fbpx

„Suma oddechów” – III Kampinoski spacer ze Strefą Bycia

292002305_563987615254716_1526659578093118996_n
Zapraszamy na kolejny spacer ze Strefą Bycia.
 
Spacer w najpiękniejszej Puszczy Kampinoskiej. Połączenie doświadczenia płynącego z przebywania w dziewiczej naturze, jej kontemplacji, oraz praktyce oddechowej i medytacji w najpiękniejszych zakątkach tej unikalnej przestrzeni.
 
Wszyscy potrzebujemy relaksu. Odpoczynku. Oddechu.
Niestety to co nas otacza nie sprzyja temu stanowi. Stres, pośpiech, agresja wylewają się na nas zewsząd. Z telewizji, Social Mediów, relacji. Dla wielu z nas stan odprężenia stał się niemal niedostępny, zapomnieliśmy, jak go się doświadcza.
 
Jest jednak miejsce, które sprawia, że powracamy do naturalnej równowagi. Takiej, w której umiemy wyciszyć się, zadbać o siebie, nabrać dystansu. Nie po to, by wyprzeć to co nas otacza. Ale po to, by znaleźć siłę do życia, przywrócić w nim radość i znaleźć sposób na ukojenie. Tym miejscem jest LAS.
 
O trasę zadba Jakub Matuszkiewicz, przewodnik po Kampinoskim Parku Narodowym. Entuzjasta przyrody i spacerów pośród tutejszych sosen, brzóz i dębów.
 
Sesję oddechową i medytacyjną poprowadzi Anna Matuszkiewicz – terapeutka pracująca w obszarze rozwoju osobistego, świadomości, nauczycielka oddechu i jogi kundalini.
 
* jest szansa na komplet – wrzosy, grzyby i jagody. Ale co zaserwuje Puszcza w menu – dopiero się okaże :)!
 
Data: 21 sierpnia 2022, start (w okolicach Polany piknikowej – Zaborów) – 9:30.
 
Meta – 13:30, w tym samym miejscu.
 
Trasa około 11 kilometrów.
 
Zapraszamy wszystkich, w każdym wieku. Szczegóły trasy, ekwipunku i miejsca zbiórki doślemy zapisanym osobom.
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn