fbpx

Twój Rebirthing – warsztat w tradycji Jogi Kundalini

Grafiki www (4)

Masz czasem poczucie, że oglądasz swoje życie przez grubą szybę oddalenia?
Że niewiele cieszy, smaki są płaskie, kolory wyblakłe, brak jest bliskości z ludźmi, których kochasz?

Czujesz, że dotarłeś, dotarłaś do jakiegoś muru, blokady w życiu?
Wszystko wokół sypie się, rozpada i traci sens jakby całe fundamenty na których zbudowane jest Twoje życie pękały?

A może już wiesz co tu jest grane i szukasz drogi do pogłębienia Twojego zrozumienia siebie, świata, poszerzenia świadomości i dalszego wzniesienia?
Być może praktykujesz już jogę kundalini od lat i szukasz miejsca i sposobności do pogłębienia swojej praktyki, zrozumienia głębiej tego co ze sobą niesie ta przepotężna technologia?

Niezależnie od tego gdzie jesteś w życiu, z czym się zmagasz, jaki jest Twój poziom rozumienia siebie i świata, ile masz doświadczenia w pracy nad własnym rozwojem czy z jogą kundalini TEN WARSZTAT JEST DLA CIEBIE!

Nasze ciała, energie, umysł przepełnione są zapisami z przeszłości. Zapisy te powodują nasze reaktywne działania, odgradzają nas od prawdy o nas samych, od autentycznego „ja”. Zapełniają miejsce, są jak bagaże, które powodują, że wiele nowego w nas się już nie zmieści.

Dlatego regularne oczyszczanie podświadomości i nieświadomości, naszych wszystkich 10 Ciał jest koniecznością. Oczyszczanie daje lekkość i dostęp do ciszy, tworzy pojemność i przestrzeń na nowe jakości którymi pragniemy się nakarmić.

„Ideą Rebirthing (Odrodzenia czy Ponownych Narodzin) jest odblokowanie Twojej podświadomości – komnaty tajemnic”
Jogi Bhajan

Rebirthing to pełen program pracy ze świadomością, podświadomością i poziomem nieświadomości. To zestaw 31 Kriji (zestawów praktyk) przeprogramowujących Twoją pamięć komórkową z okresu przedporodowego, pierwszych lat życia, traum i programów płynących z rodu i pola zbiorowego.

To SPA dla Twojej Duszy!

Peeling duchowy.

Okazja do odnowienia siebie, ustanowienia się na nowych – własnych zasadach.

Abyśmy zatem mogli wejść na ścieżkę autentyczności, prawdy, bliskości ze sobą i innymi ludźmi potrzebujemy odczepić, porzucić swoje „dekoracje”, którymi odbudowaliśmy się wraz z upływem życia.
Praktyki Rebirthingu towarzyszą mi już od kilku lat. Są niezmiernie skuteczne, rozbudowane, dość wymagające fizycznie, ale każdy człowiek może je stosować.

4 sesje dziennie

Indywidualne wsparcie Ani Matuszkiewicz w prowadzeniu przez indywidualne procesy

Dopełnieniem procesów będzie kontakt z żywym dźwiękiem podczas praktyk i seansów dźwiękoterapii w wykonaniu Natalii Dolskiej.

Poniżej kilka słów od Natalii o koncercie.

Muzyka, śpiew, dźwięki wydobywające się z instrumentów oraz te, które możemy spotkać będąc w naturze, przenoszą nas w różne miejsca, wzbudzają emocje, przypominają historie. O leczniczej działalności dźwięków wiemy już od tysięcy lat, żyjemy w morzu wibracji. Dźwięk wpływa na wszystkie układy naszego ciała – mięśnie, nerwy, oddech, krążenie. Podczas koncertów pragnę otulić dźwiękiem i przenieść w przestrzeń, w której spotykamy się z własną wrażliwością, ciepłem, spokojem, rozluźnieniem.

Gdzie?
Pracujemy w przepięknym, nowym ośrodku zanurzonym w naturze „Nad Rogalami

Zobacz jak tam pięknie:

Pokoje 2,3,4 osobowe

Wyżywienie wegetariańskie (możliwość specjalnej diety)

Kiedy?
12-16 marca 2025 – zaczynamy obiadem w środę

Cena za warsztat wraz z pobytem i wyżywieniem 2950 PLN

Możliwość wystawienia faktury.

Zgłoszenia:
Poprosimy o przesłanie Twojego zgłoszenia na adres info@strefabycia.pl

Po otrzymaniu zgłoszenia zapiszemy Cię na listę i wyślemy do Ciebie maila potwierdzającego ze wskazaniem konta do wpłaty zadatku bezzwrotnego w wysokości 1000 PLN.

Ilość miejsc ograniczona.

Jeśli masz pragnienie, potrzebę dołączyć do tego warsztatu, ale masz kłopot z wpłata zadatku zaraz po zgłoszeniu napisz – rozłożymy płatności na raty.

Jeśli masz pytania o ten program lub chcesz porozmawiać i sprawdzić czy to dla Ciebie pisz do nas lub dzwoń na 575741698

Do zobaczenia!

Warsztat prowadzi Anna Matuszkiewicz – INSTRUKTORKA JOGI KUNDALINI, NAUCZYCIELKA ŚWIADOMEGO ODDECHU, MEDYTACJI.

Pomagam ludziom podnieść jakość życia poprzez pracę z ciałem i przestrzenią energii, poszerzenie świadomości, rozbrojenie schematów, masek, programów które nie pozwalają im żyć pełnią – w radości, spełnieniu i przepływie.

Łącząc wiele metod rozwoju osobistego stworzyłam Metodykę „Program Delete”. Uczę jak prostymi metodami opanować szalejące emocje, gospodarować swoją energią, w szybki sposób sięgając po nią kiedy jest potrzebna lub odprężyć ciało i umysł kiedy jest na to czas. Pomagam odnaleźć w sobie pokłady spokoju, kreatywności, mocy, chęci i gotowości do komunikacji, porozumienia, odzyskać apetyt na życie.

Pokazuję jak dotrzeć do prawdy o sobie – sobie prawdziwym – tym kim jesteśmy poza rolami jakie odgrywamy na co dzień.

Przez ponad 20 lat pracowałam w międzynarodowym biznesie. Równolegle z biznesową pasją rozwijałam przez wiele lat swoje powołanie – jestem certyfikowaną nauczycielką Jogi Kundalini, świadomego oddechu i medytacji. W tej chwili skupiam się głównie na edukacji, coachingu, wspieraniu procesów rozwojowych moich studentów.

Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe, wykłady i programy mentoringowe online i offline

Więcej o tym co robię możesz przeczytać na www.strefabycia.pl

———————————–

Proszę, obejrzyj jeśli chcesz poznać mnie bliżej:

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn