fbpx

Joga dla dzieci

4

JOGA DLA DZIECI

Praktyka jogi dla dzieci redukuje napięcia, ułatwia koncentrację, uodparnia dzieci na codzienny stres.

Ruch jest dla dzieci podstawową medycyną gwarantującą zdrowie psychiczne i odporność. Bez niego w młodych ciałach rozwijają się dysproporcje, asymetrie, wady postawy i ogólna sztywność ciała, która w późniejszych latach wpływa na ogromny dyskomfort w życiu nie tylko fizyczny ale i psychiczno – emocjonalny. W dzisiejszych czasach dzieciaki mają coraz mniej okazji do spontanicznego ruchu. Coraz mniej chęci do zabawy i szaleństw. A do tego właśnie chcemy zaprosić wszystkie dzieciaki od 5 do 12 roku życia.

Podczas 45 minutowej sesji jogi praktykujemy pozycje jogiczne – asany poprzez spontaniczną zabawę, masę ruchu i szaleństw i śmiechu.

Zajęcia prowadzi  Anna Matuszkiewicz – jogini, mama z wieloletnim doświadczeniem prowadzenia animacji dla dzieci.

Zapraszamy do zabawy!

Terminarz zajęć znajdziesz w linku – https://wod.guru/grafik/strefabycia

Możliwość kupna pojedynczego biletu (70 PLN) lub karnetu na 4, 6, 8 i 10 wejść (im więcej wejść tym cena pojedynczego spada) – https://wod.guru/athlete-registration-form/strefabycia

Uwaga – karnety w Strefie Bycia są karnetami typu OPEN. Kupując karnet masz możliwość uczestniczenia w dowolnych zajęciach odbywających się w tygodniu (poza warsztatami, na które obowiązują osobne bilety i organizowane są zazwyczaj w weekendy). 

Czyli na jednym karnecie możesz pójść na różnego rodzaju zajęcia (i dla dorosłych, i np. wykorzystać go na jogę dla dzieci, jeżeli masz młodych joginów w domu), jak również podarować wejście swojej rodzinie lub przyjaciołom. 

Zapraszamy :)!

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn