fbpx

Moja droga

Z jednej strony, po Ziemsku, mogę o sobie powiedzieć, że ponad 20 lat uczestniczyłam w międzynarodowym biznesie. Tworzyłam swoje spółki handlowe, biznesy online i offline. Zarządzałam firmami globalnymi, szkoliłam wielonarodowe sieci sprzedaży, zarządzałam controlingiem i sprzedażą największego Private Bankingu w Polsce, stałam za sukcesami polskiej branży kolejowej we Włoszech czy też jednego z najprężniejszych MLM w Europie wprowadzając firmę na nasz kontynent.

Z drugiej strony jestem Anią. Kobietą, żoną fantastycznego mężczyzny, mamą cudnych chłopaków… osobą. Tak po prostu. Przeszłam drogę, która ukształtowała mnie i której doświadczeniami dzielę się z Wami. Wiem, gdzie byłam walcząc z lękami, brakiem wiary w swoje umiejętności, stresem, maskując swoją wewnętrzną naturę. Wiele lat funkcjonowałam w biznesie dopasowując się do zasad i ram, ekstremalnie eksploatując się po to by zbudować personę, którą chcieli widzieć inni. Zapomniałam na jakiś czas o tym, kim jestem w głębi siebie i co jest dla mnie najważniejsze.

image443

Wiem czym jest życie pod presją wyniku, osiągnięć, celów. Wiem, ile kosztuje tęsknota za bliskimi, wynikająca z braku czasu, z pogoni za pieniędzmi i iluzjami, które sami sobie kreujemy. Wiem dobrze jakie lęki za tym stoją i jak się z nimi rozprawić. Rozumiem Cię, kiedy mówisz, że nie widzisz wyjścia ani drogi. Dobra nowina jest taka, że ja ją widzę – zawsze!

ARIIX-61

Pracuję z Klientami indywidualnie i grupowo łącząc wiele metod rozwoju osobistego. Stworzyłam metodykę „Program Delete”, dzięki której pokazuję, jak uspokoić szalejący umysł i odnaleźć w sobie samym pokłady spokoju, kreatywności, mocy i gotowości do stanięcia w swojej mocy.

IMG_8817

Prowadzę warsztaty indywidualne i z grupami, online i offline. Szkolę zespoły sprzedażowe, działy HR i marketingu. Pracuję indywidualnie z menadżerami. Nie udaję, że znam receptę na każdy problem. Ale podsuwam sprawdzone techniki z obszaru medytacji, jogi i technik zarządzania energią, by pomóc rozwijać się i rosnąć w dynamicznym świecie biznesu nie tracąc z horyzontu swoich wartości. Praca ze mną to wejście na drogę rozwijania osobistego potencjału i poszerzania świadomości.