fbpx

Krąg Kobiet

Kopia Kopia Wiosenne Porządki (10)
Zapraszamy Was Kobiety na kolejny Krąg Kobiet w Strefie Bycia.
Na każdym Kręgu poznajemy ciekawą Kobietę, która dzieli się z nami inspiracją, mądrością, cenną praktyką.
 
Inspiracją do zainicjowania tego spotkania były słowa Ani:
„Ostatni Krąg Kobiet w Strefa Bycia – Twoja przestrzeń rozwoju pokazał na nowo jak bardzo my – istoty ludzkie spragnieni jesteśmy drugiego człowieka.
Jak bardzo samotni bywamy.
Jak bardzo zagubieni…
I jak bardzo – pomimo pragnienia – boimy się bliźniego swego…”
Kiedy gromadzimy się w kręgu jesteśmy razem – wszyscy tak samo ważni – i mamy szansę odsłonić swoje najgłębiej skrywane uczucia i pragnienia, w tym wspomnianą potrzebę bycia blisko z drugim człowiekiem. Aby w praktyce przekroczyć drzemiące w nas, często nieuświadomione przekonania, że bliskość łączy się z zagrożeniem, zapraszamy na kolejny krąg wprowadzający w magiczny świat dotyku.
 
Dotyk to język intymności, rozumianej jako bycie blisko z drugim człowiekiem. Czasem wyraża się w przyjacielskim poklepaniu po ramieniu, czasem w łagodnym muśnięciu policzka dziecka, a czasem w dzikości alkowy. Jest mnóstwo rodzajów dotyku, jednak istnieje jeden bardzo szczególny: dotyk, całkowicie świadomy chwili, wolny od oczekiwań, chęci pomocy czy uzyskania czegokolwiek w kontakcie z drugim człowiekiem. Jest to stan bliski Prawdziwej Obecności. Otrzymanie takiego rodzaju dotyku jest bardzo uzdrawiające, ponieważ zawiera się w nim akceptacja wszystkiego, co w nas drzemie. Taki sposób dotykania uruchamia przepływ energii i sprawia, że dzieją się cuda: napięte ciała rozluźniają się, a lody serca rozpuszczają. Bo kiedy dotykamy drugiego człowieka, nie dotykamy jedynie jego ciała, ale także duszy i całego bagażu emocjonalnego, jaki niesie. I w taki stan postaramy się Was wprowadzić.
 
Po zawiązaniu kręgu, postawieniu intencji, krótkiej pogawędce i interakcjach mających na celu wytworzenie poczucia bezpieczeństwa, każda z kobiet będzie miała okazję doświadczyć dotyku w formie delikatnego masażu ( w ubraniu ). Osoba otrzymująca zrelaksuje się w przyjmowaniu i odpuszczaniu, tak mocno kojarzonymi z kobiecymi jakościami, a osoba dająca, wprowadzona w stan medytacji doświadczy namiastki stanu JESTEM, emanującego wielkim spokojem. Całość spotkania będzie zanurzeniem w miękkości i łagodności, po którym mamy nadzieję wyjdziecie zregenerowane i uskrzydlone.
 
Zapraszamy ciepło!
 
 
Inwestycja:
Pragnieniem naszym jest organizowanie takich kręgów za wolne datki – tak aby sfinansować przestrzeń w której się spotykamy i czas prowadzących.
 
Przynieś ile czujesz, ile możesz ze świadomością tego czego uczył nas Jogi Bhajan – „tyle ile wniesiesz – tyle wyjmiesz”…
 
Możesz zapłacić gotówką lub przelewem – dane w mailu potwierdzającym zapis.
Ilość miejsc jest ograniczona.
 
Prosimy o zapisy pod mailem info@strefabycia.pl
 
Kiedy zapisujesz się na takie spotkanie pamiętaj, że blokujesz miejsce. Jeśli postanowisz nie dołączyć – nawet w ostatniej chwili – prosimy – poinformuj nas o tym. Daj szansę wszystkim oczekującym Kobietom dołączyć do takiego spotkania. Liczymy na Ciebie.
 
Gościem tego Kręgu będzie Magda Stelmasik, która poprowadzi nas przez praktykę.

Prowadząca: Magdalena Stelmasik

– terapeutka pracy z ciałem i emocjami poprzez masaż, oddech, dźwięk i ruch, instruktor jogi i medytacji, pedagog. Od lat na ścieżce prowadzącej do własnego wnętrza, pasjonatka metod uwalniania emocji poprzez ciało. Uczestniczka, asystentka oraz współprowadząca na warsztatach rozwojowych, w duchu terapii wglądu, jogi, medytacji, pracy z ciałem, ustawień systemowych, szamanizmu, tantry.
Moje spotkanie ze świadomym dotykiem zaczęło się w 2014 roku podczas kursu masażu mięśniowo-powięziowego uwalniania energetycznego (MER). To właśnie tam Satyarti Peloquin (niegdyś osobisty masażysta Osho) nauczył mnie, że dotyk jest medytacją i ta właśnie jakość, a nie dana metoda masażu jest tym, co uzdrawia drugiego człowieka. W trakcie zawodowej praktyki jakość mojego masażu wzbogacała się o nowe elementy, wysubtelniając się coraz bardziej na przepływ energii. W ten sposób każde spotkanie z dotykiem jest dla mnie poznawaniem wnętrza drugiego człowieka, odbywającym się bez słów. Podczas kręgu postaram się aby każda z kobiet, przy pomocy narzędzia, jakim jest właśnie dotyk, doświadczyła chociażby niewielkiej cząstki magicznego spotkania odbywającego się bez słów, czyli kontaktu duszy z duszą.

Prowadząca: Anna Matuszkiewicz

– INSTRUKTORKA JOGI KUNDALINI (KRI), NAUCZYCIELKA ŚWIADOMEGO ODDECHU, MEDYTACJI, INSPIRTORKA ZMIAN.

Pomagam ludziom podnieść jakość życia poprzez pracę z ciałem, poszerzenie świadomości, rozbrojenie schematów, masek, programów które nie pozwalają im żyć pełnią – w radości, spełnieniu i przepływie.

Łącząc wiele metod rozwoju osobistego stworzyłam Metodykę „Program Delete”. Uczę jak prostymi metodami opanować szalejące emocje, gospodarować swoją energią, w szybki sposób sięgając po nią kiedy jest potrzebna lub odprężyć ciało i umysł kiedy jest na to czas.
Pomagam odnaleźć w sobie samym pokłady spokoju, kreatywności, mocy, chęci i gotowości do komunikacji i porozumienia. Pokazuję, jak dotrzeć do prawdy o sobie – sobie prawdziwym – tym kim jesteśmy poza rolami jakie odgrywamy na co dzień.

Przez ponad 20 lat pracowałam w międzynarodowym biznesie. Znam dobrze i rozumiem Twoje życiowe problemy. Równolegle z biznesową pasją rozwijałam przez wiele lat swoje powołanie – jestem nauczycielką Jogi Kundalini (KRI Certified), świadomego
oddechu i medytacji. W tej chwili skupiam się na edukacji, coachingu, wspieraniu procesów rozwojowych moich studentów. Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe, wykłady i programy mentoringowe online i offline.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn