fbpx

Sesja Oddechu Integracyjnego

www (11)

Grupowa sesja oddechu integracyjnego to głęboka podróż w głąb siebie dzięki spotkaniu ze swoim oddechem, ciałem, umysłem i duszą.

Sesja jest prowadzona łagodnie, w oparciu o oddech słuchający, naturalny, delikatny i niewymuszony. Dzięki otulającemu, w trakcie sesji, spokojowi możesz w komfortowy dla siebie sposób dotknąć niedostępnych części siebie, poszerzając swoją świadomość i zyskując więcej energii życiowej. W trakcie sesji, którą odbywasz na leżąco, z zamkniętymi oczami cały czas pozostajesz w kontakcie ze mną. Poprzez łagodną relaksację uspokajasz swój zalękniony umysł i medytacją prowadzoną przenosisz się do tu i teraz skupiając się na tym co wewnętrzne, odczuwając bardziej niż na co dzień. Zatrzymujesz się i dajesz sobie uwagę. Oddychasz świadomie i czujesz swoje ciało i płynącą w nim energię.

Dzięki sesji oddechowej możesz przywrócić harmonię w swoim ciele i umyśle. Uczysz się pozwalać sobie czuć swoje emocje, nie opierając się im. Stajesz w roli obserwatora swoich myśli. Możesz zobaczyć czego potrzebujesz i zacząć odważniej stawiać granice. Dzięki niej wyciszysz się, usłyszysz głos swojej intuicji i pójdziesz dalej przez życie bez lęku i obaw. Jest to wspaniała propozycja dla tych, którzy czują w życiu ciężkość, nie potrafią radzić sobie z trudnymi emocjami i nie wiedzą co w życiu dalej robić, jaką drogą podążać.

Z jakimkolwiek problemem przyjdziesz i z jakąkolwiek potrzebą, zostanie to podczas sesji przez Ciebie zaopiekowane, głęboko poczute i należycie przeżyte. Jeśli podejdziesz do sesji z zaufaniem, otwartością i czystą intencją na pewno dostaniesz to co dla Ciebie teraz najlepsze, dla Twojego najwyższego dobra.

Spotkanie podzielone jest na trzy części: część wprowadzającą z instrukcjami do sesji, sesje oddechową i rozmowę końcową.

Całość trwa ok 2h.

Na miejscu mamy maty, ale jeśli masz, zabierz swoją matę, kocyki, poduszki do siedzenia
 
Inwestycja – 100 PLN
Termin – 26 listopada 2023, 15:00-17:00
————————————
Zapisy na ten warsztat prowadzimy poprzez sklep. Tu kupisz wejściówkę na to spotkanie co jest równoznaczne z rezerwacją miejsca.
 
Link do sklepu:

Prowadzący –  Tomek Kocot 

Nie boje się trudnych tematów i wyzwań. Przepracowałem ponad 7 lat w branży IT w różnych korporacjach w Warszawie, a od 2021 zajmuje się oddechem pomagając innym poprzez sesje oddechowe i warsztaty. W swojej praktyce dzielę się sobą, swoimi umiejętnościami wspierając każdego na swój własny, indywidualny sposób i wierzę, że każdy dostaje to, czego najbardziej potrzebuje dla swojego najwyższego dobra. „Dlaczego?” – to pytanie pozwala mi patrzeć szerzej i głębiej na otaczający mnie świat, dzięki czemu mogę pomagać innym. Traumy, stres, nieprzyjemne emocje, napięcia w ciele – to mój chleb powszedni. Moja dewiza życiowa brzmi: „jedyną pewną w życiu jest zmiana”.

Znajdziesz mnie na Instagramie wpisując „cudownywdech” oraz na stronie www.cudownywdech.pl

Jestem również twórcą podcastu „Światło na Mrocznej” dostępnego na Spotify 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn