fbpx

Przemiana Emocji w Oddanie – głęboka transformacja

Kopia Kopia Wiosenne Porządki (7)
Zapraszamy Was na zakończenie wakacji do głębokiej pracy z emocjami.
Przyjrzymy się gdzie jesteśmy po 2 miesiącach lata. Co w nas żywe i świeże, a co zalega od lat…
Co ciąży i oddychać nie daje….
Po całym dniu pracy nasze ciała ukoi sesja Sound Healing w wykonaniu Moniki Smolińskiej i jej niezwykłych mis alchemicznych.
 
Wraz z Wojtkiem Bajerem z Centrojestestwa podczas sesji odpuszczania i uwalniania emocji dotkniemy teorii i głębokiej praktyki.
 
Oto kilka słów od Wojtka:
W trakcie warsztatu podzielę się swoim kilkuletnim doświadczeniem w stosowaniu Techniki Uwalniania.
Będzie o Uwalnianiu i Odpuszczaniu Emocji w kontekście Nowej Nauki, ale przede wszystkim będzie o praktyce i realnej transformacji osobowości.
 
Podzielę się tym, jak to było, że zacząłem realne doświadczać poszerzającej się pojemności na życiowe doświadczenia, jak wychodziłem ponad rany emocjonalne i stawałem w Prawdzie o sobie samym.
Jak to było, że kroczek po kroczku, w moim sercu naprawdę zaczęła pojawiać się Miłość i Współczucie.
 
Opowiem również o tym, kim w swojej esencji jesteśmy naprawdę oraz jaką rolę i funkcję pełnią w Ewolucji Świadomości zamrożone emocje.
Głęboko wierzę, że każdy z nas jest w stanie wznieść się ponad ograniczający, egocentryczny Umysł i dotknąć namacalnie nieskończenie inteligentnej i wszechmocnej energii Miłości, z której Stwórca bez ustanku tka gobelin Rzeczywistości.
Oprócz tego, zaproszę Was do wspólnej Medytacji i Modlitwy.
 
Podczas sesji z Anią Matuszkiewicz nie zabraknie praktyki Jogi Kundalini – ścieżki jogi coraz bardziej popularnej i docenianej. Przez Nową Naukę postrzegana jest ona jako ta najskuteczniejsza i najszybsza dla transformacji i wzniesienia człowieka w naszych czasach. Pracuje bowiem bezpośrednio z energią i świadomością.
Będziemy też rozluźniać nasze ciała, szukać w nich utkniętych emocji, doświadczać ich, przepuszczać, transformować.
Nauczymy się jak wprowadzać luz w ciało, aby nie bało się odczuwać i przepuszczać emocje na bieżąco.
 
Od Ani:
Lata praktyki Kundalini i przyglądanie się setkom ludzi, którzy praktykują tę formę jogi napawają mnie wdzięcznością dla tej mocarnej technologii. Dzięki niej pojawiła się w moim życiu pokora dla mej własnej drogi, ale też nieskończone pokłady zaufania i oddania. Na tym warsztacie będziemy właśnie praktykować alchemię – przemianę energii emocji w oddanie… Oddanie tej wyższej sile, nie do nazwania i nie do objęcia, bez początku i końca… tej która tu była i będzie. Zawsze.
 
Zamykająca warsztat sesja Sound Healing pozwoli nam wymieść z naszych najgłębszych struktur resztki zacisków, emocji, programów i schematów, które nie pozwalają nam rozłożyć skrzydeł. Unikalne misy alchemiczne zabiorą każdego z Was wprost do jądra świadomości tak, aby umysł nie przeszkadzał świętej wibracji w jej pracy.
 
Zapraszamy Was ubranych lekko i wygodnie. Przynieście drobne lekkie przekąski. Podczas tego warsztatu zachęcamy do nie przejadania się i intensywnego nawadniania.
 
W studio mamy herbatę i wodę, maty, koce, poduchy (ale jeśli masz swoje zachęcamy do ich przyniesienia)
 
Jeśli masz pytania – pisz do nas lub dzwoń:
info@strefabycia.pl
Ania: 575741698
Wojtek: 602 227 292
 
Czas: 27 sierpnia, 10:00 – 18:00
Cena: 380 PLN
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn