fbpx

Alchemy Sound Healing – Alchemia Medycyny Dźwięku

Kopia Kopia Wiosenne Porządki (9)
Zapraszamy Was na wyjątkowe relaksacyjne seanse w dźwiękach wysokich wibracji alchemicznych mis śpiewających.
 
Czego możesz doświadczyć:
  • Pięknych i błogich wibracji głębokiego połączenia z własnym wnętrzem, harmonii, spokoju oraz głębokiej relaksacji ciała i umysłu.
  • Podczas gdy ciało i umysł odpoczywa, dźwięk nawiązuje komunikację z wibracją komórek w ciele, ponieważ komórki zawierają informację wibracyjną dotyczącą aktualnego stanu całego ciała. Po takim seansie odczuwalna jest lekkość, gdyż zachodzi oczyszczenie ciała z toksyn oraz rozpuszczenie bloków energetycznych. Ruch wibracji w polu działa jak SPA dla Twojego Ciała i Duszy. Seans harmonizuje i integruje wewnętrzne procesy energetyczne oraz wpływa uspokajająco na układ nerwowy.
  • Jest to całkowicie kosmiczne doświadczenie, a pozytywne efekty są odczuwalne od razu.
  • Seans wycisza i pogłębia połączenie Duszy z Ciałem.
O Misach:
Są to misy inne niż znane w Polsce misy tybetańskie czy kryształowe. 
Misy alchemiczne są tworzone z wielką miłością przez połączenie kwarcu, wyjątkowych kryształów (w tym ametyst, masa perłowa, diament) i minerałów z metalami szlachetnymi (24k złotem lub platyną). To połączenie sprawia, że misy emitują bardzo wysokie i czyste wibracje. Ich kolorowe esencje kryształów docierają do najgłębszych warstw naszych ciał subtelnych, działając na wszystkich poziomach. Dźwięk mis jest alchemiczny i naturalne uruchamia własne mechanizmy samouzdrawiania. Poprzez rozpoznanie jakości wibracji następuje jej natychmiastowa transformacja w wysoką wibrację.
 
Prośba o nie spożywanie alkoholu 24h przed koncertem!
 
Do kogo kierowany jest ten seans
  • w stronę kobiet i mężczyzn, którzy chcą doświadczyć podróży w wysokich wibracjach
  • wszystkich którzy, chcą ugruntować i zintegrować wewnętrzne procesy własne
  • osób które, chcą aktywować własne kody uzdrawiania
  • do osób które, chcą doświadczyć alchemii wibracji.
Seans wspiera wydobycie i zrozumienie swojego prawdziwego indywidualnego brzmienia „JAM JEST”
 

Inwestycja: 170 PLN

Terminy:
2 września, 19:00-21:00
7 października, 19:00-21:00
4 listopada, 19:00-21:00
2 grudnia, 19:00-21:00

Prowadząca: Monika Smolińska

Od kilku lat pracuję z ciałem oraz z dźwiękiem (sound healing).Od kiedy poznałam medycynę wibracyjną mis alchemicznych oraz ich potencjał, stałam się ich miłośniczką. Na co dzień prowadzę sesje alchemiczne i holistyczne, a także maluje obrazy intuicyjno-wibracyjne.
Z zamiłowania eksploruję również kolorowe kuchnie świata łącząc świadome odżywianie ze zmianą wibracji pożywienia. Pracuje też z emocjami oraz jako coach osób poparzonych.
Skąd nabywałam wiedzę?
Oprócz międzynarodowych uczelni o profilu holistycznym Holistic Healing, Soul Coaching oraz Sound Healing, największe doświadczenia zdobyłam w trakcie trudnej i bolesnej ścieżki życiowej. Dzięki tym doświadczeniom odkryłam w sobie nowe potencjały. Praca stała się moją pasją. Cały czas pogłębiam poziom wiedzy i praktyki, aby dzielić się z Wami najwyższymi jakościami.

Ja jestem tu, aby doświadczać z Wami i asystować Wam w tej pięknej podróży.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn