fbpx

Boska Unia – Feminina i Maskulina w tańcu miłości

www (32)

Kobiece i Męskie odmieniane jest na wszystkie sposoby w większości przekazów rozwojowych. Każda duchowa ścieżka o tym traktuje, każda terapia tego wątku dotyka…

W relacjach romantycznych nieustająco balansujemy na cienkiej a czasem nieistniejącej granicy między męskim a żeńskim przejawianiem się.

Aby zrozumieć zasadę wszechświata oraz rozpoznać jakie płyną dla nas lekcje w relacji potrzebujemy wyjść poza niezwykle powszechne, ale powierzchowne postrzeganie, że maskulina to domena mężczyzny, a feminina kobiety. Na tym warsztacie zejdziemy też głębiej niż zwyczajowe rozumienie faktu, że aspekt męski i żeński jest w każdym stworzeniu.

Podzielimy się z Wami jogiczną, niezwykle głęboką, ale i prostą do rozpoznania wiedzą o tym jak aspekty męskie i żeńskie w każdym człowieku dzielą się na jeszcze bardziej wyodrębnione przejawienia – archetypy.

Zajmiemy się też seksualnością – omówimy wzorce erotyki i rozpoznamy jak wiele jest pięknych sposobów na realizowanie seksualności w naszych relacjach. Rozpoznamy różnice pomiędzy seksualnością w męskim i żeńskim ciele.

Odpowiemy na pytania, podamy przykłady z życia.

W czasie warsztatu będziemy praktykować świadomy oddech, ćwiczenia Lowenowskie, jogę Kundalini, medytacje białej tantry, zharmonizujemy aspekty femininy i maskuliny długą medytacją z oddechem, mantrą i mudrą.

Dla Kogo?

  • Zapraszamy pary i singli!
  • Jeśli w Twoich relacjach nie możesz odnaleźć harmonii
  • Jeśli w Tobie samej/samym panuje chaos, niepokój, życie nie daje radości
  • Jeśli komunikacja w związku jest napięta lub wymaga poprawy

Warsztaty prowadzą Anna i Jakub Matuszkiewicz – małżeństwo z 20letnim stażem, rodzice 2 synów, jogini, mentorzy, nauczyciele, kreatorzy Strefy Bycia.

Inwestycja – 480 PLN za osobę lub 800 PLN za parę 

Termin – 22 czerwca 2024, 10:00-18:00

————————————
Zapisy na ten warsztat prowadzimy poprzez sklep. Tu kupisz wejściówkę na to spotkanie co jest równoznaczne z rezerwacją miejsca.
 
Link do sklepu:

Warsztat prowadzi Anna Matuszkiewicz – INSTRUKTORKA JOGI KUNDALINI, NAUCZYCIELKA ŚWIADOMEGO ODDECHU, MEDYTACJI.

Pomagam ludziom podnieść jakość życia poprzez pracę z ciałem i przestrzenią energii, poszerzenie świadomości, rozbrojenie schematów, masek, programów które nie pozwalają im żyć pełnią – w radości, spełnieniu i przepływie.

Łącząc wiele metod rozwoju osobistego stworzyłam Metodykę „Program Delete”. Uczę jak prostymi metodami opanować szalejące emocje, gospodarować swoją energią, w szybki sposób sięgając po nią kiedy jest potrzebna lub odprężyć ciało i umysł kiedy jest na to czas. Pomagam odnaleźć w sobie pokłady spokoju, kreatywności, mocy, chęci i gotowości do komunikacji, porozumienia, odzyskać apetyt na życie.

Pokazuję jak dotrzeć do prawdy o sobie – sobie prawdziwym – tym kim jesteśmy poza rolami jakie odgrywamy na co dzień.

Przez ponad 20 lat pracowałam w międzynarodowym biznesie. Równolegle z biznesową pasją rozwijałam przez wiele lat swoje powołanie – jestem certyfikowaną nauczycielką Jogi Kundalini, świadomego oddechu i medytacji. W tej chwili skupiam się głównie na edukacji, coachingu, wspieraniu procesów rozwojowych moich studentów.

Prowadzę zajęcia indywidualne, grupowe, wykłady i programy mentoringowe online i offline

Więcej o tym co robię możesz przeczytać na www.strefabycia.pl

 

Prowadzący: Jakub Matuszkiewicz
Jestem tatą dwóch synów – Antka i Frania, mężem Ani. Jestem także współzałożycielem Strefy Bycia, przewodnikiem kampinoskim, a na co dzień zajmuję się doradztwem biznesowym.


Od 10 lat pomagam sobie lepiej żyć (ze sobą, moimi bliskimi i otaczającym mnie światem) i otwierać kolejne drzwi do swojej sprawczości, siły i miłości dzięki jodze, warsztatom oddechowym, terapii Lowena i innym formom rozwoju, które w danym momencie wyciągają swoją pomocną dłoń. Taką też możliwość chcę stworzyć innym mężczyznom – wyboru swojej MEDYCYNY. A jestem przekonany, że potrzebujemy jej wszyscy.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn