fbpx

Krąg Kobiet

fb
Ostatni nasz Krąg skupiony na bezpiecznym, uzdrawiającym dotyku otworzył nam drzwi do eksplorowania MOCY Kobiety.
Dlatego na ten Krąg zaprosiłam niezwykle ciepłą i mądrą nauczycielkę tantry – Anię Sokołek.
 
Pragnę abyśmy odczarowały zagadnienie tantry, zrozumiały czym jest i jak głęboko może nam służyć.
Będzie sporo opowiadania, dzielenia się tym co w nas żywe, ale nie zabraknie też praktyki z Anią – pełnej miłości, bezpieczeństwa i jak zawsze – dążącej do samopoznania.
 
Zapraszam wszystkie Kobiety, niezależnie od wieku, doświadczenia kręgowego i życiowego. Tu jest miejsce na Was wszystkich i na całe Wasze doświadczenie.
Kilka słów od Ani Sokołek:
Zapraszam Was na spotkanie z tantrą, na którym opowiem o tej ścieżce i zaproponuję Wam doświadczenie. Zaproszę Was do praktyki połączenia się i otwierania czakr w tańcu, by później móc spotkać się z inną kobietą na głębszym poziomie. Będzie też możliwość rozmowy i zadawania pytań.
 
Inwestycja:
Pragnieniem naszym jest organizowanie takich Kręgów za wolne datki – tak aby sfinansować przestrzeń w której się spotykamy i czas prowadzących.
 
Przynieś ile czujesz, ile możesz ze świadomością tego czego uczył nas Jogi Bhajan – „tyle ile wniesiesz – tyle wyjmiesz”…
 
Możesz zapłacić gotówką lub przelewem – dane w mailu potwierdzającym zapis.
Ilość miejsc jest ograniczona.
 
Prosimy o zapisy pod mailem info@strefabycia.pl
 
Kiedy zapisujesz się na takie spotkanie pamiętaj, że blokujesz miejsce. Jeśli postanowisz nie dołączyć – nawet w ostatniej chwili – prosimy – poinformuj nas o tym. Daj szansę wszystkim oczekującym Kobietom dołączyć do takiego spotkania. Liczymy na Ciebie.

Prowadząca: Anna Sokołek

nauczycielka tantry m.in.: w międzynarodowej szkole Tantra Woman prowadzonej przez Santoshi. Prowadzi własną markę „Tantra dla Kobiet”. Certyfikowana terapeutka ustawień systemowych wg. metody Berta Hellingera. Ania prowadzi głęboko transformujące warsztaty tantry głównie dla kobiet i grup mieszanych w Polsce i za granicą. Certyfikowana bodyworkerka po szkole Johna Hawkena. Specjalizuje się w sesjach uzdrawiania joni. Spełniona wokalistka i nauczycielka śpiewu. www.tantradlakobiet.pl

Prowadząca: Anna Matuszkiewicz

– INSTRUKTORKA JOGI KUNDALINI (KRI), NAUCZYCIELKA ŚWIADOMEGO ODDECHU, MEDYTACJI, INSPIRTORKA ZMIAN.

Pomagam ludziom podnieść jakość życia poprzez pracę z ciałem, poszerzenie świadomości, rozbrojenie schematów, masek, programów które nie pozwalają im żyć pełnią – w radości, spełnieniu i przepływie.

Łącząc wiele metod rozwoju osobistego stworzyłam Metodykę „Program Delete”. Uczę jak prostymi metodami opanować szalejące emocje, gospodarować swoją energią, w szybki sposób sięgając po nią kiedy jest potrzebna lub odprężyć ciało i umysł kiedy jest na to czas.
Pomagam odnaleźć w sobie samym pokłady spokoju, kreatywności, mocy, chęci i gotowości do komunikacji i porozumienia. Pokazuję, jak dotrzeć do prawdy o sobie – sobie prawdziwym – tym kim jesteśmy poza rolami jakie odgrywamy na co dzień.

Przez ponad 20 lat pracowałam w międzynarodowym biznesie. Znam dobrze i rozumiem Twoje życiowe problemy. Równolegle z biznesową pasją rozwijałam przez wiele lat swoje powołanie – jestem nauczycielką Jogi Kundalini (KRI Certified), świadomego
oddechu i medytacji. W tej chwili skupiam się na edukacji, coachingu, wspieraniu procesów rozwojowych moich studentów. Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe, wykłady i programy mentoringowe online i offline.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn