fbpx

Umysł

Grafiki www (22)

Umysł jest tu by służyć człowieczej Wielkości.
Służyć Duszy i Duchowej jakości.
Aby w swoim geniuszu prowadzić ją przez ziemskie gęstwiny.
Aby słuchać przez sensory ciała czego Człowiekowi trzeba do pełni.

Opuszczony, odłączony od ciała zaczyna dryfować w służbę opowieściom własnym, innych umysłów, historiom, wydarzeniom, zaczyna żyć własnym życiem. Szuka ciągle komu może służyć, histerycznie wręcz czepia się treści i obiektów którym może oddać swoje genialne umiejętności.
Zhakowany przez „władców umysłów” oddaje się w służbie na rzecz misji władców…

Odzyskanie komunikacji między umysłem a sercem i ciałem jest niczym innym jak przywróceniem źródłowych założeń tego czym jest Człowiek.

Jung powiedział, że każda systemowa religia chroni człowieka przed realnym doświadczeniem Boga…
I ciężko się z tym nie zgodzić. W tomach opowieści, nauk, słów, mądrości na każdą okazję, w interpretacjach pośredników i próbie nazwania nienazwanego toniemy w koncepcjach, niezrozumiałych mitach, zakazach i nakazach, które prowadzą umysł w jeszcze większy gąszcz… Bóg żywy, czysta energia stwórcza i jej doświadczanie nie żyje w tych konceptach.

W tym gąszczu umysł robi co może aby się bronić, chroni nasze „małe ja”, broni, wini, krytykuje, wywyższa, poniża, klaszcze… Wskazuje lepszych, gorszych, lepszego Boga i tego „nie jedynego”…
I nie ma nic w tym złego. To po prostu złe użycie niezwykłego, potężnego narzędzia…

Nie jestem umysłem!
Mam umysł!

Kiedy to zrozumiesz otworzysz przestrzeń, w której będziesz mógł, mogła mówić DO swojego umysłu, a nie mówić ZE swojego zagubionego umysłu.
To zmienia wszystko!
Wszystko!
Na serio…

Kiedy łączysz swój umysł ze swoim ciałem, z jego odczuciami, wrażeniami, zaciskiem w brzuchu, gardle, drżeniem nóg, ciarą na plecach… dajesz mu szansę na to aby powrócił do Domu. Aby odnalazł wreszcie miejsce któremu ma służyć.

Jakież to odprężające.

Jak pięknie moc w tym opaść i zrelaksować się kiedy wiesz, że umysł Ci służy….

Sat Nam

Jeśli chcesz wesprzeć to co robimy w Strefa Bycia – Twoja przestrzeń rozwoju i dołączyć tym samym do grupy na FB gdzie dzięki medytacjom odzyskujemy połączenia możesz to zrobić na Patronite – już za 70 PLN miesięcznie dostaniesz wsparcie w codziennej pracy.

Zapraszam

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *