fbpx

Letnia Szkoła Improwizacji w biznesie

FB_wydarzenie-2
Jeżeli jesteś menedżerem / menedżerką – albo inaczej mówiąc masz wpływ na ludzi, zespół, grupę projektową i chcesz poprawić swoje umiejętności wydobywania z nich tego co najlepsze, inspirowania, twórczego stawiania problemów i twórczego z nimi ich rozwiązywania…
 
Jeżeli pracujesz z klientami i jesteś cały czas pod ich „czujnym okiem”, musisz być mistrzem ciętej riposty, odpowiadać na różnego rodzaju wątpliwości i pytania…
 
Jeżeli jesteś członkiem zespołu i wkurza cię to, że nie mas wpływu na ten zbiór osób, nie wiesz, jak zaznaczyć swoją obecność i pokazać swoje pomysły i warsztat…
 
Jeżeli się nudzisz i masz ochotę dodać do swojego repertuaru coś absolutnie nowego…
… to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie!
 
Na warsztacie sprawdzimy razem z Wami czy istnieją mięśnie spontaniczności? Czy da się je wyćwiczyć?

Czy ten kto improwizuje to ten, który nie przygotował się i stara ukryć swoje braki, czy może ten który świetnie wie co i jak robi?
Improwizacja rządzi pewnymi ściśle określonymi zasadami. Jeżeli będziemy ich przestrzegać, to efekty przerosną nasze najśmielsze oczekiwania.
 
Bo wyjściowo każdy z nas boi się śmieszności, tego że wypadnie nieprofesjonalnie. Nasz wewnętrzny cenzor jest w stałej gotowości, by obciąć skrzydła naszej spontaniczności i kreatywności.
 
Dlatego razem spróbujemy dokopać się do dziecięcej spontaniczności, radości z samego faktu uczestniczenia w czymś twórczym.
 
Na warsztat zapraszają:
Michał Bukowski – aktor, trener, konsultant. Ostatnio, ze względu na pesel, coraz częściej mentor. Pasjonat improwizacji teatralnej. Wnioski z tych eksperymentów przenosi w świat biznesu. Mówca.
 
Strefa Bycia – autorska przestrzeń Anny i Jakuba Matuszkiewicza, miejsca wypełnionego, warsztatami oddechowymi i rozwojowymi, jogą oraz projektami dla biznesu z pogranicza wellbeingu, pracy ze stresem i emocjami, technikami zdrowej pracy w zespole i marketingu.
 
Inwestycja – 899 PLN
 
Miejsce – Strefa Bycia, warszawskie Bemowo, ul. Świętego Mikołaja 1.
 
Więcej informacji – info@strefabycia.pl
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn