fbpx

Krąg Kobiet – zrób sobie Anioła

Grafiki www (9)

Przedświąteczny Krąg Kobiet to okazja do głębszego oddechu, nastrojenia się na świąteczny czas (jakkolwiek go planujesz :)) no i najważniejsze – to świetna okazja do zrobienia sobie własnego, osobistego Anioła.

Możesz tchnąć w niego intencję, dobrą myśl, modlitwę – wszystko to czego na czas świąteczny najbardziej potrzebujesz.

Spotkanie rozpoczniemy wspólną medytacją prowadzoną przez Anię Matuszkiewicz, potem w Kręgu zobaczymy się i przejdziemy do pracy nad Aniołami pod okiem Karoliny Borowik, a na koniec Natalia Dolska ukoi nas świętymi dźwiękami instrumentów i śpiewu.

Niech to będzie dla nas czas zatrzymania, uspójnienia wewnętrznego, ustawienia nawigacji na nadchodzący czas. 

Czego pragnie moja Dusza?
Co wybieram?
Co kreuję?

Warsztaty tworzenia Anioła
Na warsztatach własnoręcznie wykonasz makramowe anioły, które są piękną dekoracją na Święta. Takie anioły mogą być też wspaniałym podarunkiem dla Twoich bliskich, a fakt, że wykonasz je samodzielnie, a w pracę włożysz swoje serce, sprawi, że będzie on bardzo wyjątkowy.

Na początku trochę się poznamy z Karoliną, opowie ona o makramie i materiałach, których będziemy używać podczas warsztatów.

Następnie przygotujemy sznurki: zaczniemy od wybrania odpowiedniego koloru, dotniemy odpowiednie długości i zaczniemy pracę nad aniołami.

Wykonując anioła, poznasz podstawowe węzły przydatne w wyplataniu makram – mocujący oraz żebrowy.

Karolina pokaże Ci również jak prawidłowo rozczesać sznurek skręcany. Na koniec nadamy kształt oraz usztywnimy anioły.

Poniżej kilka słów od Natalii o koncercie:
Muzyka, śpiew, dźwięki wydobywające się z instrumentów oraz te, które możemy spotkać będąc w naturze, przenoszą nas w różne miejsca, wzbudzają emocje, przypominają historie. O leczniczej działalności dźwięków wiemy już od tysięcy lat, żyjemy w morzu wibracji. Dźwięk wpływa na wszystkie układy naszego ciała – mięśnie, nerwy, oddech, krążenie. Podczas koncertów pragnę otulić dźwiękiem i przenieść w przestrzeń, w której spotykamy się z własną wrażliwością, ciepłem, spokojem, rozluźnieniem.

Korzystam z wielu instrumentów, śpiewam, jednak główną rolę grają misy tybetańskie, które swoją wibracją i barwą wyciszają myśli, harmonizują ciało.

Nazywam to podróżą z dźwiękiem, ponieważ dźwięk prowadzi, a to co wybrzmiewa z poszczególnych instrumentów łączy się w całość doświadczenia.

Termin: 
16 grudnia, 18:00-21:00

Inwestycja:
Pragnieniem naszym jest organizowanie takich spotkań za wolne datki – tak aby sfinansować przestrzeń, w której się spotykamy i czas prowadzących.

Przynieś, ile czujesz, ile możesz ze świadomością tego czego uczył nas Jogi Bhajan – „tyle ile wniesiesz – tyle wyjmiesz” …

Możesz zapłacić gotówką lub przelewem – dane w mailu potwierdzającym zapis.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Prosimy o zapisy pod mailem info@strefabycia.pl

Kiedy zapisujesz się na takie spotkanie pamiętaj, że blokujesz miejsce. Jeśli postanowisz nie dołączyć – nawet w ostatniej chwili – prosimy – poinformuj nas o tym. Daj szansę wszystkim oczekującym dołączyć do takiego spotkania. Liczymy na Ciebie

Prowadzące:

Karolina Borowik

Dla Karoliny spotkanie z makramą to była miłość od pierwszego… a tak naprawdę splotu. Makrama nie tylko szybko stała się jej pasją, ale także źródłem dochodów. Księżycowe Sploty to projekt tworzony z potrzeby serca.

 

Anna Matuszkiewicz
Instruktorka Jogi Kundalini, nauczycielka świadomego oddechu, medytacji.
Pomaga ludziom podnieść jakość życia poprzez pracę z ciałem, poszerzenie świadomości, rozbrojenie schematów, masek, programów które nie pozwalają im żyć pełnią – w radości, spełnieniu i przepływie.

Łącząc wiele metod rozwoju osobistego stworzyła Metodykę „Program Delete” opartą na pracy z energią, pracy z wewnętrznym dzieckiem, tantrze, jodze i mądrości szamanizmu.
Uczy jak prostymi metodami opanować szalejące emocje, gospodarować swoją energią, w szybki sposób sięgając po nią, kiedy jest potrzebna lub odprężyć ciało i umysł, kiedy jest na to czas.

Wraz z mężem stworzyła Studio Rozwoju „Strefa Bycia” na warszawskim Bemowie, gdzie regularnie odbywają się sesje jogi i warsztaty rozwoju świadomości w różnych nurtach.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn