fbpx

Joga Kundalini przed Pracą – naładuj baterie

Kopia Kopia Wiosenne Porządki-2

Regularna praktyka poranna uznawana jest przez wielu ludzi za najbardziej zdrowy, sprzyjający radości rytuał.

Dla wszystkich z Was, którzy mają nieregularny tryb życia wieczorami, nie zdążają na praktyki wieczorne lub po prostu lubią rano wstawać i dynamicznie zaczynać dzień otwieramy nowe zajęcia jogi we wtorki o 8:00 rano.

Będziemy sporo pracować ze sztywnymi kręgosłupami, zamkniętymi biodrami, przykurczonymi powięziami.

W trakcie godzinnych zajęć rozruszasz zastałe mięśnie, stawy i powięzi, nabierzesz energii, dotlenisz organizm.

Po zajęciach zdążysz jeszcze zjeść śniadanie zanim nadejdzie pora by ruszyć do pracy.

Dla kogo?

Dla każdego, kto zamierza z energią wejść w nowy dzień. Jedyny warunek to niezjedzenie obfitego śniadania przed zajęciami i brak przeciwskazań lekarskich.

Zapraszamy!

Wtorki o 8:00 w Strefie Bycia!

Terminarz zajęć znajdziesz w linku – https://wod.guru/grafik/strefabycia
Możliwość kupna pojedynczego biletu (60 PLN) lub karnetu na 4, 6, 8 i 10 wejść (im więcej wejść tym cena pojedynczego spada) – https://wod.guru/athlete-registration-form/strefabycia
 
Uwaga – karnety w Strefie Bycia są karnetami typu OPEN. Kupując karnet masz możliwość uczestniczenia w dowolnych zajęciach odbywających się w tygodniu (poza warsztatami, na które obowiązują osobne bilety i organizowane są zazwyczaj w weekendy).
Czyli na jednym karnecie możesz pójść na różnego rodzaju zajęcia (i dla dorosłych, i np. wykorzystać go na jogę dla dzieci, jeżeli masz młodych joginów w domu), jak również podarować wejście swojej rodzinie lub przyjaciołom

Prowadząca: Magdalena Rogalska

Kilka lat temu odkryłam jogę i nie dało się nie zauważyć jak wspaniały wpływ wywiera na moje ciało, nastrój i ogólne samopoczucie. Wiele osób pytało jak to jest, że jestem zawsze uśmiechnięta, nie narzekam, a z wiekiem wydaję się coraz młodsza i szczęśliwsza. Jednym z powodów niewątpliwie była praktyka jogi i technik oddechowych z nią związanych. Zaczęłam ćwiczyć ze znajomymi i sprawiało mi to ogromną radość, stąd postanowiłam zając się jogą „na poważnie”. Aktualnie jestem w trakcie certyfikowanego kursu nauczycielskiego Jogi Kundalini.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn