fbpx

Ucieleśnienie

5

Ciało człowieka na planecie Ziemia – perfekcyjnie i harmonijnie działająca społeczność mająca na celu … no właśnie – co? Po co nam nasze ciała? Dlaczego są właśnie takie?

Zanim zechcemy je zmieniać, modelować, odchudzać, umięśniać warto je najpierw zasiedlić i poznać.

Tymczasem większość ludzi na Ziemi żyje zaledwie w głowie i umysł (często utożsamiany z mózgiem) traktuje jako komputer pokładowy w tej podróży. Swoje ciała zaś tresuje, rzeźbi, kształtuje według bieżącej mody lub porzuca je zupełnie karmiąc substancjami, które zamiast odżywiać po prostu szkodzą.

Kiedy patrzę na ludzi w większych skupiskach takich jak metro, ruchliwe ulice czy supermarkety włącza mi się w głowie piosenka Martyny Jakubowicz „W Domach Z Betonu”…

…w domach z betonu nie ma wolnej miłości

Są stosunki małżeńskie oraz akty nierządne

Casanova tu u nas nie gości….”

Posłuchaj jak pięknie śpiewa Martyna…

No i kiedy tak patrzę na ludzi, widzę jak się poruszają, odczuwam ograniczony przepływ ich energii, widzę porzucone ciała i wiem, że w zabetonowanych ciałach nie ma wolnej miłości… W zamurowanym ciele nie ma czucia, nie ma wibracji, nie ma fal ekstazy, nie ma pełni życia…

Zapraszam Cię do skruszenia murów! Do odmrożenia ciała, do świadomości w ciele.

Nie ma innej drogi jak droga przez ciało, bo to w nim na to wcielenie odwiedzasz Ziemię.

Warsztat zakończymy koncertem Podróż w Dźwiękach z Natalią Dolską.

Poniżej kilka słów od Natalii o koncercie.

Muzyka, śpiew, dźwięki wydobywające się z instrumentów oraz te, które możemy spotkać będąc w naturze, przenoszą nas w różne miejsca, wzbudzają emocje, przypominają historie. O leczniczej działalności dźwięków wiemy już od tysięcy lat, żyjemy w morzu wibracji. Dźwięk wpływa na wszystkie układy naszego ciała – mięśnie, nerwy, oddech, krążenie. Podczas koncertów pragnę otulić dźwiękiem i przenieść w przestrzeń, w której spotykamy się z własną wrażliwością, ciepłem, spokojem, rozluźnieniem.

Korzystam z wielu instrumentów, śpiewam, jednak główną rolę grają misy tybetańskie, które swoją wibracją i barwą wyciszają myśli, harmonizują ciało.

Nazywam to podróżą z dźwiękiem, ponieważ dźwięk prowadzi, a to co wybrzmiewa z poszczególnych instrumentów łączy się w całość doświadczenia.

Na miejscu mamy maty, ale jeśli masz, zabierz swoją matę, kocyki, poduszki do siedzenia
 
Inwestycja – 450 PLN
Termin – 12 maja 2024, 10:00-17:00
 
Do zobaczenia na macie!
 
————————————
Zapisy na ten warsztat prowadzimy poprzez sklep. Tu kupisz wejściówkę na to spotkanie co jest równoznaczne z rezerwacją miejsca.
 
Link do sklepu:

Warsztat prowadzi Anna Matuszkiewicz – INSTRUKTORKA JOGI KUNDALINI, NAUCZYCIELKA ŚWIADOMEGO ODDECHU, MEDYTACJI.

Pomagam ludziom podnieść jakość życia poprzez pracę z ciałem i przestrzenią energii, poszerzenie świadomości, rozbrojenie schematów, masek, programów które nie pozwalają im żyć pełnią – w radości, spełnieniu i przepływie.

Łącząc wiele metod rozwoju osobistego stworzyłam Metodykę „Program Delete”. Uczę jak prostymi metodami opanować szalejące emocje, gospodarować swoją energią, w szybki sposób sięgając po nią kiedy jest potrzebna lub odprężyć ciało i umysł kiedy jest na to czas. Pomagam odnaleźć w sobie pokłady spokoju, kreatywności, mocy, chęci i gotowości do komunikacji, porozumienia, odzyskać apetyt na życie.

Pokazuję jak dotrzeć do prawdy o sobie – sobie prawdziwym – tym kim jesteśmy poza rolami jakie odgrywamy na co dzień.

Przez ponad 20 lat pracowałam w międzynarodowym biznesie. Równolegle z biznesową pasją rozwijałam przez wiele lat swoje powołanie – jestem certyfikowaną nauczycielką Jogi Kundalini, świadomego oddechu i medytacji. W tej chwili skupiam się głównie na edukacji, coachingu, wspieraniu procesów rozwojowych moich studentów.

Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe, wykłady i programy mentoringowe online i offline

Więcej o tym co robię możesz przeczytać na www.strefabycia.pl

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn