fbpx

Transformacja ciała i przez ciało

286661881_10161839968559409_73532218719000263_n
Podróż do Siebie samych, tym kim jesteśmy naprawdę to podróż przez wszystkie nasze wymiary: umysł, ducha i ciało, które są ze sobą połączone, ale często niezintegrowane. Moja transformacyjna i integracyjna podróż zaczęła się wiele lat temu od ciała i to praca z ciałem stała się terenem eksploracji, pracą i pasją.
Jeśli Twoja podróż zaczęła się od odkodowania umysłu i przekonań lub od uwalniania emocji i komunikacji z Duszą, to może przyszedł teraz czas, by uwagę skierować też na ciało? Wesprzyj swoje ciało w transformacji a ono wesprze Ciebie.
W czasie tego warsztatu chcę się z Tobą podzielić moją wiedzą i doświadczeniem oraz zainspirować Cię do jeszcze głębszego odkrywania Siebie w ciele i poprzez ciało oraz pokazać proste narzędzia do wspierania Siebie samej/samego w transformacji, której doświadczasz oraz do integrowania wszystkich wymiarów ucieleśnionej, myślącej i czującej Istoty, którą jesteś.
Ten warsztat nie ma sztywnego programu. To, czym chciałabym się podzielić to wiedza o:
  •  „języku” i świadomości ciała,
  • powięzi ciała,
  • bólu,
  • emocjach zapisanych w ciele,
  • inteligencji energetycznej i odczuwaniu energii przez ciało,
  • oddechu i wzorcach oddechowych w kontekście napięć (historii) w ciele.

Będziemy też odkrywać ciało przez medytację, oddech, ruch intuicyjny i „ruch powięzi”, dotyk (nie masaż) i relaksację z dźwiękiem.

Warsztat będzie trwał od 10:30 do 18:30 z przerwą na lunch ok. 13:30 – weź proszę ze sobą owoce lub to co lubisz, polecam lekki posiłek, by nie obciążać ciała przed ruchem. 🙂
 
W Strefie Bycia jest możliwość korzystania z kuchenki. Są ciepłe napoje i woda.
Przynieś proszę matę do jogi oraz kocyk do okrycia (opcjonalnie, pomoce są dostępne na miejscu).
 
Cena warsztatu:
350 zł (zaliczka 150 zł), jest możliwość wystawienia faktury – napisz przy zgłoszeniu.
Zgłoszenia przez mail: yinyangjoga@com
 
Zapraszam Cię serdecznie!
Do zobaczenia!

Prowadząca: Katarzyna Smardzewska


Odkąd porzuciłam 5 lat temu etat pracuję głównie z ciałem i przez ciało. Byłam instruktorką różnych stylów jogi (hatha, powięziowej jogi yin, spiralnej-„Dynamic Spiral”). Od prawie 3 lat głównie pracuję poprzez dotyk – prowadzę sesje energetycznego masażu powięziowego. Korzystam z różnych technik (w tym MER – Myofascial Energetic Release), jednak głównie pracuję własnym czuciem i intuicją.
Na mojej drodze uczyłam się u wielu nauczycieli, odbyłam dziesiątki szkoleń i warsztatów, nie tylko w zakresie pracy z ciałem, nadal się uczę, transformuję i podążam za głosem serca.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn