fbpx

Krąg Mężczyzn – Moc Oddechu

Grafiki www (12)
Krąg mężczyzn „Moc Oddechu”!

Mężczyzno! Zapraszamy Cię na Krąg. To pierwsze takie męskie spotkanie w Strefie – w otwartości, uważności. W sobie i w grupie.
Chcemy regularnie spotykać się, by rozmawiać, pobyć w swoim gronie i podoświadczać rozmaitych praktyk i technik w męskiej wspólnocie.
Spotkania kręgowe mają ogromną MOC. To co zawiązuje się między jego uczestnikami wiąże trwale i towarzyszy w tle na co dzień. Nie oceniając, z otwartością słuchając i przyjmując, dzieląc się w szczerości otrzymujemy to na co jesteśmy gotowi. A krąg wzmocni to i utrwali.
 
Inaugurujący krąg będzie miał swój temat przewodni – „Moc oddechu”. Bo to właśnie od swobodnego, niczym nieskrepowanego, wypełniającego całe ciało oddechu bierze się najwięcej jakości pozwalających żyć w pełni siebie.
Sesję oddechową poprowadzi Tomasz Kocot – certyfikowany coach oddechu.
Jak sam mówi: „Dzięki sesji oddechowej możesz przywrócić harmonię w swoim ciele i umyśle. Uczysz się pozwalać sobie czuć swoje emocje, nie opierając się im. Stajesz w roli obserwatora swoich myśli. Możesz zobaczyć czego potrzebujesz i zacząć odważniej stawiać granice. Dzięki niej wyciszysz się, usłyszysz głos swojej intuicji i pójdziesz dalej przez życie bez lęku i obaw. Jest to wspaniała propozycja dla tych, którzy czują w życiu ciężkość, nie potrafią radzić sobie z trudnymi emocjami i nie wiedzą co w życiu dalej robić, jaką drogą podążać”.
 
Tak, Głęboki Oddech to oznaka Twojej suwerenności, wolności, niepodległości.
Spokojna, harmonijna relacja z oddechem przedłuża nam życie, pozwala usłyszeć i zobaczyć więcej w sobie i wokół siebie, daje szansę na spokojne, piękne dni.
Niepodległy człowiek oddycha spokojnie, przez nos, powoli, bez pośpiechu. Oddycha pewnie…
Do takiego oddechu chcemy Cię zaprosić. Wielu z nas zerwało już w dzieciństwie kontakt ze swym oddechem, a w konsekwencji zerwało kontakt z własnym ciałem. Na skutek tego tracimy poczucie bezpieczeństwa, nasze życie zasiedla lęk, a my żyjemy pozbawieni swojej mocy.
 
Sięgnijmy po nią w kręgu!

Termin: 
2 lutego, 19:00

Inwestycja:
Pragnieniem naszym jest organizowanie takich spotkań za wolne datki – tak aby sfinansować przestrzeń, w której się spotykamy i czas prowadzących.

Przynieś, ile czujesz, ile możesz ze świadomością tego czego uczył nas Jogi Bhajan – „tyle ile wniesiesz – tyle wyjmiesz” …

Możesz zapłacić gotówką lub przelewem – dane w mailu potwierdzającym zapis.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Prosimy o zapisy pod mailem info@strefabycia.pl

Kiedy zapisujesz się na takie spotkanie pamiętaj, że blokujesz miejsce. Jeśli postanowisz nie dołączyć – nawet w ostatniej chwili – prosimy – poinformuj nas o tym. Daj szansę wszystkim oczekującym dołączyć do takiego spotkania. Liczymy na Ciebie

Prowadzący: Jakub Matuszkiewicz
Jestem tatą dwóch synów – Antka i Frania, mężem Ani. Jestem także współzałożycielem Strefy Bycia, przewodnikiem kampinoskim, a na co dzień zajmuję się doradztwem biznesowym.
Od 10 lat pomagam sobie lepiej żyć (ze sobą, moimi bliskimi i otaczającym mnie światem) i otwierać kolejne drzwi do swojej sprawczości, siły i miłości dzięki jodze, warsztatom oddechowym, terapii Lowena i innym formom rozwoju, które w danym momencie wyciągają swoją pomocną dłoń. Taką też możliwość chcę stworzyć innym mężczyznom – wyboru swojej MEDYCYNY. A jestem przekonany, że potrzebujemy jej wszyscy.
 
Prowadzący: Tomek Kocot
Jestem certyfikowanym coachem oddechu. Dzielę się sobą, swoimi umiejętnościami wspierając każdego na swój własny, indywidualny sposób i wierzę, że każdy dostaje to, czego najbardziej potrzebuje dla swojego najwyższego dobra.
„Dlaczego?” – to pytanie pozwala mi patrzeć szerzej i głębiej na otaczający mnie świat, dzięki czemu mogę pomagać innym. Traumy, stres, nieprzyjemne emocje, napięcia w ciele – to mój chleb powszedni. Znajdziesz mnie na Instagramie wpisując „cudownywdech” oraz na stronie www.cudownywdech.pl
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn