fbpx

Jak pracuję?

Dlaczego to robię?

O pracy z kobietami

Kim jestem ?

Stworzyłam Strefę Bycia dla Ciebie – żebyś mogła i mógł stanąć w prawdzie przed sobą i świadomie tworzyć swoje życie. Jestem tu z potrzeby wsparcia procesów zmian na Ziemi i w ludziach, z potrzeby dzielenia się drogą, którą przeszłam i wsparcia Ciebie w Twojej osobistej transformacji.

Na co dzień wcielamy się w role, nakładamy maski, aby wypełniać społeczne powinności, spełniać cudze oczekiwania. Jesteśmy czyimiś dziećmi, rodzicami, pracownikami jakiejś firmy, sąsiadami, kolegami, koleżankami, małżonkami, rodzeństwem, czyimiś przyjaciółmi lub wrogami…

Jestem trenerką rozwoju osobistego, rozwoju świadomości i trenerką jogi.

Pomagam ludziom odnaleźć siebie – połączenie z ich wyższym Ja, Duszą, ich ziemskim celem.

Mam na imię Anna a moje imię duchowe, nadane mi według tradycji jogi kundalini, to Kirti Hadev Kaur. Oznacza ono istotę Anielską, która przez swoje działania pełne radości, obfitości i kreatywności niesie ludziom światło. W pełni rozpoznaję się w tym imieniu – jest ze mną wesoło, kreatywnie i wielokrotnie bardzo śmiesznie.

To co widzę i czego doświadczam na Ziemi to przepływ obfitości, radość i miłość dostępne dla każdego z nas.

Nawiguję ludzi w kierunku otwarcia ich serc, dotknięcia osobistej boskości – w kierunku ich Duszy.

Nie tracę też łączności z Ziemią o co dba moja rodzina – jestem mamą dwóch synów, żoną wspaniałego człowieka, córką, organizatorką szkoleń, kursów, wyjazdów rozwojowych…

IMG_1754

Kim jesteś?

Na to pytanie większość ludzi odpowiada wyliczając swoje role właśnie, osiągnięcia zawodowe lub życiowe. Podświadomie, sklejeni z czynnościami wykonywanymi w życiu, definiujemy się i przez nie postrzegamy. Oddalamy się od prostego „ja jestem”.

Zastanawiałaś, zastanawiałeś się kiedyś jak to jest być sobą – sobą przed wcieleniem w rolę, ubraniem „mundurka”?

 

Zamknij teraz oczy… Weź głęboki, powolny wdech… wydech… Jeszcze raz…

Oddech sprowadza Cię do Twojego wnętrza. Co w nim znajdujesz? Czy jest tam lęk, stres, ścisk w komórkach i organach? Czy gości tam złość, smutek, poczucie żalu, winy, brak sensu życia, brak mocy do działania? A może nie czujesz nic? Zamrożona, zabetonowany czujesz już tylko pustkę zajadaną, zapijaną kolejnym nałogiem?

Cokolwiek tam znajdziesz, nawet jeśli to co zobaczysz nie będzie wyglądało na miłe, piękne i godne uwagi wiedz, że jesteś na tym świecie po coś. Jesteś pełnią i cudem i nic, naprawdę nic Ci nie brak. Być może w Twoim otoczeniu brakuje osób, które mogą to dostrzec. Może nikt nie nauczył Cię patrzeć z uwagą w Twoim własnym kierunku – doceniać siebie, widzieć swoją nieskończoną mądrość i piękno.

Obfitość tego świata czeka na Ciebie – sięgniesz?

Zapraszam Cię do Strefy Bycia. 

Czerp z bloga i filmów ile potrzebujesz. Miło mi będzie, jeśli zostawisz komentarz, podzielisz się swoimi przemyśleniami.

Jeśli czujesz, że przyszedł na Ciebie czas i czujesz gotowość do zmiany, transformacji tego co Cię w życiu uwiera napisz lub zadzwoń. Jestem tu.