niezwykłych i bardzo unikalnych mis alchemicznych.
Uzdrowienie jakie niosą święte dźwięki odbywa się na wielu poziomach. Pootwierani pracą z jogą Kundalini przyjmiemy te wibracje do najgłębszych warstw swojego jestestwa…
 
A o samym warsztacie kilka słów tutaj:
 
Dusza… taka niedookreślona przestrzeń w Tobie, postrzegana często przez pryzmat religijnych programów i dziecięcych wyobrażeń….
 
Wielu wątpi czy w ogóle ją ma, czy da radę wejść z nią w kontakt lub nie rozumie zupełnie po co cały ten duchowy hałas…
 
Tymczasem bez duchowości nie zrozumiesz tych czasów. Tak, tak… Możesz być profesorem, naukowcem, erudytą wielkim ale jeśli duchowość z Twego życia jest wycięta to ominie Cię w nadchodzącej erze bardzo wiele…
 
Zapraszam do doświadczenia w krijach otwierających przestrzeń serca, w medytacjach otulających wdzięcznością, miłością i łączących z tymi wymiarami, które zawsze były z Tobą… Czasem tylko w zapomnieniu…
 
Przypomnij sobie prawdę! Już czas!
Nawet jeśli nigdy, przenigdy nie spotkałaś/praktykowałeś jogi po prostu przyjdź i sprawdź… Może się okazać, że to coś dla Ciebie.
 
Inwestycja 350 PLN
 
W czasie trwania warsztatu będzie przestrzeń na drobny posiłek – przynieś to co lubisz. Na miejscu mamy ciepłe napoje i wodę.
Mamy pomoce do jogi ale jeśli masz możliwość przynieść swoje – zapraszamy 🙂
 
Więcej informacji – info@strefabycia.pl

Prowadząca: Anna Matuszkiewicz

INSTRUKTORKA JOGI KUNDALINI (KRI), NAUCZYCIELKA
ŚWIADOMEGO ODDECHU, MEDYTACJI, INSPIRTORKA ZMIAN.
Pomagam ludziom podnieść jakość życia poprzez pracę z ciałem, poszerzenie świadomości, rozbrojenie schematów, masek, programów które nie pozwalają im żyć pełnią – w radości, spełnieniu i przepływie.
Łącząc wiele metod rozwoju osobistego stworzyłam Metodykę „Program Delete”. Uczę jak prostymi metodami opanować szalejące emocje, gospodarować swoją energią, w szybki sposób sięgając po nią kiedy jest potrzebna lub odprężyć ciało i umysł kiedy jest na to czas.
Pomagam odnaleźć w sobie samym pokłady spokoju, kreatywności, mocy, chęci i gotowości do komunikacji i porozumienia. Pokazuję jak dotrzeć do prawdy o sobie – sobie prawdziwym – tym kim jesteśmy poza rolami jakie odgrywamy na co dzień.
Przez ponad 20 lat pracowałam w międzynarodowym biznesie. Znam dobrze i rozumiem Twoje życiowe problemy. Równolegle z biznesową pasją rozwijałam przez wiele lat swoje powołanie – jestem nauczycielką Jogi Kundalini (KRI Certified), świadomego
oddechu i medytacji. W tej chwili skupiam się na edukacji, coachingu, wspieraniu procesów rozwojowych moich studentów. Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe, wykłady i programy mentoringowe online i offline.
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn