fbpx

Krąg Kobiet – Samoczułość

www(20)

Kochane Kobiety!

Zapraszamy Was do spotkania w kobiecym gronie, gdzie w bezpiecznej przestrzeni będziemy poruszać tematy dotyczące szeroko pojętej SAMOCZUŁOŚCI m.in. relacji z własnym ciałem, równowagi między dawaniem i braniem, uważności na ciało i medytacji. 

Spotykamy się w przeddzień nowiu księżyca w wodniku – to czas idealny na zasiewanie ziaren i snucie wizji samej siebie – jaką kobietą chciałabym być, jakie cechy potrzebuję wzmocnić lub nabyć, by być taką kobietą. To czas zasiewania w nasze życie tego czego pragniemy, a najważniejsze zmiany, które się teraz zadziewają są w nas, w naszym nastawieniu, w kierunkach które teraz się przed nami odsłaniają. Jest to również czas uwalniania od ograniczających przekonań i wizji, które może kiedyś nas prowadziły, ale teraz już wyblakłe i przestały nas poruszać. Ten nów silnie nas też konfrontuje z tym wszystkim co ogranicza naszą wolność i ukazuje bezsensowność zasad, które nas dotąd trzymały w impasie.

To spotkanie jest zaproszeniem do pracy ze sobą i mocą ukrytą w każdej kobiecie. Podczas wydarzenia poznacie techniki SAMOCZUŁOŚCI, do praktyki własnej, takie, jak uważność na ciało, codzienne rytuały pielęgnacyjne, regularna praktyka medytacji i pracy z ciałem oraz elementy automasażu, ze szczególnym uwzględnieniem źródła naszej kreacji – naszymi piersiami. Dowiecie się również, dlaczego właśnie czuły kontakt z piersiami jest tak ważny w odkrywaniu własnej mocy i zmienia jakość naszego życia.

To podróż w kierunku równowagi i stabilności, kiedy budujemy naszą wartość krok po kroku. Nie opieramy jej już tylko na zewnętrznych cechach i osiągnięciach, lecz na budowaniu naszego wewnętrznego fundamentu, który jest w stanie przetrwać burze emocji i uczuć, które towarzyszą nam każdego dnia jako kobietom.

Poczucie bliskiej więzi z naszym ciałem jest jednym ze sposobów na odnalezienie siebie.

Uczy nas to rozumienia sygnałów płynących z naszego ciała oraz naszych emocji, które są wskazówkami w odnajdywaniu naszych granic.

Piersi są najbardziej wrażliwą częścią kobiecego ciała. Nauki wschodu uczą, że troskliwy dotyk i masaż jest doskonałym sposobem na zachowanie zdrowia całego kobiecego ciała, jak również pomaga zachować równowagę hormonalną.

Regularna praktyka automasażu sprawia, że stajemy się bardziej pewne siebie, zrównoważone na poziomie ciała, umysłu i ducha, wprawia nas w błogostan i szczęście bez użycia zewnętrznych zasobów 

W trakcie wydarzenia:

 • w bezpiecznej przestrzeni kręgu, wśród obecności innych kobiet będziesz mieć okazję wyrazić siebie, swoje myśli, emocje, uczucia – wszystko to, co do tej pory zostało niewypowiedziane, a co wciąż jest w Tobie żywe w kontekście kontaktu z własnym ciałem
 • będziesz mogła poczuć, że nie jesteś sama w swoich rozterkach, uczuciach, wątpliwościach i kompleksach – że inne kobiety, mimo różnych historii mierzą się z podobnymi rozterkami, wątpliwościami i w podobny sposób szukają samych siebie – tak właśnie działa moc kręgu
 • dowiesz się, w jaki sposób komunikować się z ciałem, jak na co dzień dzięki łatwym praktykom możesz wzmocnić z nim czuły kontakt
 • będziesz mogła odkryć w sobie kobiecą jakość, jaką jest odpuszczenie działania skoncentrowanego na wynik i po prostu bycie bez konkretnego celu i podążanie w tej jakości
 • poznasz wspaniałą praktykę automasażu – troskliwego kontaktu z własnymi ciałem, ze szczególnym uwzględnieniem piersi – praktyka odbywać się będzie w ubraniu.
 • Doświadczysz medytacji aktywizującej kobiecą moc kreacji tkwiącą w piersiach

Piersi to bieguny pozytywne kobiety, pełna miłości i troski relacja z nimi jest konieczna do zdrowego i pełnego życia zarówno kobiet, jak i wszystkich wokół.

Otwórz się na przestrzeń, w której bezpiecznie możesz wyrazić emocje, zostać wysłuchaną i sama być wsparciem dla innych kobiet.

Dzięki nawiązaniu czułego kontaktu z własnym ciałem możesz:

 • wzmocnić poczucie własnej wartości, a co za tym idzie bardziej efektywnie stawiać swoje granice
 • poprawić relację z samą sobą, a co za tym idzie- również z innymi
   łatwiej wracać do chwili obecnej, do życia w tu i teraz
 • wspomóc swoje zdrowie, wygląd, nawyki (jest to raczej efekt uboczny, a nie cel
 • poczuć się bardziej stabilnie, ugruntowana na poziomie fizycznym, emocjonalnym i mentalnym
 • pokochać siebie na nowo, zobaczyć siebie z innej perspektywy (bez oceniania, krytyki, autosabotażu)
 • łatwiej akceptować świat zewnętrzny i wewnętrzny – swoją emocjonalność, zmiany nastrojów
 • polepszyć swoje relacje intymne- lepiej wiesz czego chcesz, a czego nie, Twoje poczucie wartości rośnie

Prosimy zgłoś nam jak najszybciej Twoją chęć udziału w tym spotkaniu. Ilość miejsc jest ograniczona.

Termin: 
9 lutego, 18:00-21:00

Inwestycja:
Pragnieniem naszym jest organizowanie takich spotkań za wolne datki – tak aby sfinansować przestrzeń, w której się spotykamy i czas prowadzących.

Przynieś, ile czujesz, ile możesz ze świadomością tego czego uczył nas Jogi Bhajan – „tyle ile wniesiesz – tyle wyjmiesz” …

Możesz zapłacić gotówką lub przelewem – dane w mailu potwierdzającym zapis.

Ilość miejsc jest ograniczona.

Prosimy o zapisy pod mailem info@strefabycia.pl

Kiedy zapisujesz się na takie spotkanie pamiętaj, że blokujesz miejsce. Jeśli postanowisz nie dołączyć – nawet w ostatniej chwili – prosimy – poinformuj nas o tym. Daj szansę wszystkim oczekującym dołączyć do takiego spotkania. Liczymy na Ciebie

Prowadząca: Atimaya Brzostyńska

– PROMOTORKA ŚWIADOMEGO STYLU ŻYCIA, INSTRUKTORKA MEDYTACJI AKTYWNYCH I TERAPII MEDYTACYJNYCH OSHO, PRAKTYCZKA AJURWEDYJSKIEGO MASAŻU DLA KOBIET SAHASHI.

Na ścieżce rozwoju i samopoznania jestem od ponad ośmiu lat.  Jestem certyfikowanym instruktorem Medytacji Aktywnych oraz Terapii Medytacyjnych OSHO, From Separation To Unity oraz Kobiecego Masażu Piersi Sahashi®, które są podstawą organizowanych przeze mnie spotkań i warsztatów. Od kilku lat prowadzę spotkania dla kobiet, w których moim głównym celem jest pokazanie narzędzi, które pomogły mi w odnalezieniu mojej kobiecej mocy, stworzenie bezpiecznej przestrzeni, w której każda z uczestniczek może poczuć się utulona, akceptowana, zrelaksowana, bez dążenia do osiągnięcia konkretnego celu, aby wyjść z działania do bycia i czucia- akceptacji wszystkich emocji, które się przelewają i przyzwalaniu sobie na to. Obecnie prowadzę kanał na YouTube z kontentem dla kobiet skierowanym na szeroko rozumianą SAMOCZUŁOŚĆ.

https://www.youtube.com/@atimaya 

Prowadząca: Anna Matuszkiewicz

– INSTRUKTORKA JOGI KUNDALINI (KRI), NAUCZYCIELKA ŚWIADOMEGO ODDECHU, MEDYTACJI, INSPIRTORKA ZMIAN.

Pomagam ludziom podnieść jakość życia poprzez pracę z ciałem, poszerzenie świadomości, rozbrojenie schematów, masek, programów które nie pozwalają im żyć pełnią – w radości, spełnieniu i przepływie.

Łącząc wiele metod rozwoju osobistego stworzyłam Metodykę „Program Delete”. Uczę jak prostymi metodami opanować szalejące emocje, gospodarować swoją energią, w szybki sposób sięgając po nią kiedy jest potrzebna lub odprężyć ciało i umysł kiedy jest na to czas.
Pomagam odnaleźć w sobie samym pokłady spokoju, kreatywności, mocy, chęci i gotowości do komunikacji i porozumienia. Pokazuję, jak dotrzeć do prawdy o sobie – sobie prawdziwym – tym kim jesteśmy poza rolami jakie odgrywamy na co dzień.

Przez ponad 20 lat pracowałam w międzynarodowym biznesie. Znam dobrze i rozumiem Twoje życiowe problemy. Równolegle z biznesową pasją rozwijałam przez wiele lat swoje powołanie – jestem nauczycielką Jogi Kundalini (KRI Certified), świadomego
oddechu i medytacji. W tej chwili skupiam się na edukacji, coachingu, wspieraniu procesów rozwojowych moich studentów. Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe, wykłady i programy mentoringowe online i offline.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn