fbpx

Krąg Mężczyzn – Moc Radości

www (24)
Krąg mężczyzn „Moc Radości”!
 
Mężczyzno! Zapraszamy Cię na Krąg. To kolejne takie męskie spotkanie w Strefie – w otwartości, uważności. W sobie i w grupie.

Spotykamy się regularnie, by rozmawiać, pobyć w swoim gronie i podoświadczać rozmaitych praktyk i technik w męskiej wspólnocie.
 
Spotkania kręgowe mają ogromną MOC. To co zawiązuje się między jego uczestnikami wiąże trwale i towarzyszy w tle na co dzień. Nie oceniając, z otwartością słuchając i przyjmując, dzieląc się w szczerości otrzymujemy to na co jesteśmy gotowi. A krąg wzmocni to i utrwali.
 
Marcowy krąg będzie miał swój temat przewodni – „Moc Radości”.
Tej radości, której potrzebujemy, by żyć w przepływie, we flow. Tej która sprawia, że nam się chce działać i kochać, tej którą zarażamy siebie i innych. Tej, która sprawia, że nie ma dla nas rzeczy nieosiągalnych, tej dzięki której nic nas nie zatrzyma!
Sesję „ku radości” poprowadzi Marcel Bird-Wieteska. Poszukamy jej w oddechu, rytmie, tańcu, męskiej wspólnocie. Sięgniemy po nią w kręgu!
 
Termin:
15 marca (piątek), 19:00

Inwestycja:
Pragnieniem naszym jest organizowanie takich spotkań za wolne datki – tak aby sfinansować przestrzeń, w której się spotykamy i czas prowadzących.

Przynieś, ile czujesz, ile możesz ze świadomością tego czego uczył nas Jogi Bhajan – „tyle ile wniesiesz – tyle wyjmiesz” …

Możesz zapłacić gotówką lub przelewem – dane w mailu potwierdzającym zapis.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Prosimy o zapisy pod mailem info@strefabycia.pl

Kiedy zapisujesz się na takie spotkanie pamiętaj, że blokujesz miejsce. Jeśli postanowisz nie dołączyć – nawet w ostatniej chwili – prosimy – poinformuj nas o tym. Daj szansę wszystkim oczekującym dołączyć do takiego spotkania. Liczymy na Ciebie

Prowadzący: Jakub Matuszkiewicz
Jestem tatą dwóch synów – Antka i Frania, mężem Ani. Jestem także współzałożycielem Strefy Bycia, przewodnikiem kampinoskim, a na co dzień zajmuję się doradztwem biznesowym.
Od 10 lat pomagam sobie lepiej żyć (ze sobą, moimi bliskimi i otaczającym mnie światem) i otwierać kolejne drzwi do swojej sprawczości, siły i miłości dzięki jodze, warsztatom oddechowym, terapii Lowena i innym formom rozwoju, które w danym momencie wyciągają swoją pomocną dłoń. Taką też możliwość chcę stworzyć innym mężczyznom – wyboru swojej MEDYCYNY. A jestem przekonany, że potrzebujemy jej wszyscy.
 
Prowadzący: Marcel Bird-Wieteska
(YODAME, SENSELIBRIUM, MĘSKIE BYCIE).
Człowiek przede wszystkim, Tata wspaniałego syna Rafaela, Pasjonat i Smakosz Życia, Tworzyciel, Artysta oraz Stoicki Wojownik Prawdy Serca.
Ukończył Studia Fizjoterapii oraz Reżyserie Filmową, od ponad 20 lat zajmuje się pracą z ciałem, terapeuta BMS (BodyMindSoul), nauczyciel FreedOM Jogi. Od 2012 prowadzi indywidualną praktykę SENSELIBRIUM – to balance your Life wspomagającą świadomy rozwój. Twórca praktyki YODAME yoga dance meditation & Master Your Mastery.
Szkolił się w Indiach, Ameryce Południowej, Londynie i Polsce na ścieżkach Jogi, Tantry, Szamanizmu oraz wielu innych wzbogacających świadome życie. Integrując światło i cień, pierwiastek męski i kobiecy, łączy w swojej pracy doświadczenie z wielu dziedzin życia, intuicje i drogę w prawdzie otwartego serca.
Powrót do Siebie, do Natury, do Serca i odkrywanie Swojego Mistrzostwa jest główną misją jego życia i pracy z ludźmi. Prowadzi warsztaty i kręgi dla Mężczyzn oraz Kobiet, współpracuje z innymi nauczycielami tworząc nowe projekty wspomagające i inspirujące do zmian.
Od 2023 na Kaszubach prowadzi przestrzeń 'TaHata – Świadomość, Kreacja, Bycie’ do której zaprasza na świadomą pracę jeden na jeden i pary w 'rożnych’ momentach ich życia.
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn