fbpx

Zapraszamy na codzienne praktyki w Strefie Bycia

Karnet 1 wejście na zajęcia- 70 PLN
Karnet 4 wejścia na zajęcia – 250 PLN
Karnet 6 wejść na zajęcia – 360 PLN
Karnet 8 wejść na zajęcia – 460 PLN
Karnet 10 wejść na zajęcia – 550 PLN

Dla Klientów Indywidualnych

Zapraszam na terapeutyczne sesje indywidualne: osobiście lub online (z kamerą) przez zoom, skype lub whatsup.

Dźwiękoterapia – terapeutyczny masaż misami – 200 PLN

Do poczytania o tym czym jest Dźwiękoterapia, jak głęboko uzdrawia taki zabieg

We wszystkich sesjach poza wiodącą techniką którą pracujemy (jak techniki uwalniania, joga kundalini czy pranayamy) stosuję również autorską metodykę Program Delete czytając pole morficzne, tropiąc i oczyszczając z podświadomości programy sabotujące i ograniczające percepcję, działania i efekty starań w życiu. Sesje obejmują różne techniki pracy – rozmowę terapeutyczną, pracę w polu morficznym, oddech, medytację, pracę z uważnością, bioenergoterapię (uzdrawianie energetyczne), masaż Dotyk Motyla.

Dla firm

Oto kilka propozycji zajęć dla firm i korporacji.

Każde z moich zajęć dotyka obszaru fizycznego, emocjonalnego i duchowego (w zróżnicowanym stopniu). W zależności od potrzeb jestem gotowa przygotować indywidualne zajęcia odpowiadając na potrzeby / problemy Klienta.

Zajęcia różnią się w zależności od tego kto w nich uczestniczy i jakim wyzwaniom chcemy się przyjrzeć (pracownicy fizyczni, umysłowi, kadra menadżerska średniego, wysokiego szczebla itp. – program każdorazowo jest dostosowywany do podjętych ustaleń).

Każdy z tych warsztatów, wykładów można przeprowadzić w sali szkoleniowej, na wyjeździe integracyjnym lub online – w formie webinaru. Każdorazowo dostosowujemy warsztat czasowo i cenowo do oczekiwań i możliwości firmy. Dlatego jeśli zainteresowała Cię moja oferta napisz do mnie lub zadzwoń. Znajdziemy najlepsze rozwiązanie dla Twoich potrzeb.

Mam za sobą wiele godzin takiej pracy z firmami – organizacjami rodzinnymi czy globalnymi korporacjami.

Prowadzę zajęcia w języku polskim, angielskim i włoskim. Mówię też dość dobrze po francusku.