fbpx

Jak pracuję?

Dlaczego to robię?

O pracy z kobietami

Stworzyłam Strefę Bycia dla Ciebie – żebyś mogła i mógł stanąć w prawdzie przed sobą i świadomie tworzyć swoje życie. Jestem tu z potrzeby wsparcia procesów zmian na Ziemi i w ludziach, z potrzeby dzielenia się drogą, którą przeszłam i wsparcia Ciebie w Twojej osobistej transformacji.

Na co dzień wcielamy się w role, nakładamy maski, aby wypełniać społeczne powinności, spełniać cudze oczekiwania. Jesteśmy czyimiś dziećmi, rodzicami, pracownikami jakiejś firmy, sąsiadami, kolegami, koleżankami, małżonkami, rodzeństwem, czyimiś przyjaciółmi lub wrogami…

A kim jesteś poza rolą i maską?

Kim jestem?

Jestem terapeutką holistyczną. Pracuję w obszarze rozwoju osobistego, świadomości, jestem też nauczycielką jogi.

Pomagam ludziom odnaleźć siebie – połączenie z ich wyższym Ja, Duszą, ich ziemskim celem. 

W swoim życiu wcieliłam się w setki ról, małych i wielkich. Z każdej z nich wyniosłam lekcje, którymi dzielę się ze światem.

Mam na imię Anna a moje imię duchowe, nadane mi według tradycji jogi kundalini, to Kirti Hadev Kaur. Oznacza ono istotę Anielską, która przez swoje działania pełne radości, obfitości i kreatywności niesie ludziom światło. W pełni rozpoznaję się w tym imieniu – jest ze mną wesoło, kreatywnie i wielokrotnie bardzo śmiesznie.

Doświadczam na Ziemi przepływu obfitości, radości i miłości. Widzę, że stan ten  dostępny jest dla każdego z nas.

Nawiguję ludzi w kierunku otwarcia ich serc, dotknięcia osobistej boskości – w kierunku ich Duszy.

Nie tracę też łączności z Ziemią o co dba moja rodzina – jestem mamą dwóch synów, żoną wspaniałego człowieka, córką, organizatorką szkoleń, kursów, wyjazdów rozwojowych…

C42F6E6F-EBC1-4A93-9193-6327FE20789E

Kim jesteś?

Na to pytanie większość ludzi odpowiada wyliczając swoje role, osiągnięcia zawodowe lub życiowe. Podświadomie, sklejeni z czynnościami wykonywanymi w życiu, definiujemy się przez nie i tak postrzegamy. Oddalamy się od prostego „Ja Jestem”.

Zastanawiałaś, zastanawiałeś się kiedyś jak to jest być sobą – sobą przed wcieleniem w rolę, ubraniem „mundurka”?

Zamknij teraz oczy… Weź głęboki, powolny wdech… wydech… Jeszcze raz…

Oddech sprowadza Cię do Twojego wnętrza. Co w nim znajdujesz? Czy jest tam lęk, stres, ścisk w komórkach i organach? Czy gości tam złość, smutek, poczucie żalu, winy, brak sensu życia, brak mocy do działania?

A może nie czujesz nic? Zamrożona, zabetonowany czujesz już tylko pustkę zajadaną, zapijaną kolejnym nałogiem?

Cokolwiek tam znajdziesz, nawet jeśli to co zobaczysz nie będzie wyglądało na miłe, piękne i godne uwagi wiedz, że jesteś na tym świecie po coś. Jesteś pełnią i cudem i nic, naprawdę nic Ci nie brak. Być może w Twoim otoczeniu brakuje osób, które mogą to dostrzec. Może nikt nie nauczył Cię patrzeć z uwagą w Twoim własnym kierunku – doceniać siebie, widzieć swoją nieskończoną mądrość i piękno.

Obfitość tego świata czeka na Ciebie – sięgniesz?

Zapraszam Cię do Strefy Bycia. 

Czerp z bloga i filmów ile potrzebujesz. Miło mi będzie, jeśli zostawisz komentarz, podzielisz się swoimi przemyśleniami.

Jeśli czujesz, że przyszedł na Ciebie czas i czujesz gotowość do zmiany, transformacji tego co Cię w życiu uwiera napisz lub zadzwoń – spotkamy się. Jestem tu dla Ciebie.

Moja droga

Z jednej strony, po Ziemsku, mogę o sobie powiedzieć, że ponad 20 lat uczestniczyłam w międzynarodowym biznesie. Tworzyłam swoje spółki handlowe, biznesy online i offline. Zarządzałam firmami globalnymi, szkoliłam wielonarodowe sieci sprzedaży, zarządzałam controlingiem i sprzedażą największego Private Bankingu w Polsce, stałam za sukcesami polskiej branży kolejowej we Włoszech czy też jednego z najprężniejszych MLM w Europie wprowadzając tę firmę na nasz kontynent.

W czasie tych 20 lat pomagałam w coachingu i mentoringu wielu ludziom. Znam dobrze świat biznesu. 

Z drugiej strony jestem po prostu Anią – kobietą, żoną fantastycznego mężczyzny, mamą cudnych chłopaków… osobą. Tak po prostu. Przeszłam drogę, która ukształtowała mnie i której doświadczeniami dzielę się z Wami.

Wiem, gdzie byłam walcząc z lękami, brakiem wiary w swoje umiejętności, stresem, maskując swoją wewnętrzną naturę. Wiele lat funkcjonowałam w biznesie dopasowując się do zasad i ram, ekstremalnie eksploatując się po to by zbudować personę, którą chcieli widzieć inni. Zapomniałam na jakiś czas o tym, kim jestem w głębi siebie i co jest dla mnie najważniejsze.

Moje przebudzenie to wieloletni proces, w którym odkrywałam siebie – siebie prawdziwą. I do tego prowadzę teraz ludzi – do ich prawdy właśnie.

Często lękamy się tam popatrzeć ale wiedz, że na dnie Ciebie jest czysty, piękny kryształ. Krystaliczna prawda pełna miłości, spokoju i wiary. To waśnie widzę w każdym człowieku.

Dee_131

Wiem czym jest życie pod presją wyniku, osiągnięć, celów. Wiem, ile kosztuje tęsknota za bliskimi, wynikająca z braku czasu, z pogoni za pieniędzmi i iluzjami, które sami sobie kreujemy. Wiem dobrze jakie lęki za tym stoją i jak się z nimi rozprawić. Rozumiem Cię, kiedy mówisz, że nie widzisz wyjścia ani drogi. Dobra nowina jest taka, że ja ją widzę – ZAWSZE!

DSC02740

Pracuję z Klientami indywidualnie i grupowo łącząc wiele metod rozwoju osobistego. Stworzyłam metodykę „Program Delete”, dzięki której pokazuję, jak uspokoić szalejący umysł i odnaleźć w sobie samym pokłady spokoju, kreatywności, mocy i gotowości do stanięcia w swoim centrum i własnej sile.

Dee_227

Prowadzę terapie indywidualne i warsztaty z grupami, online i offline. Szkolę zespoły sprzedażowe, działy HR i marketingu. Pracuję indywidualnie z menadżerami, z zespołami, podczas eventów team building.

Nie udaję, że znam receptę na każdy problem. Ale podsuwam sprawdzone techniki z obszaru medytacji, jogi i technik zarządzania energią, by pomóc rozwijać się i rosnąć w dynamicznym świecie biznesu nie tracąc z horyzontu swoich wartości. Praca ze mną to wejście na drogę rozwijania osobistego potencjału i poszerzania świadomości.

Kursy / certyfikaty

Największym moim nauczycielem było zawsze życie i ludzie stawiani na mojej drodze. Przysłowie tybetańskie mówi, że nie masz przyjaciół, nie masz wrogów, masz tylko nauczycieli… Tak właśnie podchodzę do życia. Uczę się na każdym kroku.

Ukończyłam wiele formalnych kursów świadomego oddechu, podnoszenia świadomości w Erze Wodnika, medytacji i relaksacji, rebirthingu i chanellingu. Uczyłam się u nauczycieli w Polsce i za granicą.

Przeszłam wieloletnie szkolenie z uzdrawiania w głębokiej medytacji Sat Nam Rasajan.

Poznałam techniki Reiki, uzdrawiania szamańskiego i bioenergoterapii.

W 2020 roku zostałam certyfikowaną nauczycielką Jogi Kundalini (KRI Certified) i głównie tą najstarszą jogiczną wiedzą i tradycją kieruję się w pracy z ludźmi.

W „poprzednim życiu” ukończyłam wiele kursów biznesowych – program MBA na Uniwersytecie Bocconi w Mediolanie, kursy i szkolenia z zarządzania zespołami, zarządzania zmianą, negocjacji, zarządzania w środowisku wielokulturowym. Pomagają mi one w pracy z ludźmi, szczególnie kiedy nasza praca dotyczy coachingu i mentoringu biznesowego.