Dla Klientów Indywidualnych

Zapraszam na terapeutyczne sesje – w otulinie Puszczy Kampinoskiej – godzinę od Centrum Warszawy – spotykamy się w moim domowym studio.

Jedna sesja trwa 2 godziny – koszt 300 PLN netto

Możesz też wybrać pełen dzień – 8 godzin – pracy u mnie w domu z wegetariańskim obiadem. To fantastyczny pomysł dla tych, którzy przyjeżdżają z daleka i chcą spędzić ze mną cały dzień na pracy nad sobą, zadać wszystkie palące pytania, pobyć razem po prostu. Po takim spotkaniu dostajesz pracę do domu (treningi oddechowe i jogiczne, medytacje i inne).

Koszt 1000 PLN netto

Podobne sesje prowadzę online (z kamerą) przez zoom, skype lub whatsup.

Koszt sesji 2 – 3 godzinnej online to 300 PLN netto.

W każdej pracy zaczynamy od pierwszej sesji diagnozującej, rozpoznającej obszary do pracy. Ustalamy harmonogram odpowiedni dla Ciebie, metody jakimi będziemy pracować. W metodyce „Program Delete” dotykamy zawsze pracy z oddechem, ciałem, medytacji oczyszczającej umysł. Do zakresu pracy włączam też uzdrawianie w głębokiej medytacji i reiki.

Dla firm

Oto kilka propozycji zajęć dla firm i korporacji.

Każde z moich zajęć dotyka obszaru fizycznego, emocjonalnego i duchowego (w zróżnicowanym stopniu). W zależności od potrzeb jestem gotowa przygotować indywidualne zajęcia odpowiadając na potrzeby / problemy Klienta.

Zajęcia różnią się w zależności od tego kto w nich uczestniczy i jakim wyzwaniom chcemy się przyjrzeć (pracownicy fizyczni, umysłowi, kadra menadżerska średniego, wysokiego szczebla itp. – program każdorazowo jest dostosowywany do podjętych ustaleń).

Każdy z tych warsztatów, wykładów można przeprowadzić w sali szkoleniowej, na wyjeździe integracyjnym lub online – w formie webinaru. Każdorazowo dostosowujemy warsztat czasowo i cenowo do oczekiwań i możliwości firmy. Dlatego jeśli zainteresowała Cię moja oferta napisz do mnie lub zadzwoń. Znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Mam za sobą wiele godzin takiej pracy z firmami – organizacjami rodzinnymi czy globalnymi korporacjami.

Prowadzę zajęcia w języku polskim, angielskim i włoskim. Mówię też dość dobrze po francusku.

Power Hour – dobra energia na cały dzień

Sesja Jogi – energetyzująca lub wyciszająca 1 – 1,5 h  zalecana jak najczęściej dla dobra waszych ciał i umysłów

Sesja ćwiczeń na różnych poziomach zaawansowania (do ustalenia).

Świetna o poranku dla podniesienia energii, koncentracji i nastroju.

Fantastyczna w ciągu dnia lub na zakończenie pracy dla odstresowania, rozluźnienia, zdrowej pauzy.

W ramach sesji – ćwiczenia fizyczne, oddechowe, ćwiczenie uważności: „co teraz czuję” – połączenie się z przepływem emocji, uczuć i sygnałów z ciała.

Podnosi poziom zadowolenia z życia, entuzjazmu, poczucia własnej wartości, pomaga lepiej poczuć się w swoim ciele, działa antystresowo.

Dla wszystkich – bez ograniczeń – potrzebny jest tylko kawałek podłogi, kocyk i Twoja obecność!

Opanuj swój oddech – opanuj swoje życie

Teoretyczno – praktyczne warsztaty oddechowe. Dają praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania emocjami poprzez oddech. Pozwalają uświadomić uczestnikom niezwykłą rolę jaką pełni oddech w ich życiu. Poznajemy kilka podstawowych technik oddechowych przydających się na co dzień w życiu prywatnym i zawodowym.

Spotkania dają praktyczną wiedzę z zakresu zarządzania emocjami poprzez oddech – podstawowe narzędzie regulowania nastroju i poziomu energii. 

Pozwalają uświadomić uczestnikom niezwykłą rolę jaką pełni właściwy oddech w ich życiu.

Na każdym spotkaniu poznajemy i ćwiczymy kilka podstawowych technik oddechowych przydających się na co dzień w życiu prywatnym i zawodowym – w chwilach stresu, napięcia, kiedy potrzeba uspokoić emocje, wyciszyć nerwy, odprężyć napięte ciało lub dodać sobie energii i mocy – wszystko to jest w zasięgu kilku oddechów.

Podstawowy czas trwania warsztatu to 1h. Warto jednak poprzedzić warsztat 15 minutową rozgrzewką aparatu oddechowego i ciała. Zalecam 4 warsztaty dla tej samej grupy osób dla utrwalenia technik i doświadczenia ich w pełni.

Dla tych praktyk nie ma żadnych przeciwwskazań – każdy może z nami oddychać!

Czas trwania i cena do indywidualnego uzgodnienia.

Kobieta w biznesie – Twoja MOC

Warsztaty dedykowane dla kobiet – dla zrozumienia ich emocjonalności, energetyki, roli w dzisiejszym świecie. Pracujemy również nad poczuciem i zrozumieniem biegunowości naszej energii i technikami wsparcia i emocjonalnego oczyszczania na co dzień.

 

Co to znaczy „być kobietą”?

Dwubiegunowość na Ziemi.

Jakości męskie i kobiece w każdym z nas – z jakiej mocy działasz?

Co odróżnia kobiety od mężczyzn (poza tym co widzialne)? Jak to wykorzystać w biznesie i życiu prywatnym?

Działaj skutecznie bez utraty sił – praktyczne ćwiczenia oddechowe i energetyczne

Czas trwania i cena do indywidualnego uzgodnienia.

Jesteś energią

Wykład / warsztat na temat człowieka w ujęciu energii, na podstawie wiedzy z zakresu fizyki kwantowej z elementami mindfullness. Pozwala zrozumieć, dlaczego czasem czujemy się słabi, bez energii, co zrobić, aby moc była zawsze z nami oraz jak mądrze dysponować własną energią.

Wprowadzenie teoretyczne – poziomy wibracji, czakry, wibracja Ziemi.

Praktyczne ćwiczenie z odczuwania energii (na przykładzie energii muzyki lub praktyk oddechowych).

Oddech – pierwsza pomoc w podniesieniu wibracji.

Jakie nawyki obniżają Twoją energię, jak sobie z nimi poradzić i pozbyć?

Jakie proste nawyki/praktyki podniosą Twoją energię?

Prawo przyciągania w życiu i biznesie.

Czas trwania i cena do indywidualnego uzgodnienia.