fbpx

Warsztaty dla początkujących i zaawansowanych gry na Handpan z Maestro Lombardo

Zapraszamy Cię na JEDYNE W WARSZAWIE spotkanie – szkolenie i koncert włoskiego wirtuoza HANDPAN Maestro Lorisa Lombardo.

Podczas szkolenia poznasz unikalne techniki poruszania się po dźwiękach Handpan. Doświadczysz też brzmienia różnych instrumentów produkowanych przed włoską manufakturę Maestro – Lombardo Handpan.

Te trzy spotkania to okazja do rozpoczęcia lub pogłębienia przygody z tym niezwykłym instrumentem pod okiem profesjonalnego muzyka, który od prawie 10 lat szerzy na całym świecie wiedzę o tym mistycznym medium jakim jest Handpan.

Towarzyszy ludziom w czasie koncertów, medytacji, doświadczeń ceremonialnych w plenerach i salach koncertowych.

Posłuchaj:

Zapraszamy Cię na te warsztaty (w całości tłumaczone na język polski), które Loris zdecydował się otworzyć w Polsce w tak niskiej cenie, aby każdy mógł skorzystać z jego wiedzy i pasji. To wyjątkowy warsztat z wyjątkowym człowiekiem pełnym miłości do muzyki i ludzi.

Szkolenie to odbędzie się w dwóch odsłonach:

30 października, 15:00-18:00

warsztat dla początkujących

31 października, 18:00-21:00

warsztat dla osób znających podstawy Handpan lub tych, które wzięły udział w warsztacie 30.10

Jeśli wybierasz się na oba warsztaty zapraszamy Cię w do wykupienia biletu w obniżonej cenie 400 PLN

Po szkoleniu podstawowym 30 października w godz. 19.30 – 21.00 odbędzie się koncert medytacyjny z udziałem różnorodnych Handpanów

Inwestycja

Koncert – 80 PLN
1 warsztat – 250 PLN
2 warsztaty – 400 PLN

Terminy
30 października, 15:00-18:00 – 
warsztat dla początkujących
30 października, 19:30-21:00 – koncert medytacyjny
31 października, 18:00-21:00 – warsztat dla znających podstawy

————————————
Zapisy na warsztaty i koncert prowadzimy poprzez sklep. Tu kupisz wejściówkę na wybrane spotkanie co jest równoznaczne z rezerwacją miejsca.
 
Link do sklepu:

Jeśli masz pytania pisz do nas na info@strefabycia.pl lub dzwoń na 575741698

Zajrzyj na stronę www Maestro: https://www.lombardohandpan.com

Zapraszamy Cię do tego unikalnego doświadczenia!

Prowadzący: Loris Lombardo

Urodził się w Savonie w 1985 roku.

Multiperkusjonista, perkusista, kompozytor, a także założyciel pierwszej szkoły gry na handpan we Włoszech i autor pierwszego na świecie podręcznika gry na handpan „Handpan Manuale Completo”. Badacz dźwięków i barw muzycznych. Jego muzyka jest wynikiem ciągłej ewolucji doświadczenia muzycznego. Rozpoczęło się ono od studiowania perkusji, następnie perkusji klasycznej w konserwatorium (ukończonym z wyróżnieniem) i które doprowadziło do zainteresowania się muzyką różnych tradycji. Pasja ta otworzyła Lorisowi drogę do poznania niekonwencjonalnych koncepcji i barw muzycznych. Pozwoliła mu stworzyć własny styl, oryginalny i innowacyjny którym szczodrze dzieli się na szkoleniach i koncertach.

Prowadzi warsztaty gry na handpan na całym świecie, ucząc swojego innowacyjnego podejścia, będącego wynikiem połączenia technik i rytmów pochodzących z różnych instrumentów z całego świata.
Pisze artykuły do najlepszych krajowych czasopism poświęconych nauczaniu gry na perkusji. Dziś współpracuje z największymi międzynarodowymi firmami produkującymi instrumenty muzyczne, takimi jak MEINL PERCUSSION, PEARL, UFIP i HARDCASE TECHNOLOGIES itp.

W 2017 r. opublikował Handpan Manuale Completo – pierwszy na świecie podręcznik dotyczący techniki gry na handpan, który stał się bestsellerem we Włoszech, a od 2018 r. jest dostępny w języku angielskim z dystrybucją na całym świecie.

W 2023 r. Loris Lombardo nauczał gry na handpan w Berkeley College w Bostonie – szkole muzycznej uważanej za najlepszą na świecie. Powróci na tę uczelnię, aby uczyć i koncertować w październiku 2023 roku.

Lombardo Handpan (www.lombardohandpan.com) narodził się z pragnienia Maestro Lorisa Lombardo, aby stworzyć instrument odpowiedni zarówno dla osób rozpoczynających grę na handpan jak i dla tych, którzy już znają ten instrument i stawiają na najwyższą jakość.

Dzięki marce Lombardo Handpan masz gwarancję instrumentu zbudowanego i przetestowanego przez profesjonalistę. W wyniku wielu lat rozwoju, prototypowania i testowania w terenie, Lombardo Handpan to naprawdę wyjątkowe instrumenty. Wykonane są w całości ręcznie, z pasją i poświęceniem, przy użyciu najlepszych, najczystszych, najbardziej dźwięcznych materiałów i najbardziej wyrafinowanych procesów wykończeniowych. Zainspirowani morzem i zielonymi wzgórzami Ligurii, w poszukiwaniu idealnego brzmienia poszliśmy dalej, tworząc instrumenty bogate w dźwięki harmoniczne, wytwarzające głębokie i intensywne wibracje, dając nową barwę, której szukałeś.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn