fbpx

Alchemy Sound Healing – Alchemia Medycyny Dźwięku

ww (5)
Zapraszamy Was na wyjątkowe relaksacyjne seanse w dźwiękach wysokich wibracji alchemicznych mis śpiewających.
 
Czego możesz doświadczyć:
  • Pięknych i błogich wibracji głębokiego połączenia z własnym wnętrzem, harmonii, spokoju oraz głębokiej relaksacji ciała i umysłu.
  • Podczas gdy ciało i umysł odpoczywa, dźwięk nawiązuje komunikację z wibracją komórek w ciele, ponieważ komórki zawierają informację wibracyjną dotyczącą aktualnego stanu całego ciała. Po takim seansie odczuwalna jest lekkość, gdyż zachodzi oczyszczenie ciała z toksyn oraz rozpuszczenie bloków energetycznych. Ruch wibracji w polu działa jak SPA dla Twojego Ciała i Duszy. Seans harmonizuje i integruje wewnętrzne procesy energetyczne oraz wpływa uspokajająco na układ nerwowy.
  • Jest to całkowicie kosmiczne doświadczenie, a pozytywne efekty są odczuwalne od razu.
  • Seans wycisza i pogłębia połączenie Duszy z Ciałem.
O Misach:
Są to misy inne niż znane w Polsce misy tybetańskie czy kryształowe. 
Misy alchemiczne są tworzone z wielką miłością przez połączenie kwarcu, wyjątkowych kryształów (w tym ametyst, masa perłowa, diament) i minerałów z metalami szlachetnymi (24k złotem lub platyną). To połączenie sprawia, że misy emitują bardzo wysokie i czyste wibracje. Ich kolorowe esencje kryształów docierają do najgłębszych warstw naszych ciał subtelnych, działając na wszystkich poziomach. Dźwięk mis jest alchemiczny i naturalne uruchamia własne mechanizmy samouzdrawiania. Poprzez rozpoznanie jakości wibracji następuje jej natychmiastowa transformacja w wysoką wibrację.
 
Prośba o nie spożywanie alkoholu 24h przed koncertem!
 
Do kogo kierowany jest ten seans
  • w stronę kobiet i mężczyzn, którzy chcą doświadczyć podróży w wysokich wibracjach
  • wszystkich którzy, chcą ugruntować i zintegrować wewnętrzne procesy własne
  • osób które, chcą aktywować własne kody uzdrawiania
  • do osób które, chcą doświadczyć alchemii wibracji.
Seans wspiera wydobycie i zrozumienie swojego prawdziwego indywidualnego brzmienia „JAM JEST”
 

Inwestycja: 170 PLN

Terminy:
20 stycznia, 19:00-21:00
10 lutego, 19:00-21:00
17 marca, 19:00-21:00
21 kwietnia, 19:00-21:00
12 maja, 19:00-21:00
16 czerwca, 19:00-21:00

Prowadząca: Monika Smolińska

Holistic &  Sound Healing Practitioner, Soul & Body Coach, Soulful Artist.

Od najmłodszych lat doświadczałam różnych form tańca oraz sztuki jako ekspresji Siebie w szkole baletowej, Teatrze Wielkim oraz Operze Narodowej, tworząc własne choreografie czy intuicyjne malarstwo. Od lat  pracuję z ciałem holistycznie oraz z Medycyną dźwięku (sound healing).

Długa i bardzo owocna praca holistyczna z bólem, umysłem, emocjami oraz gojeniem się ciała po wypadku, doprowadziła mnie do stworzenia oraz połączenia wielu skutecznych technik holistyczno-artystycznych, wspierających harmonię ciała oraz Duszy.

Dziś jako Holistic & Sound Healing Practitioner, wzbogacam tę pasjonującą pracę ze sztuką dźwięku alchemicznego, na seansach, koncertach lub prowadząc sesje holistyczno-alchemiczne na śpiewających misach alchemicznych, gongach Grotta Sonora czy bębnach szamańskich, wprowadzając w wyższe stany świadomości.

Moją misją jest wspieranie transformacji ciała, praca ze świadomą przemianą emocji, traum w połączeniu ze sztuką intuicyjno-wibracyjną jakim jest dźwięk i malarstwo. Jest to misja poszerzania świadomości o naszej boskości i nieskończoności. Z zamiłowania eksploruję kolorowe kuchnie świata, transformując wibracje pożywienia.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn