fbpx

Krąg Mężczyzn – Moc Kundalini

Grafiki www (21)
Krąg mężczyzn „Moc Kundalini”!
 
Mężczyzno! Zapraszamy Cię na Krąg. To kolejne takie męskie spotkanie w Strefie Bycia – w otwartości na siebie i innych, życzliwości, akceptacji i uważności.
 
Spotykamy się regularnie, by rozmawiać, pobyć w swoim gronie i podoświadczać rozmaitych praktyk, technik, ścieżek w męskiej wspólnocie.
 
Spotkania kręgowe mają ogromną MOC. To co zawiązuje się między jego uczestnikami wiąże trwale i towarzyszy w tle na co dzień. Nie oceniając, słuchając i przyjmując, dzieląc się w szczerości, otrzymujemy to na co jesteśmy gotowi. A krąg wzmacnia to i utrwala.
 
Kwietniowy krąg będzie miał swój temat przewodni – „Moc Kundalini”.
 
Kundalini uznawana jest za energię i potęgę twórczą, kreatywną. Często opisywana jest również jako energia życiowa – i jej największe i najpełniejsze źródło. To również energia transformacji – naszego życia, postrzegania, sięgania do naszego potencjału. To również praktyka doświadczania – bo bez niego, bez pracy nad jej pobudzeniem nie ma możliwości doświadczenia jej poprzez intelekt. Nie tędy wiedzie jej droga.
 
Naszym przewodnikiem w praktyce Jogi Kundalini będzie wyjątkowy Gość – Tomasz Wiński. Nauczyciel od 30 lat na ścieżce jogi. Ćwiczył różne jej formy, takie jak tantra joga, hatha joga, kriya joga, astanga, sivananda. W 2006 roku rozpoczął praktykę Kundalini Jogi i wkrótce potem zdobył szlify nauczycielskie na pierwszym kursie nauczycielskim w Polsce.
 
Termin:
3 maja (piątek), 19:00

Inwestycja:
Pragnieniem naszym jest organizowanie takich spotkań za wolne datki – tak aby sfinansować przestrzeń, w której się spotykamy i czas prowadzących.

Przynieś, ile czujesz, ile możesz ze świadomością tego czego uczył nas Jogi Bhajan – „tyle ile wniesiesz – tyle wyjmiesz” …

Możesz zapłacić gotówką lub przelewem – dane w mailu potwierdzającym zapis.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Prosimy o zapisy pod mailem info@strefabycia.pl

Kiedy zapisujesz się na takie spotkanie pamiętaj, że blokujesz miejsce. Jeśli postanowisz nie dołączyć – nawet w ostatniej chwili – prosimy – poinformuj nas o tym. Daj szansę wszystkim oczekującym dołączyć do takiego spotkania. Liczymy na Ciebie

Prowadzący: Jakub Matuszkiewicz
Jestem tatą dwóch synów – Antka i Frania, mężem Ani. Jestem także współzałożycielem Strefy Bycia, przewodnikiem kampinoskim, a na co dzień zajmuję się doradztwem biznesowym.
Od 10 lat pomagam sobie lepiej żyć (ze sobą, moimi bliskimi i otaczającym mnie światem) i otwierać kolejne drzwi do swojej sprawczości, siły i miłości dzięki jodze, warsztatom oddechowym, terapii Lowena i innym formom rozwoju, które w danym momencie wyciągają swoją pomocną dłoń. Taką też możliwość chcę stworzyć innym mężczyznom – wyboru swojej MEDYCYNY. A jestem przekonany, że potrzebujemy jej wszyscy.
 
Prowadzący: Tomasz Wiński (duchowe imię Harjeet Singh)
Już od 30 lat praktykuje jogę, ćwiczył różne jej formy, takie jak tantra joga, hatha joga, kriya joga, astanga, sivananda. W 2006 roku rozpoczął praktykę Kundalini Jogi i wkrótce potem zdobył szlify nauczycielskie na pierwszym kursie nauczycielskim w Polsce. Od tego czasu uczy Kundalini Jogi w Polsce, ale także w innych krajach: w Ukrainie i w Rosji, w Serbii i Chorwacji, w Indiach, Dubaju, Wielkiej Brytanii.
Prowadzi także zajęcia i warsztaty online, na jego kanale YouTube jest dostępnych ponad 200 bezpłatnych lekcji Jogi Kundalini. Prowadzi także kursy nauczycielskie Jogi Kundalini „Nauczyciel Nowej Ziemi”.
Jest uzdrowicielem Sat Nam Rasayan (sztuki uzdrawiania w głębokiej medytacji w tradycji Kundalini Jogi) – której uczył się bezpośrednio u mistrza tej techniki Guru Dev Singha.Odbył wiele kursów i treningów Kundalini Jogi, m.in. Beyond Addiction Teacher Training Program. Jest także praktykującym astrologiem i hipnoterapeutą.
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn