fbpx

Odrodzenie

4
Zapraszamy na warsztat „Odrodzenie” wraz z koncertem Podróż w Dźwiękach Natalii Dolskiej.
 
Każdego dnia możesz podjąć decyzję aby narodzić się na nowo.
 
Zapraszam Cię do wspólnej celebracji narodzin do świadomego życia, lekkości, pełni, miłości i spełnienia.
 
Tak – to jest możliwe 🙂
 
Zapraszam Cię do pracy z jogą kundalini, podczas której dotrzesz do głębin Twojej podświadomości, oczyścisz tę przestrzeń z tego co tam ukryte po to aby z lekkością kroczyć w dalsze życie.
 
Przyjrzymy się blokadom, programom, które trzymają Cię w „starym porządku”, wytropimy wewnętrznego sabotażystę, krytyka, rozpoznamy cenzora…
 
Odrodzimy się do życia na własnych zasadach, po swojemu, na nowo rozpisując wizję przyszłości.
Nawet jeśli nigdy, przenigdy nie spotkałaś/praktykowałeś jogi po prostu przyjdź i sprawdź… Może się okazać, że to coś dla ciebie.
 
Warsztat zakończymy koncertem Podróż w Dźwiękach z Natalią Dolską.
Poniżej kilka słów od Natalii o koncercie.

Muzyka, śpiew, dźwięki wydobywające się z instrumentów oraz te, które możemy spotkać będąc w naturze, przenoszą nas w różne miejsca, wzbudzają emocje, przypominają historie. O leczniczej działalności dźwięków wiemy już od tysięcy lat, żyjemy w morzu wibracji. Dźwięk wpływa na wszystkie układy naszego ciała – mięśnie, nerwy, oddech, krążenie. Podczas koncertów pragnę otulić dźwiękiem i przenieść w przestrzeń, w której spotykamy się z własną wrażliwością, ciepłem, spokojem, rozluźnieniem.

Korzystam z wielu instrumentów, śpiewam, jednak główną rolę grają misy tybetańskie, które swoją wibracją i barwą wyciszają myśli, harmonizują ciało.

Nazywam to podróżą z dźwiękiem, ponieważ dźwięk prowadzi, a to co wybrzmiewa z poszczególnych instrumentów łączy się w całość doświadczenia.

 
Na miejscu mamy maty, ale jeśli masz, zabierz swoją matę, kocyki, poduszki do siedzenia
 
Inwestycja – 450 PLN
Termin – 21 kwietnia 2024, 10:00-17:00
 
Do zobaczenia na macie!
 
————————————
Zapisy na ten warsztat prowadzimy poprzez sklep. Tu kupisz wejściówkę na to spotkanie co jest równoznaczne z rezerwacją miejsca.
 
Link do sklepu:

Warsztat prowadzi Anna Matuszkiewicz – INSTRUKTORKA JOGI KUNDALINI, NAUCZYCIELKA ŚWIADOMEGO ODDECHU, MEDYTACJI.

Pomagam ludziom podnieść jakość życia poprzez pracę z ciałem i przestrzenią energii, poszerzenie świadomości, rozbrojenie schematów, masek, programów które nie pozwalają im żyć pełnią – w radości, spełnieniu i przepływie.

Łącząc wiele metod rozwoju osobistego stworzyłam Metodykę „Program Delete”. Uczę jak prostymi metodami opanować szalejące emocje, gospodarować swoją energią, w szybki sposób sięgając po nią kiedy jest potrzebna lub odprężyć ciało i umysł kiedy jest na to czas. Pomagam odnaleźć w sobie pokłady spokoju, kreatywności, mocy, chęci i gotowości do komunikacji, porozumienia, odzyskać apetyt na życie.

Pokazuję jak dotrzeć do prawdy o sobie – sobie prawdziwym – tym kim jesteśmy poza rolami jakie odgrywamy na co dzień.

Przez ponad 20 lat pracowałam w międzynarodowym biznesie. Równolegle z biznesową pasją rozwijałam przez wiele lat swoje powołanie – jestem certyfikowaną nauczycielką Jogi Kundalini, świadomego oddechu i medytacji. W tej chwili skupiam się głównie na edukacji, coachingu, wspieraniu procesów rozwojowych moich studentów.

Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe, wykłady i programy mentoringowe online i offline

Więcej o tym co robię możesz przeczytać na www.strefabycia.pl

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn