fbpx

Zapraszamy na codzienne praktyki w Strefie Bycia

Karnet 1 wejście na zajęcia- 70 PLN
Karnet 4 wejścia na zajęcia – 250 PLN
Karnet 6 wejść na zajęcia – 360 PLN
Karnet 8 wejść na zajęcia – 460 PLN
Karnet 10 wejść na zajęcia – 550 PLN

Dla Klientów Indywidualnych

Zapraszam na terapeutyczne sesje indywidualne: osobiście lub online (z kamerą) przez Zoom, Skype lub WhatsApp.

Dźwiękoterapia – terapeutyczny masaż misami

Sesje Access Bars®

We wszystkich sesjach poza wiodącą techniką którą pracujemy (jak techniki uwalniania, joga kundalini czy pranayamy) stosuję również autorską metodykę Program Delete czytając pole morficzne, tropiąc i oczyszczając z podświadomości programy sabotujące i ograniczające percepcję, działania i efekty starań w życiu. Sesje obejmują różne techniki pracy – rozmowę terapeutyczną, pracę w polu morficznym, oddech, medytację, pracę z uważnością, bioenergoterapię (uzdrawianie energetyczne), masaż Dotyk Motyla.

Dla firm

Oto kilka propozycji zajęć dla firm i korporacji.

Każde z moich zajęć dotyka obszaru fizycznego, emocjonalnego i duchowego (w zróżnicowanym stopniu). W zależności od potrzeb jestem gotowa przygotować indywidualne zajęcia odpowiadając na potrzeby / problemy Klienta.

Zajęcia różnią się w zależności od tego kto w nich uczestniczy i jakim wyzwaniom chcemy się przyjrzeć (pracownicy fizyczni, umysłowi, kadra menadżerska średniego, wysokiego szczebla itp. – program każdorazowo jest dostosowywany do podjętych ustaleń).

Każdy z tych warsztatów, wykładów można przeprowadzić w sali szkoleniowej, na wyjeździe integracyjnym lub online – w formie webinaru. Każdorazowo dostosowujemy warsztat czasowo i cenowo do oczekiwań i możliwości firmy. Dlatego jeśli zainteresowała Cię moja oferta napisz do mnie lub zadzwoń. Znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Mam za sobą wiele godzin takiej pracy z firmami – organizacjami rodzinnymi czy globalnymi korporacjami.

Prowadzę zajęcia w języku polskim, angielskim i włoskim. Mówię też dość dobrze po francusku.