fbpx

Rekomendacje

Mateusz
Mateusz
Read More
Strefa Bycia to miejsce dla każdej osoby, która czuje, że poza światem rzeczywistym jest coś jeszcze. Anna Matuszkiewicz potrafi słuchać i wskazać właściwy kierunek. Właściwa osoba na właściwym miejscu, pomogła już wielu zagubionym istotom. Wszystko co robi jest prawdziwe i z pewnością można Ani zaufać. Regularne praktyki jogi kundalini prowadzone są w taki sposób, że każdy z niecierpliwością czeka na kolejne zajęcia. Z całego serca gorąco polecam!
Mateusz
Mateusz
Read More
Znajomość z Tobą otworzyła mnie na nowe - większe, głębsze duchowe ja oraz na niesamowitych ludzi. Jestem bliżej siebie, i nie, jak dotychczas, poprzez cierpienie, ale poprzez pełnię i harmonię - bliżej siebie. Mam też coraz częściej uczucie, że moja dusza do mnie przemawia, otula, takie fajerwerki energetyczne oscylujące wokół grasicy przede mną, wokół mnie i we mnie - to taki przepływ. Moja dusza jest w wielkiej radości, i pierwszy raz w życiu komunikujemy się tak świadomie. Wysyła mi sygnały gdy jest bardzo szczęśliwa, aby przypomnieć, że jest, daje znać co ją cieszy i jak czuje naszą drogę.
Dariusz
Dariusz
Read More
Ten moment kiedy poczułem Duszę po medytacji z Tobą był magiczny. Nie ma już odwrotu. Po latach śnienia jestem znowu sobą - w przytomności i połączeniu...
Dorota
Dorota
Read More
Moje życie wyglądało jak pasmo nieszczęść i rozczarowań. Nagle, jak za dotknięciem magicznej różdżki, po kilku dniach pracy w kręgu prowadzonej przez Anię poczułam tak wielką wdzięczność, miłość i niezwykłą moc. Zrozumiałam, zobaczyłam jasno jak bogata jestem w doświadczenie, jak piękne jest moje życie, jak utknęłam w negatywnym i roszczeniowym postrzeganiu swojego życia co nie pozwalało mi mi docenić piękna mojego istnienia. Mam już ponad 60 lat i mogę powiedzieć, że warto ze sobą pracować - niezależnie od wieku. Bo każdy rok przeżyty świadomie to wielkie szczęście... Dziękuję z serca za pomoc w otwarciu oczu!
Jolanta
Jolanta
Read More
Wspaniale jest oddychać świadomie. Nawet nie przypuszczałam, że przez 40 lat mojego życia nie oddychałam... Odkrycie świadomej pracy z oddechem i tego jak głęboko łączy mnie ona ze sobą samą, z moją mocą i świadomością jest niezwykłe. Polecam każdemu udział w warsztacie oddechowym i rozpoczęcie świadomej drogi życia! Dziękuję Aniu!
Asia
Asia
Read More
Niezwykły moment - jestem bliżej siebie, bliżej swojego serca, widzę gdzie postawić granice, gdzie iluzje przesłoniły mi prawdę o sobie... Rozpakowywanie siebie jest fascynujące. Dziękuję Aniu za pokazanie drogi!
Kasia
Kasia
Read More
Obudzić się do świadomego życia to jak narodzić się na nowo. Dziękuję za wsparcie i wskazówki Aniu - bez nich dalej bym śniła...
Basia
Basia
Read More
Zajęcia Jogi Kundalini z Anią to coś na co czekam cały tydzień. To jak doładowanie mojego systemu najwyższą energią i mocą. Sesje indywidualne to głębokie spotkanie terapeutyczne, spotkania ze sobą pokazujące mi siebie w aspektach, o których nie miałam pojęcia. Fascynująca przygoda! Dziękuję.
Sylwan
Sylwan
Read More
Nie będę pisał tu o Ani profesjonalizmie bo to jest po za wszelką dyskusją. Ania to przede wszystkim dusza. Taka dusza jakiej nie należy zazdrościć tylko podziwiać. A co ja tu będę się wymądrzał. Kontaktujcie się z Anią to odczujecie i zrozumiecie o czym ja "gadam".
Darek
Darek
Read More
Ania to osoba, która zaraża pasją, miłością i dobrocią. A jednocześnie posiada ogromną wiedzę, doświadczenie w biznesie Polecam również każdemu kontakt z nią nie tylko jako mentorem, doradcą, ale jako instruktorem jogi Fantastycznie jest móc otaczać się takimi osobami jak Ania i móc czerpać siłę do dalszego rozwoju.
Michał
Michał
Read More
Trening oddechowy z Anią pozwala złapać głęboki oddech wraz ze spojrzeniem w swoje wnętrze. Uspokojenie, opanowanie natłoku myśli, zakotwiczenie w TU i TERAZ. Praktyczne techniki do zastosowania w przerwach w pracy i dłuższej praktyce w domu. Warto!
Krystyna
Krystyna
Read More
Fantastyczne, profesjonalnie prowadzone sesje oddechowe i medytacyjne. Stosujemy w naszej firmie regularnie! Niezwykle jest patrzeć na to jak zmienia się dynamika w zespole, głębsze rozumienie emocji, zwiększa się tolerancja, przestrzeń akceptacji pomiędzy ludźmi. Pracuje się nam i żyje lepiej! Wieka wdzięczność!
Previous
Next