fbpx

Joga dla zdrowia

7
Zapraszamy na zajęcia jogi mające na celu poprawę ogólnej kondycji psychofizycznej. Joga to system ćwiczeń fizycznych i oddechowych, który dobroczynnie wpływa na całe ciało oraz wycisza umysł.
 
Regularna jej praktyka ma wiele korzyści:
 • wzmocnienie i uelastycznienie ciała
 • aktywacja mięśni głębokich, stabilizujących całą postawę
 • zniwelowanie dolegliwości bólowych kręgosłupa i odciążenie go
 • zbalansowanie siedzącego trybu życia
 • redukcja stresu i poprawa nastroju
 • wzmocnienie odporności
 • obniżenie napięcia emocjonalnego
 • dotlenienie organizmu
 • budowanie świadomości ciała i jego możliwości
 • regulacja ciśnienia krwi i poprawa ukrwienia
 • poprawa trawienia
 • zwiększenie ogólnej wydolności organizmu
Na zajęcia można dołączyć niezależne od dotychczasowych doświadczeń na macie (lub ich braku), a jedynym warunkiem jest niespożywanie obfitego posiłku dwie godziny przed zajęciami. Jeśli posiadasz poważne dysfunkcje stanu zdrowia, zgłoś to prowadzącemu przed zajęciami.
Do zobaczenia na macie.
 
Terminarz zajęć znajdziesz w linku – https://wod.guru/grafik/strefabycia
Możliwość kupna pojedynczego biletu (70 PLN) lub karnetu na 4, 6, 8 i 10 wejść (im więcej wejść tym cena pojedynczego spada) – https://wod.guru/athlete-registration-form/strefabycia
 
Uwaga – karnety w Strefie Bycia są karnetami typu OPEN. Kupując karnet masz możliwość uczestniczenia w dowolnych zajęciach odbywających się w tygodniu (poza warsztatami, na które obowiązują osobne bilety i organizowane są zazwyczaj w weekendy).
Czyli na jednym karnecie możesz pójść na różnego rodzaju zajęcia (i dla dorosłych, i np. wykorzystać go na jogę dla dzieci, jeżeli masz młodych joginów w domu), jak również podarować wejście swojej rodzinie lub przyjaciołom.

Prowadząca: Magda Stelmasik

Terapeutka pracy z ciałem i emocjami poprzez masaż, oddech, dźwięk i ruch, instruktor jogi i medytacji, pedagog. Od lat na ścieżce prowadzącej do własnego wnętrza, pasjonatka metod uwalniania emocji poprzez ciało. Uczestniczka, asystentka oraz współprowadząca na warsztatach rozwojowych, w duchu terapii wglądu, jogi, medytacji, pracy z ciałem, ustawień systemowych, szamanizmu, tantry.

Zdobyłam państwowe uprawnienia instruktora w zakresie prowadzenia zajęć hatha jogi, wydane przez TKKF, a następnie doszkalała się na Kursie Nauczyciela Jogi i Medytacji i Terapeuty Jogą, zorganizowanym przez stowarzyszenie „Złoty most”, prowadzonym przez Guru Sri Rajeshji z Yoga Sadhana Seva Trust. Ukończyłam kurs MER (mięśniowo – powięziowego uwalniania energetycznego) w Integral Body Institute oraz kurs masażu Lomi – Lomi Nui w Szkole Lomi w Krakowie. Ukończyłam szkolenie przygotowujące do pracy metodą Cichych Ustawień Systemowych Berta Helingera w Szkole Ustawień Systemowych Małgorzaty Rajchert – Lewandowskiej. Współtworzyłam wiele warsztatów rozwojowych – w szczególności szamańskich i tantrycznych dla kobiet. Odbyłam także ponad roczną podróż do krajów Wschodu, gdzie bezpośrednio zetknęłam się z hinduską kulturą.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn