fbpx

Uzdrawiający Koncert Świąteczny w Strefie Bycia

ww

Na piękne zakończenie roku 2022 zapraszamy Was z serca na niezwykły koncert.

Zagrają dla Was instrumenty terapeutyczne z całego świata. Niektóre jedyne takie w Polsce.

Będzie można leżeć, siedzieć, medytować, zatapiać się w dźwiękach, a jak nadejdzie pragnienie tańczyć, falować, doznawać jak lubisz…

Przed koncertem usiądziemy do Kręgu z Ceremonialnym z kakao prosto z Peru do ceremonii wdzięczności za dary tego roku, którą poprowadzi Anna Matuszkiewicz.

Kakao wesprze naszą wdzięczność płynącą prosto z serc otwierając je szeroko na dawanie i przyjmowania miłości. Miłością i wdzięcznością uskrzydleni będziemy gotowi na niecodzienną ucztę w dźwiękach w wykonaniu Moniki Smolińskiej, Aishy Archer i Marka Archer.

Znacie dobrze tych terapeutów Nowej Ziemi z praktyk w Strefie. Tym razem połączą swoje talenty i swoje instrumenty.

Nie zabraknie gongów, bębnów, mis tybetańskich, mis alchemicznych, fletów, hand drum, dzwonków, grzechotek i wielu innych uzdrawiających instrumentów.

W czasie podróży w dźwiękach gramy na: gongach, misach tybetańskich, hang pan oraz fletach rdzennoamerykańskich

W antycznej Grecji używano muzyki, aby wspierać leczenie zaburzeń psychicznych, a historycznie dźwięk był używany, aby wzmocnić morale i wpłynąć pozytywnie na ludzi. Wiele osób również wierzy, że dźwięk może także uleczyć ciało. Prawdopodobnie dlatego, że ludzi naturalnie pociąga sam dźwięk. Pomyślcie tylko jak ulubiona piosenka potrafi podnieść nastrój.

Dodatkowo, pracując z instrumentami takimi jak: kamertony, gongi czy misy tybetańskie uważa się, że przynosi to lepsze efekty, ponieważ dostarczamy czystych dźwięków.

Dorosły człowiek składa się z około 75% wody, która jest doskonałym przewodnikiem. Kiedy wibracje podróżują przez ciało, wspierają one krążenie, przepływ energii i odmłodzenie. Częstotliwość dźwięku synchronizuje się z częstotliwością fal mózgowych, a ciało aktywnie się odstresowuje.

Piękno uzdrawiania dźwiękiem jest takie, że jest ono całkowicie bezpieczne.

Korzyści:

 • łagodzenie bólu, lęku i stresu,
 • poprawa pamięci, zdolności do działania,
 • likwidacja napięć w ciele wywołujących schorzenia,
 • pobudzenie kreatywności,
 • wygaszenie natłoku myśli,
 • poprawa słuchu,
 • regeneracja na poziomie DNA,
 • synchronizacja półkul mózgowych,
 • wsparcie podczas leczenia chemioterapią,
 • mobilizowanie samouzdrawiających sił organizmu,
 • likwidowanie bólu głowy i bezsenności.

Na misach alchemicznych zagra Monika Smolińska.
Są to misy inne niż znane w Polsce misy tybetańskie czy kryształowe. 

Misy alchemiczne są tworzone z wielką miłością przez połączenie kwarcu, wyjątkowych kryształów (w tym ametyst, masa perłowa, diament) i minerałów z metalami szlachetnymi (24k złotem lub platyną). To połączenie sprawia, że misy emitują bardzo wysokie i czyste wibracje. Ich kolorowe esencje kryształów docierają do najgłębszych warstw naszych ciał subtelnych, działając na wszystkich poziomach. Dźwięk mis jest alchemiczny i naturalne uruchamia własne mechanizmy samouzdrawiania. Poprzez rozpoznanie jakości wibracji następuje jej natychmiastowa transformacja w wysoką wibrację.

Zapraszamy Was na ten koncert aby przygotować się pięknie na nadchodzące Święta, podsumować wspólnie powoli mijający rok i nasycić się najwyższymi wibracjami uzdrawiającej miłości.

Termin: 18 grudnia 2022, 17:00-21:00

Inwestycja: 220 PLN

Grają:

Monika Smolinska – Holistic &  Sound Healing Practitioner, Soul & Body Coach, Soulful Artist.

Od najmłodszych lat doświadczałam różnych form tańca oraz sztuki jako ekspresji Siebie, tworząc własne choreografie czy intuicyjne malarstwo.
Występując w Teatrze Wielkim czy w Operze Narodowej zawsze towarzyszyła mi kreacja oraz rozwój osobisty.

Od lat intensywnie pracuję z ciałem oraz z Medycyną dźwięku (sound healing), szczególnie po doświadczeniu przebudzenia, gdy ciało moje uległo ciężkiemu i bolesnemu poparzeniu ogniem w 40%.

Długoletnia i bardzo owocna praca holistyczna z bólem, umysłem, emocjami oraz gojeniem się ciała, doprowadziła mnie do stworzenia oraz połączenia  wielu skutecznych technik holistyczno-artystycznych, które wspierają i harmonizują samoregenerację ciała oraz Duszy.

Dziś jako dyplomowany terapeuta Holistic & Sound Healing, wzbogacam tę pasjonującą pracę ze sztuką dźwięku alchemicznego, prowadząc na co dzień sesje holistyczno-alchemiczne na śpiewających misach alchemicznych, gongach Grotta Sonora czy bębnach szamańskich, wprowadzając w wyższe stany świadomości.

Moją misją jest praca z transformacją ciała nie tylko po obrażeniach fizycznych, ale także ze świadomą przemianą emocji po nabytych traumach w połączeniu ze sztuka intuicyjna, dlatego z radością maluję  również obrazy intuicyjno-wibracyjne w kierunku odkrywania oraz pełnej aktywacji potencjałów Dusz. Jest to misja poszerzania świadomości o naszej boskości i nieskończoności. Z zamiłowania eksploruję kolorowe kuchnie świata, transformując wibracje pożywienia.

Aisha Archer – certyfikowana terapeutka ciała i oddechu, absolwentka Akademii Kinesiologii Systematycznej w Londynie oraz praktyk metody Biodynamicznego Oddechu i Usuwania Traum (BBTRS).

Mark Archer – certyfikowany praktyk metody Biodynamicznego Oddechu i Usuwania Traum (BBTRS), muzyk intuicyjny, grający na Hang Pans oraz Rav Vast Drums.

Wiele lat spędziliśmy na transformacji tego co nam już nie służy, nad dotarciem do swojego serca, do swojej esencji. Wpierw osobno a teraz jako małżeństwo. W czasie warsztatów oferujemy dwie energie – męską i żeńską, które wzajemnie się równoważą, uzupełniają i wspierają procesy.

Oprócz spotkań grupowych prowadzimy sesje indywidualne (online i offline) dla tych, którzy chcą wejść głębiej w proces uwalniania napięć, blokad oraz emocji, które przeszkadzają w doświadczaniu pełni życia.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn