fbpx

Krąg Kobiet – medytacja Kundalini i Sound Healing

5(1)
Kochana Kobieto!
Zapraszam Cię ponownie do Kręgu.
20 sierpnia spotykamy się o godzinie 18.00 po to, aby celebrować nasze BYCIE.
 
W kręgu Kobiet każda z nas może odprężyć się jak nigdzie indziej. W głębokim oddechu, w harmonijnym przepływie słowa, przestrzeni dla każdej z nas zwalniamy, odkrywamy się na nowo – same przed sobą…
 
Najbliższy krąg uświetni sesja Sound Healing Moniki Smolińskiej
Po wymianie myśli, medytacji wspierającej nasz układ nerwowy oddamy się w objęcia tych świętych wibracji Mis Alchemicznych – jedynych takich instrumentów w Polsce.
 
Czego możesz doświadczyć:
  • Pięknych i błogich wibracji głębokiego połączenia z własnym wnętrzem, harmonii, spokoju oraz głębokiej relaksacji ciała i umysłu.
  • Podczas gdy ciało i umysł odpoczywa, dźwięk nawiązuje komunikację z wibracją komórek w ciele, ponieważ komórki zawierają informację wibracyjną dotyczącą aktualnego stanu całego ciała. Po takim seansie odczuwalna jest lekkość, gdyż zachodzi oczyszczenie ciała z toksyn oraz rozpuszczenie bloków energetycznych. Ruch wibracji w polu działa jak SPA dla Twojego Ciała i Duszy. Seans harmonizuje i integruje wewnętrzne procesy energetyczne oraz wpływa uspokajająco na układ nerwowy.
  • Jest to całkowicie kosmiczne doświadczenie, a pozytywne efekty są odczuwalne od razu.
  • Seans wycisza i pogłębia połączenie Duszy z Ciałem.
Zapraszamy Was Kobiety na ten Krąg.
Inwestycja:
Pragnieniem naszym jest organizowanie takich kręgów za wolne datki – tak aby sfinansować przestrzeń w której się spotykamy i czas prowadzących.
 
Przynieś ile czujesz, ile możesz ze świadomością tego czego uczył nas Jogi Bhajan – „tyle ile wniesiesz – tyle wyjmiesz”…
 
Możesz zapłacić gotówką lub przelewem – dane w mailu potwierdzającym zapis.
Ilość miejsc jest ograniczona.
 
Prosimy o zapisy pod mailem info@strefabycia.pl
 
Kiedy zapisujesz się na takie spotkanie pamiętaj, że blokujesz miejsce. Jeśli postanowisz nie dołączyć – nawet w ostatniej chwili – prosimy – poinformuj nas o tym. Daj szansę wszystkim oczekującym Kobietom dołączyć do takiego spotkania. Liczymy na Ciebie.
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn