fbpx

Nie ma takich samych ludzi, doświadczeń, historii.

Każda jest wyjątkowa, dla każdej jest u mnie przestrzeń i miejsce na pracę. Pracowałam z kobietami po drastycznych przejściach – bitymi, molestowanymi, wierzącymi w to co zostało im od dziecka wbite do głów – że nie są nic warte i nic im się tutaj nie należy.

Pomagam mężczyznom, którzy nie umieją znaleźć drogi do swojej męskości i stanąć w swojej sile, w połączeniu z delikatnością po to, aby zawalczyć o ukochaną, rodzinę czy swoją własną drogę.

Pomagam też często ludziom w procesie przemiany w ich życiu – na progu rozwodu, wychodzenia z doświadczeń korporacyjnych, zmiany pracy, kiedy lęki powodują, że nie umieją zrobić kolejnego kroku, utykają w umniejszających przekonaniach i programach.

Pracuję z każdym kto czuje zagubienie, potrzebuje wsparcia, przestrzeni dla swojego doświadczenia, swojej historii. W terapeutycznej rozmowie pokazuję te sprawy przez inne pryzmaty, z innych kątów patrzenia, pomagam wysunąć peryskop troszkę ponad poziom, z którego zwyczajowo patrzymy na świat.

Każdy człowiek doświadcza wcześniej czy później momentu, kiedy ma poczucie, że doszedł do ściany. Kiedy świat się wali, rozpada jak puzzle rzucone na wiatr.

Wielu dociera do momentu, kiedy widzi jasno, że nie żyje własnym życiem. Wygląda to tak, jakby ktoś obcy napisał nam scenariusz a my gralibyśmy w tym „nie swoim” filmie.

Padają wtedy podstawowe w rozwoju pytania:

Uświadamiamy sobie, że większość życia żyliśmy w przekonaniach, programach i schematach wtłoczonych nam w głowy w procesie wychowania. Po zastanowieniu się nad nimi zauważamy, że wiele z tych przekonań nam ciąży, nie pozwala konsumować życia w pełni, każe nam kontrolować, ograniczać, oceniać siebie i innych.

Nie musi tak być – na sesjach, stosując moją autorską metodykę „Program Delete”, krok za krokiem przyglądamy się tym programom i stosujemy różne sposoby, aby rozszerzyć nasze ich rozumienie, postrzeganie siebie, rozszerzamy świadomość i kąty patrzenia na naszą ziemską przygodę. 🙂
Stosujemy praktyki jogiczne, oddechowe, medytacyjne, aby oczyścić głowę i zobaczyć więcej.

W czasie pracy z zespołami lub z klientami indywidualnymi przyświeca mi jedna nadrzędna myśl – aby każdy człowiek jak najszybciej stanął na własnych nogach, twardo na Ziemi, stał się samodzielny, niezależny i wolny. Jedni potrzebują asysty w najmroczniejszych chwilach w życiu i jedno lub dwa spotkania ze mną wyprowadzają ich na światło, do którego drogę dalej odnajdują sami. Są też tacy, którzy potrzebują regularnego wsparcia przez kilka miesięcy po to, aby potem spotkać się raz na jakiś czas – właściwie bardziej towarzysko niż terapeutycznie.

Rekomendacje

Kuba
Kuba
Read More
A’propos mądrej Wiedźmy. Anna Matuszkiewicz to Kobieta-Rakieta, wulkan energii, obfitość doświadczeń życiowych, trafny wgląd i klarowność (zakrawająca czasem na dosadność) w jego wyrazie. Zaprzyjaźniliśmy się od pierwszego wejrzenia i tak już zostało. Być może czas byście poznali się również. Jeśli aktualnie w twoim życiu coś zakręciło się i nie chce się odkręcić, lub zatkało się energetycznie i nie chce się odetkać, to Ania z perwersyjną rozkoszą udrożni Cię odechowo-kundalińskim wyciorem… i zrobi to z taką gracją i uśmiechem na twarzy, że jeszcze przytulisz i podziękujesz.
Emanuela
Emanuela
Read More
A więc, chciałabym Wam bardzo, bardzo podziękować - od pierwszego momentu, zanim jeszcze wsiadłyśmy w samolot - Wasz poziom organizacji, zaopiekowania i podejścia był dla mnie czymś nowym, pozytywnie zaskakującym i do tej pory, jestem pełna podziwu dla Was, że tak swietnie wszytko ogarnęłyście (w trójkę), równocześnie nie tracąc luzu, lekkości i uśmiechu, którego nigdy nie zabrakło dla żadnej z nas. WOW. 🤍 Z przyjemnością obserwowało się Wasze uzupełniające się naprzemiennie jakości, dary, role w które wchodziłyście, a także jak wspieracie inne osoby - mówię to również od strony psychologicznej, ponieważ było to niezwykle wartościowe, uziemione, bez bullshitu, który często w duchowych gronach jeszcze bardziej traumatyzuje. Dzięki za Waszą autentyczność, naturalność, za Waszą ekspansję (!), która rozszerzyła nas wszystkie. Uważam, ze wartość, która dajecie i całość doświadczenia, jest warta nieskończonej liczby pieniędzy i miliona zasięgów - nie po to, by osiadać się w blasku sławy, ale po to, ze inne kobiety Was potrzebują, totalnie, dlatego nie bójcie się z tym wychodzić, błyszczeć tym i z dumą to wszystko nosić, jesteście esencją kobiecego. Czuje, że w moim łonie dużo się transformuje, dużo się zmieniło, praktykuje oddech dalej i wprowadza to zupełnie inna jakość do mojego życia. Dziękuje jeszcze raz 🤍 wszystkim Wam. Przesyłam dużo miłości.
Mateusz
Mateusz
Read More
Znajomość z Tobą otworzyła mnie na nowe - większe, głębsze duchowe ja oraz na niesamowitych ludzi. Jestem bliżej siebie, i nie, jak dotychczas, poprzez cierpienie, ale poprzez pełnię i harmonię - bliżej siebie. Mam też coraz częściej uczucie, że moja dusza do mnie przemawia, otula, takie fajerwerki energetyczne oscylujące wokół grasicy przede mną, wokół mnie i we mnie - to taki przepływ. Moja dusza jest w wielkiej radości, i pierwszy raz w życiu komunikujemy się tak świadomie. Wysyła mi sygnały gdy jest bardzo szczęśliwa, aby przypomnieć, że jest, daje znać co ją cieszy i jak czuje naszą drogę.
Krystyna
Krystyna
Read More
Fantastyczne, profesjonalnie prowadzone sesje oddechowe i medytacyjne. Stosujemy w naszej firmie regularnie! Niezwykle jest patrzeć na to jak zmienia się dynamika w zespole, głębsze rozumienie emocji, zwiększa się tolerancja, przestrzeń akceptacji pomiędzy ludźmi. Pracuje się nam i żyje lepiej! Wieka wdzięczność!
Dariusz
Dariusz
Read More
Ten moment kiedy poczułem Duszę po medytacji z Tobą był magiczny. Nie ma już odwrotu. Po latach śnienia jestem znowu sobą - w przytomności i połączeniu...
Dorota
Dorota
Read More
Moje życie wyglądało jak pasmo nieszczęść i rozczarowań. Nagle, jak za dotknięciem magicznej różdżki, po kilku dniach pracy w kręgu prowadzonej przez Anię poczułam tak wielką wdzięczność, miłość i niezwykłą moc. Zrozumiałam, zobaczyłam jasno jak bogata jestem w doświadczenie, jak piękne jest moje życie, jak utknęłam w negatywnym i roszczeniowym postrzeganiu swojego życia co nie pozwalało mi mi docenić piękna mojego istnienia. Mam już ponad 60 lat i mogę powiedzieć, że warto ze sobą pracować - niezależnie od wieku. Bo każdy rok przeżyty świadomie to wielkie szczęście... Dziękuję z serca za pomoc w otwarciu oczu!
Jolanta
Jolanta
Read More
Wspaniale jest oddychać świadomie. Nawet nie przypuszczałam, że przez 40 lat mojego życia nie oddychałam... Odkrycie świadomej pracy z oddechem i tego jak głęboko łączy mnie ona ze sobą samą, z moją mocą i świadomością jest niezwykłe. Polecam każdemu udział w warsztacie oddechowym i rozpoczęcie świadomej drogi życia! Dziękuję Aniu!
Asia
Asia
Read More
Niezwykły moment - jestem bliżej siebie, bliżej swojego serca, widzę gdzie postawić granice, gdzie iluzje przesłoniły mi prawdę o sobie... Rozpakowywanie siebie jest fascynujące. Dziękuję Aniu za pokazanie drogi!
Kasia
Kasia
Read More
Obudzić się do świadomego życia to jak narodzić się na nowo. Dziękuję za wsparcie i wskazówki Aniu - bez nich dalej bym śniła...
Basia
Basia
Read More
Zajęcia Jogi Kundalini z Anią to coś na co czekam cały tydzień. To jak doładowanie mojego systemu najwyższą energią i mocą. Sesje indywidualne to głębokie spotkanie terapeutyczne, spotkania ze sobą pokazujące mi siebie w aspektach, o których nie miałam pojęcia. Fascynująca przygoda! Dziękuję.
Sylwan
Sylwan
Read More
Nie będę pisał tu o Ani profesjonalizmie bo to jest po za wszelką dyskusją. Ania to przede wszystkim dusza. Taka dusza jakiej nie należy zazdrościć tylko podziwiać. A co ja tu będę się wymądrzał. Kontaktujcie się z Anią to odczujecie i zrozumiecie o czym ja "gadam".
Darek
Darek
Read More
Ania to osoba, która zaraża pasją, miłością i dobrocią. A jednocześnie posiada ogromną wiedzę, doświadczenie w biznesie Polecam również każdemu kontakt z nią nie tylko jako mentorem, doradcą, ale jako instruktorem jogi Fantastycznie jest móc otaczać się takimi osobami jak Ania i móc czerpać siłę do dalszego rozwoju.
Michał
Michał
Read More
Trening oddechowy z Anią pozwala złapać głęboki oddech wraz ze spojrzeniem w swoje wnętrze. Uspokojenie, opanowanie natłoku myśli, zakotwiczenie w TU i TERAZ. Praktyczne techniki do zastosowania w przerwach w pracy i dłuższej praktyce w domu. Warto!
Previous
Next