fbpx

Joga dla Każdego

ww (6)
Hej! Jestem Joanna Niemirska.
Zapraszam wszystkich chcących praktykować do siebie.
 
Jestem aktorką, nauczycielką jogi i medytacji oraz konsultantką ajurwedyjską.
 
Kilka lat temu, po 15letniej praktyce własnej ukończyłam Międzynarodowy Instytut Yogi Integralnej (350h) i zaczęłam uczyć jogi. Uczę wszystkich chcących praktykować, bez względu na wiek, poziom zaawansowania i płeć.
 
Moimi nauczycielami są jogini z tradycji hatha jogi, Iyengara, Yin Yogi, Vinyasy, jogi terapeutycznej, kręgosłupa, fizjoterapeuci, praktycy ajurwedy oraz medycyny chińskiej.
 
Podróżuję tymi wszystkimi ścieżkami, wciąż się ucząc i tworząc swój unikalny sposób pracy z ciałem i umysłem.
 
Na moich zajęciach przechodzimy przez asany wzmacniające i rozgrzewające ciało, stabilizujące, balansujące oraz rozciągające.
 
Poszerzamy zakres ruchu i mobilność. Jest praktyka pranajamy (czyli joga oddechu), jest medytacja i techniki relaksacyjne.
 
Wszystko to stało się nam dotkliwie niezbędne w trudnych czasach.  
Fascynuje mnie odzyskiwanie połączenia ze swoim ciałem, z radością życia, odzyskiwanie swojego potencjału energetycznego i poczucie, że jesteśmy jednocześnie wyjątkowi i dokładnie tacy sami.
 
Do tego wszystkiego Cię serdecznie zapraszam.
 
Pracuję także tańcem i śpiewem, są to wspaniałe i potężne metody uzdrawiające.
 
Jestem zakochana w wielu metodach „body work‘’, szczególnie w metodzie Alexandra Lowena, twórcy bioenergoterapii, oraz w dorobku pracy Anny Halprin („Taniec jako sztuka uzdrawiania„).
Jestem też mamą trójki dzieci, wieloletnią partnerką, córką, przyjaciółką.
 
Do zobaczenia na matach!
 
Om Shanti Shanti Shanti
 
Terminarz zajęć znajdziesz w linku – https://wod.guru/grafik/strefabycia
Możliwość kupna pojedynczego biletu (60 PLN) lub karnetu na 4, 6, 8 i 10 wejść (im więcej wejść tym cena pojedynczego spada) – https://wod.guru/athlete-registration-form/strefabycia
 
Uwaga – karnety w Strefie Bycia są karnetami typu OPEN. Kupując karnet masz możliwość uczestniczenia w dowolnych zajęciach odbywających się w tygodniu (poza warsztatami, na które obowiązują osobne bilety i organizowane są zazwyczaj w weekendy).
 
Czyli na jednym karnecie możesz pójść na różnego rodzaju zajęcia (i dla dorosłych, i np. wykorzystać go na jogę dla dzieci, jeżeli masz młodych joginów w domu), jak również podarować wejście swojej rodzinie lub przyjaciołom
Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn