fbpx

„Suma oddechów” – Kampinoski spacer ze Strefą Bycia

286295471_545775413742603_7235519137137604714_n
Zapraszamy na spacer ze Strefą Bycia.
 
Spacer w najpiękniejszej Puszczy Kampinoskiej. Połączenie doświadczenia płynącego z przebywania w dziewiczej naturze, nauce jej kontemplacji, oraz grupowej praktyce oddechowej i medytacji w zachodzącym słońcu na jednej z kampinoskich łąk.
 
Wszyscy potrzebujemy relaksu. Odpoczynku. Oddechu.
Niestety to co nas otacza nie sprzyja temu stanowi. Stres, pośpiech, agresja wylewają się na nas zewsząd. Z telewizji, Social Mediów, relacji. Dla wielu z nas stan odprężenia stał się niemal niedostępny, zapomnieliśmy, jak go się doświadcza.
 
Jest jednak miejsce, które sprawia, że powracamy do naturalnej równowagi. Takiej, w której umiemy wyciszyć się, zadbać o siebie, nabrać dystansu. Nie po to, by wyprzeć to co nas otacza. Ale po to, by znaleźć siłę do życia, przywrócić w nim radość i znaleźć sposób na ukojenie. Tym miejscem jest LAS.
 
O trasę zadba Jakub Matuszkiewicz, przewodnik po Kampinoskim Parku Narodowym. Entuzjasta przyrody i spacerów pośród tutejszych sosen, brzóz i dębów.
 
Sesję oddechową poprowadzi Anna Matuszkiewicz – terapeutka pracująca w obszarze rozwoju osobistego, świadomości, nauczycielka oddechu i jogi kundalini.
 
Data: 2 lipca 2022, start (w miejscowości Zaborów) – 18:45.
Meta – 21:45, w tym samym miejscu.
Trasa około 8 kilometrów.
 
Zapraszamy wszystkich, w każdym wieku. Szczegóły trasy, ekwipunku i miejsca zbiórki doślemy zapisanym osobom.
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn