fbpx

Stworzyliśmy STREFĘ BYCIA, aby dać Wam bezpieczną przestrzeń rozwoju.

Miejsce jakiego sami pragnęliśmy dla siebie i naszych bliskich, pełne akceptacji dla każdego z nas, dla naszych różnic, naszych indywidualności – miejsce otwarte.

Organizujemy tu różnego rodzaju zajęcia, warsztaty, kursy i spotkania, które przybliżą każdego do siebie samego – do nieskończonego potencjału połączonego ciała, umysłu i duszy, jaki wszyscy w sobie mamy.

Jedną z kluczowych wartości, nad którą chcemy z Wami pracować jest samoświadomość. Od niej zaczyna się poczucie własnej wartości, poczucie mocy do samostanowienia, podejmowania suwerennych decyzji, głębokiego zrozumienia swoich praw i pragnień – tych prawdziwych, naszych, głębokich, nie zaś tych sterowanych przez masowy przekaz.

Żyjemy w czasach wielkiej przemiany. Mamy przywilej kreowania nowej rzeczywistości gospodarczej, politycznej jak i społecznej. Świat jaki chcemy tworzyć, wraz z tysiącami podobnych do nas ludzi, oparty jest o zasadę szacunku, tolerancji i równej wartości wszystkich istot czujących tu na Ziemi.

Drogą do osiągnięcia tego celu są spotkania w kręgach, warsztaty, praktyki, podczas, których każdy dostanie przestrzeń pełną akceptacji, zrozumienia, miłości i otwartości na to co jest. Wiemy, że w tak stworzonej atmosferze, każdy rozpakuje swoje piękne dary z jakimi przyszedł na ten świat. Chodzi nam również o to, aby ludzie przestali szukać potwierdzenia swojej wartości w świecie zewnętrznym, ale by zobaczyli swoje własne piękno i wartość. Odzyskali świadomość tego jak bardzo są ważni i właściwi – tacy jacy są.

Jesteśmy joginami, od lat na ścieżce rozwoju poprzez jogę, tantrę, pracę z energią czy praktyki szamańskie. Czerpiąc z ponad 20 letniego doświadczenia w biznesie zajmujemy się również konsultingiem, usprawnianiem procesów w firmach, doradztwem w zakresie rozwoju biznesowego i zawodowego, aby każdy odnaleźć się mógł w dynamicznie transformującym świecie.

W Strefie Bycia pracujemy różnymi technikami i z różnorodnymi specjalistami w swoich dziedzinach. Nie braknie tu oferty dla Dzieci i Młodzieży. Wsparcie dla nich jest kluczem do ich odnalezienia się „dorosłej” rzeczywistości, w tych turbulentnych czasach. Do zbudowania zaufania do tego, że mogą oni stworzyć swoją własną rzeczywistość w przyszłości. 

Cennik:

Karnet 1 wejście:

70 PLN

Karnet 4 wejść:

250 PLN

Karnet 6 wejść:

360 PLN

Karnet 8 wejść:

460 PLN

Karnet 10 wejść:

550 PLN

*Karnety nie są imienne, może z nich korzystać cała rodzina 😉

Strefa Bycia to przestrzeń stworzona przez Anię i Jakuba. Jesteśmy małżeństwem od 17 lat, parą od 20 :).
Jesteśmy także rodzicami dwóch wspaniałych mężczyzn – Antoniego i Franka.

Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej o nas zajrzyj też tutaj:

https://strefabycia.pl/o-mnie/#kim

www.matuszkiewiczjakub.pl

Zapraszamy do Strefy Bycia
ul. Świętego Mikołaja 1,
01-307 Warszawa

 

 

Jak do nas dojechać?

Strefa Bycia mieści się na Warszawskim Bemowie, w okolicy ulicy Lazurowej.

Z każdego miejsca w Warszawie dojedziesz do nas samochodem w ciągu maksymalnie 30 minut!

Parkujemy przed budynkiem, za pizzerią Verde Oliwa lub w okolicznych uliczkach lub przed Centrum Handlowym na skrzyżowaniu ulic Lazurowej i Batalionów Chłopskich – tam zawsze są miejsca a spacerkiem do studia dojdziesz w 5 minut.

Najbliższa stacja metra to Metro Bemowo.
Dojedziesz do nas także autobusami linii 105, 189, 190, 220 i 249.

W najbliższym sąsiedztwie znajduje się Żabka oraz Pizzeria