fbpx

Mój Oddech, Moje Ciało – Odzyskując Siebie

299796288_10225506873952648_7739232270336527231_n
Są momenty, kiedy czujesz, że głowa już nie ogarnia i jest przeciążona, a emocje buzują. Albo po prostu czujesz, że gdzieś w ciele pojawiły się blokady i potrzebujesz narzędzia, które pozwoli Ci spotkać się z nimi i rozpuścić.
 
Na pomoc wtedy przychodzi Oddech, jak Pogotowie Emocjonalne wspiera Cię w uwolnieniu, w powrocie do mądrości ciała. 
 
Dzięki oddechowi, który jest pomostem między świadomością, a tym nie uświadomionym, wsparciu drugiej osoby możemy puścić stare schematy, dotrzeć do dawnych emocji. Dlatego tak ważne jest, aby w czasie procesu ktoś nam towarzyszył. W czasie warsztatu grupa wspiera, a my tworzymy przestrzeń bez oceny, wypełnionej obecnością aby bezpiecznie można było dotrzeć do drzwi, które przez lata zamknięte ukrywają nie jeden skarb. Bo nasze ciało i oddech to klucz do transformacji wewnętrznej i drogowskaz do naszej świadomości.
 
ONE BREATH AT A TIME 
 
Zapraszamy na cykl warsztatów, gdzie będziemy podróżować przez ciało odkrywając miejsca, gdzie utknęły napięcia, stres czy traumy.
Będziemy otwierać serca podczas ceremonii kakao, powrócimy do ciała a oddech poprowadzi nas do emocjonalnych miejsc abyśmy z uważnością je objęli i przetransformowali. Na koniec zintegrujemy wszystkie doznania podczas kąpieli w dźwiękach gongów, mis tybetańskich oraz muzyki na żywo.
 
Można przyjść na wybrane zajęcia albo dołączyć na całą serię.
 
Jak praca ze Świadomym Oddechem może pomóc?
  • może wesprzeć przy uwolnieniu emocji, które nam już nie służą
  • może wesprzeć w życiu pełnią życia z lekkością i wolnością
  • może połączyć nas z naszym ciałem na nowo
  • wesprzeć przy procesie łączenia i zbierania wglądów od naszej wewnętrznej mądrości
  • pozwolić pogłębić wiedzę na temat tego co jest obecne w tej chwili w naszym życiu.
 
HARMONOGRAM:
  • otwarcie kręgu
  • ceremonia kakao
  • grupowa sesja oddechowa
  • kąpiel w dźwiękach
  • zamknięcie kręgu
 
KIEDY:
godz.18:00- 21:30
23 września
21 października
25 listopada
16 grudnia
 
CENA: 250 PLN.
Miejsce rezerwuje wpłata zaliczki 50 złotych na konto, które podamy w mailu z potwierdzeniem.
 
ZGŁOSZENIA / PYTANIA: aisha@lotusbalance.org
 
 
WAZNE
W sesji oddechowej oddychamy inaczej niż na co dzień – świadomie łączymy wdech z wydechem. Przeciwwskazaniami do takiego oddychania są: epilepsja, ciąża, wysokie ciśnienie, choroby psychiczne (dwubiegunowa, schizofrenia), astma, zaawansowana cukrzyca, poważne choroby serca.
Jeśli jednak dalej chcesz z nami oddychać daj proszę znać przed sesją, a zmodyfikujemy praktykę dla Ciebie. Pamiętaj również że jest to dynamiczna praktyka i bierzesz odpowiedzialność za swoje ciało i zdrowie.
Prowadzący:
 
Aisha– certyfikowana terapeutka ciała i oddechu, absolwentka Akademii Kinesiologii Systematycznej w Londynie oraz praktyk metody Biodynamicznego Oddechu i Usuwania Traum (BBTRS).
 
Mark – certyfikowany praktyk metody Biodynamicznego Oddechu i Usuwania Traum (BBTRS), muzyk intuicyjny, grający na Hang Pans oraz Rav Vast Drums.
 
Wiele lat spędziliśmy na transformacji tego co nam już nie służy, nad dotarciem do swojego serca, do swojej esencji. Wpierw osobno, a teraz jako małżeństwo. W czasie warsztatów oferujemy dwie energie – męską i żeńską, które wzajemnie się równoważą, uzupełniają i wspierają procesy.
Oprócz spotkań grupowych prowadzimy sesje indywidualne (online i offline) dla tych, którzy chcą wejść głębiej w proces uwalniania napięć, blokad oraz emocji, które przeszkadzają w doświadczaniu pełni życia.
 
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn