fbpx

Happy Joga

www (1)

Happy Joga – to klasyczna joga, której sekwencje opieramy na flow z vinyasa i hatha yogi, ale w lekkości, radości i luzie.

Poszerzamy zakresy ciała, rozpuszczamy zaciski, rozciągamy, pracujemy z mięśniami głębokimi, posturalnymi, wzmacniamy całe ciało, masujemy się ruchem od środka.

Będzie też czas na pranajamę (pracę z oddechem) i medytację.

Terminarz zajęć znajdziesz w linku – https://wod.guru/grafik/strefabycia
Możliwość kupna pojedynczego biletu (70 PLN) lub karnetu na 4, 6, 8 i 10 wejść (im więcej wejść tym cena pojedynczego spada) – https://wod.guru/athlete-registration-form/strefabycia
 
Uwaga – karnety w Strefie Bycia są karnetami typu OPEN. Kupując karnet masz możliwość uczestniczenia w dowolnych zajęciach odbywających się w tygodniu (poza warsztatami, na które obowiązują osobne bilety i organizowane są zazwyczaj w weekendy).
Czyli na jednym karnecie możesz pójść na różnego rodzaju zajęcia (i dla dorosłych, i np. wykorzystać go na jogę dla dzieci, jeżeli masz młodych joginów w domu), jak również podarować wejście swojej rodzinie lub przyjaciołom.

Prowadząca: Joanna Niemirska

Hej! Jestem Joanna Niemirska. Zapraszam wszystkich chcących praktykować do siebie.

Jestem aktorką, nauczycielką jogi i medytacji oraz konsultantką ajurwedyjską.

Kilka lat temu, po 15letniej praktyce własnej ukończyłam Międzynarodowy Instytut Yogi Integralnej (350h) i zaczęłam uczyć jogi. Uczę wszystkich chcących praktykować, bez względu na wiek, poziom zaawansowania i płeć.

Moimi nauczycielami są jogini z tradycji hatha jogi, Iyengara, Yin Yogi, Vinyasy, jogi terapeutycznej, kręgosłupa, fizjoterapeuci, praktycy ajurwedy oraz medycyny chińskiej.

Podróżuję tymi wszystkimi ścieżkami, wciąż się ucząc i tworząc swój unikalny sposób pracy z ciałem i umysłem.

Na moich zajęciach przechodzimy przez asany wzmacniające i rozgrzewające ciało, stabilizujące, balansujące oraz rozciągające. Poszerzamy zakres ruchu i mobilność. Jest praktyka pranajamy (czyli joga oddechu), jest medytacja i techniki relaksacyjne.

Wszystko to stało się nam dotkliwie niezbędne w trudnych czasach. Fascynuje mnie odzyskiwanie połączenia ze swoim ciałem, z radością życia, odzyskiwanie swojego potencjału energetycznego i poczucie, że jesteśmy jednocześnie wyjątkowi i dokładnie tacy sami.

Do tego wszystkiego Cię serdecznie zapraszam.

Pracuję także tańcem i śpiewem, są to wspaniałe i potężne metody uzdrawiające.

Jestem zakochana w wielu metodach „body work‘’, szczególnie w metodzie Alexandra Lowena, twórcy bioenergoterapii, oraz w dorobku pracy Anny Halprin („Taniec jako sztuka uzdrawiania”).

Jestem też mamą trójki dzieci, wieloletnią partnerką, córką, przyjaciółką.

Do zobaczenia na matach!

Om Shanti Shanti Shanti

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn