fbpx

Joga dla kręgosłupa

www (18)
„Jesteś tak młody jak Twój kręgosłup”!

Podczas tych zajęć zatroszczymy się o Twój kręgosłup i cały aparat ruchu. Silne i elastyczne mięśnie pleców dają wsparcie i ochronę stawom i kręgosłupowi co niweluje napięcia, bóle i sztywności. Będziemy się ruszać w różnych kierunkach, w różnych asanach, rozciągać co przykurczone, wzmacniać co osłabione i uelastyczniać to co spięte.

Zajęcia kierowane są do każdego kto… ma kręgosłup, który czasami boli albo chce zapobiegać bólowi i „narzekaniom” pleców. Przyjdź do nas – rozluźnisz się, wzmocnisz, odpoczniesz, poczujesz więcej przestrzeni w ciele i nauczysz się oddychać tak, aby skutecznie uspokajać swój układ nerwowy.

Możliwość kupna pojedynczego biletu (70 PLN) lub karnetu na 4, 6, 8 i 10 wejść (im więcej wejść tym cena pojedynczego spada)

Uwaga – karnety w Strefie Bycia są karnetami typu OPEN. Kupując karnet masz możliwość uczestniczenia w dowolnych zajęciach odbywających się w tygodniu (poza warsztatami, na które obowiązują osobne bilety i organizowane są zazwyczaj w weekendy). 

Czyli na jednym karnecie możesz pójść na różnego rodzaju zajęcia (i dla dorosłych, i np. wykorzystać go na jogę dla dzieci, jeżeli masz młodych joginów w domu), jak również podarować wejście swojej rodzinie lub przyjaciołom. 

Zapraszamy :)! 

Prowadząca: Dorota Ejsmont

Praktykuję jogę od 2018 roku. Na początku dużo szukałam i smakowałam różnych stylów od Iengara, przez Hatha Jogę, Bikram i Kundalini. W końcu trafiłam na ashtangę i od tamtej pory jestem jej miłośniczką i jest to moja praktyka własna.

W czerwcu 2022 roku ukończyłam kurs RYT 200 akredytowany przez Yoga Alliance. Od tego momentu uczę jogi, ale jednocześnie sama stale się ciągle, by pogłębiać swoją wiedzę.

Skończyłam m.in. 8-mio tygodniowy kurs MBSR, kurs Jogi Terapeutycznej, Kurs Jogi Nidry, Kurs Kreatywnych Sekwencji Flow, Kurs Podstawowy Jogi Świadomej Traumy, Black Roll Trainer.

Joga to dla mnie radość życia i miłość do własnego ciała – i to staram się przekazywać dalej na zajęciach, które prowadzę.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn