fbpx

Power Joga

67244f00-6926-4226-87f8-108b479d111a

Możliwość kupna pojedynczego biletu (70 PLN) lub karnetu na 4, 6, 8 i 10 wejść (im więcej wejść tym cena pojedynczego spada)

Uwaga – karnety w Strefie Bycia są karnetami typu OPEN. Kupując karnet masz możliwość uczestniczenia w dowolnych zajęciach odbywających się w tygodniu (poza warsztatami, na które obowiązują osobne bilety i organizowane są zazwyczaj w weekendy). 

Czyli na jednym karnecie możesz pójść na różnego rodzaju zajęcia (i dla dorosłych, i np. wykorzystać go na jogę dla dzieci, jeżeli masz młodych joginów w domu), jak również podarować wejście swojej rodzinie lub przyjaciołom. 

Zapraszamy :)! 

Prowadząca: Renata Sokołowska 

Jestem pasjonatką korekcyjnej i precyzyjnej jogi w nurcie Iyengara. Swoją ścieżkę jogi zaczęłam 5 lat temu chcąc odnaleźć swoją drogę. Doceniam tradycje jogi za jej szerokie działanie na dobrostan fizyczny i emocjonalny. 

Promuje i uczę jogi dla początkujących, szerząc informację, że joga jest dla każdego. Na własnym doświadczeniu, chcąc pomóc sobie opracowałam autorską metodę pracy z kobietami JOGA KOBIECA- Mój Cykl, ułatwiając przejście przez moment przed, w trakcie i po menstruacji. 

Ukończyłam Kurs Nauczycielski Jogi Integralnej IIYI.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn