fbpx

W Dół do Korzeni – połączenie z Rodem

Kopia Kopia Wiosenne Porządki (1)

Twój Ród jest Twoją drogą do życia na tej Ziemi. Twoja ziemska powłoka składa się z krwi i kości twoich przodków – ich DNA jest Twoim DNA…

Jeśli odcinasz się od rodu, wstydzisz się go, wypierasz, odgradzasz się od obfitości tego świata. Zatrzymujesz rzekę dostatku, darów jakie wszechświat ma dla Ciebie.

Rana Ojca i Rana Matki – jako istoty ziemskie nosimy obie te rany na dnie serca. Nie pozwalają nam one kochać, otworzyć serce na prawdę o sobie, o tym świecie, o swoim pięknie i źródłowych jakościach jakie leżą u naszego źródła.

Nieuzdrowione relacje z rodem nie pozwalają nam spotykać się w prawdzie i miłości z drugim człowiekiem.

To one najczęściej leżą u podstawy naszych codzienny konfliktów – w małżeństwie, rodzicielstwie, przyjaźniach, pracy…

Na tym warsztacie oczyścimy przestrzeń serca z tych ran, otworzymy przestrzeń uzdrowienia naszych relacji z rodem. Sięgniemy w dół – do korzeni samych siebie.

Każdego dnia możesz podjąć decyzję aby narodzić się na nowo.

Zapraszam Cię do wspólnej celebracji narodzin do świadomego życia, lekkości, pełni, miłości i spełnienia. 

Tak – to jest możliwe 

Zapraszam Cię do pracy z jogą kundalini, podczas której dotrzesz do głębin Twojej podświadomości, oczyścisz tę przestrzeń z tego co tam ukryte po to, aby z lekkością kroczyć w dalsze życie.

Przyjrzymy się blokadom, programom, które trzymają Cię w „starym porządku”, wytropimy wewnętrznego sabotażystę, krytyka, rozpoznamy cenzora…
Odrodzimy się do życia na własnych zasadach, po swojemu, na nowo rozpisując wizję przyszłości.

Zapraszam do doświadczenia w krijach, w medytacjach otulających wdzięcznością, miłością i łączących z tymi wymiarami, które zawsze były z Tobą… Czasem tylko w zapomnieniu…

Przypomnij sobie prawdę!

Już czas!

Nawet jeśli nigdy, przenigdy nie spotkałaś/praktykowałeś jogi po prostu przyjdź i sprawdź… Może się okazać, że to coś dla Ciebie.

Czas:
24.09.2022, 10:00 – 16:00

Inwestycja:
350 PLN

Bilet znajdziesz tutaj: Kliknij tutaj (wystarczy kliknąć w wydarzenie w terminarzu)

W czasie trwania warsztatu będzie przestrzeń na drobny posiłek – przynieś to co lubisz. Na miejscu mamy ciepłe napoje i wodę.
Mamy pomoce do jogi ale jeśli masz możliwość przynieść swoje – zapraszamy 

Pytania kieruj tutaj: info@strefabycia.pl

Prowadząca: Anna Matuszkiewicz

– INSTRUKTORKA JOGI KUNDALINI (KRI), NAUCZYCIELKA ŚWIADOMEGO ODDECHU, MEDYTACJI, INSPIRTORKA ZMIAN.

Pomagam ludziom podnieść jakość życia poprzez pracę z ciałem, poszerzenie świadomości, rozbrojenie schematów, masek, programów które nie pozwalają im żyć pełnią – w radości, spełnieniu i przepływie.

Łącząc wiele metod rozwoju osobistego stworzyłam Metodykę „Program Delete”. Uczę jak prostymi metodami opanować szalejące emocje, gospodarować swoją energią, w szybki sposób sięgając po nią kiedy jest potrzebna lub odprężyć ciało i umysł kiedy jest na to czas.
Pomagam odnaleźć w sobie samym pokłady spokoju, kreatywności, mocy, chęci i gotowości do komunikacji i porozumienia. Pokazuję, jak dotrzeć do prawdy o sobie – sobie prawdziwym – tym kim jesteśmy poza rolami jakie odgrywamy na co dzień.

Przez ponad 20 lat pracowałam w międzynarodowym biznesie. Znam dobrze i rozumiem Twoje życiowe problemy. Równolegle z biznesową pasją rozwijałam przez wiele lat swoje powołanie – jestem nauczycielką Jogi Kundalini (KRI Certified), świadomego
oddechu i medytacji. W tej chwili skupiam się na edukacji, coachingu, wspieraniu procesów rozwojowych moich studentów. Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe, wykłady i programy mentoringowe online i offline.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn