fbpx

Krąg Kobiet i Mężczyzn

grafika w tle wydarzenia fb (1)

Rok 2023 to rok pojednania. Żeńskiego i Męskiego w każdym z nas, pod każdym dachem, a w konsekwencji zharmonizowania tych jakości na Planecie Ziemia.

Dlatego rozpoczynamy w Strefie spotkania i warsztaty, które będą ku temu pracowały.

Zapraszamy Was Kobiety i Mężczyźni na pierwszy Krąg Kobiet i Mężczyzn.

To spotkanie dla każdego – dla par i singli, dla tych, którzy już tak długo są razem, że potrzebne im zobaczenie się na nowo i dla tych, którzy dopiero wstępują na ścieżkę rozwoju.

Dla każdego!

Krąg będzie prowadzony przez delikatne praktyki, ruch, rozmowy ale i krótkie wprowadzenia do tematu Energii Męskiej i Żeńskiej.

Ramowy plan naszego spotkania:

  • Zaczniemy od Praktyki obecności w 3 krokach – to najkrótsza droga do Siebie, najpierw z Sobą, później w relacji; wejdziemy z tej obecności w odpuszczający ruch autentyczny.
  • Krąg dzielenia się – Twój głos się liczy i chce być usłyszany
  • Wprowadzenie do Holistycznej Reintegracji – 8 najważniejszych obszarów transformacji.
    Gdy wydaje Ci się, że w obszarze uzdrowienia i rozwoju próbowałeś/łaś już wszystkiego… i nagle uświadamiasz sobie, że to nawet nie był początek.
    Model zgubionego puzzla, którego szukamy przez całe życie.

    …dużo innych pięknych i poruszających dogłębnie praktyk…

Kochani, po prostu spotkajmy się. Bez oczekiwań, bez uprzedzeń i założeń. Usiądźmy przy kubku herbaty i po prostu BĄDŹMY

Spotkanie prowadzą Anna Matuszkiewicz i Kuba Bania – Izbicki

Prosimy zgłoś nam jak najszybciej Twoją chęć udziału w tym spotkaniu. Ilość miejsc jest ograniczona.

Inwestycja:
Pragnieniem naszym jest organizowanie takich spotkań za wolne datki – tak aby sfinansować przestrzeń w której się spotykamy i czas prowadzących.
 
Przynieś ile czujesz, ile możesz ze świadomością tego czego uczył nas Jogi Bhajan – „tyle ile wniesiesz – tyle wyjmiesz”…
 
Możesz zapłacić gotówką lub przelewem – dane w mailu potwierdzającym zapis.
Ilość miejsc jest ograniczona.
 
Prosimy o zapisy pod mailem info@strefabycia.pl
 
Kiedy zapisujesz się na takie spotkanie pamiętaj, że blokujesz miejsce. Jeśli postanowisz nie dołączyć – nawet w ostatniej chwili – prosimy – poinformuj nas o tym. Daj szansę wszystkim oczekującym dołączyć do takiego spotkania. Liczymy na Ciebie.

Prowadząca: Anna Matuszkiewicz

– INSTRUKTORKA JOGI KUNDALINI (KRI), NAUCZYCIELKA ŚWIADOMEGO ODDECHU, MEDYTACJI, INSPIRTORKA ZMIAN.

Pomagam ludziom podnieść jakość życia poprzez pracę z ciałem, poszerzenie świadomości, rozbrojenie schematów, masek, programów które nie pozwalają im żyć pełnią – w radości, spełnieniu i przepływie.

Łącząc wiele metod rozwoju osobistego stworzyłam Metodykę „Program Delete”. Uczę jak prostymi metodami opanować szalejące emocje, gospodarować swoją energią, w szybki sposób sięgając po nią kiedy jest potrzebna lub odprężyć ciało i umysł kiedy jest na to czas.
Pomagam odnaleźć w sobie samym pokłady spokoju, kreatywności, mocy, chęci i gotowości do komunikacji i porozumienia. Pokazuję, jak dotrzeć do prawdy o sobie – sobie prawdziwym – tym kim jesteśmy poza rolami jakie odgrywamy na co dzień.

Przez ponad 20 lat pracowałam w międzynarodowym biznesie. Znam dobrze i rozumiem Twoje życiowe problemy. Równolegle z biznesową pasją rozwijałam przez wiele lat swoje powołanie – jestem nauczycielką Jogi Kundalini (KRI Certified), świadomego
oddechu i medytacji. W tej chwili skupiam się na edukacji, coachingu, wspieraniu procesów rozwojowych moich studentów. Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe, wykłady i programy mentoringowe online i offline.

Prowadzący: Kuba Bania Izbicki

Z zawodu psycholog, trener i holiterapeuta.

Z pasji niestrudzony poszukiwacz sposobów ludzkiego spełnienia.

Pracuje warsztatowo i terapeutycznie metodą Holistycznej Reintegracji stanowiącej spójny, kompleksowy system pracy z człowiekiem, łączący współczesną wiedzę akademicką z niekonwencjonalnymi metodami pochodzącymi z nurtów zorganizowanych wokół 8 głównych obszarów naszej ludzkiej natury.

Jest typowym przykładem archetypu Zranionego Uzdrowiciela (Wounded Healer), który przeszedł daleką i trudną drogę osobistej transformacji. Od miejsca gdzie własna trauma obciąża i całkowicie odbiera wolę życia, do miejsca gdzie stanowi przepracowany dar i zasoby do dzielenia się i pracy z drugim człowiekiem.

Po okresie zachwytu i rozczarowania naukowym dorobkiem świata zachodniego, od ponad 20 lat podąża ścieżką ucieleśnionej duchowości w nurcie niedualnym (non duality) i tantrycznym. W swojej pracy łączy szerokie podejście od ducha do ciała, od umysłu do emocji, od systemu pochodzenia do osobistych wzorców obciążeń i możliwości, od bioenergetyki do wewnętrznego celu zapewniającego życiowe spełnienie.

Artystyczną samorealizację znajduje fotografując człowieka poruszenia w procesie przebudzenia. 

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn