fbpx

Szeptem – 4 kluczowe pytania na 2023 rok

Obraz2

Jeśli bliskie są Ci tematy rozwoju osobistego, duchowego, transformacji i przebudzenia niech to spotkanie Cię nie ominie. Styczeń to czas na domknięcie starego roku – wbrew potocznym opiniom to jeszcze nie czas na odpalanie rakiet do nowego, a wspaniała okazja do refleksji, wglądów i wyciągania wniosków z tego co już za nami. Human Design kieruje nasze refleksje na bardzo szczegółowe, acz wielkie 4 pytania, które zadane w tym czasie mogą doprowadzić człowieka do wielkiej prawdy.

„Szeptem” to cykl rozmów, w których spotykam się z ludźmi ważnymi dla mnie osobiście. Ludźmi, którzy w jakiś sposób przyczynili się do tego kim jestem i gdzie jestem w moim życiu. Przedstawiam ich wiedzę jak umiem najlepiej. Pytam i słucham. Bez fajerwerków, cięć, dodatkowych atrakcji po prostu rozmawiam. Zapraszam – zrób sobie herbatę i dołącz do nas.

W pierwszym odcinku tego cyklu rozmawiam z Tomaszem Truszkowskim – przyjacielem, badaczem systemu Human Design i prawdopodobnie jedną z niewielu osób, które żyją w eksperymencie HD. Tomasz to kopalnia wiedzy. Wrócimy na pewno jeszcze do rozmów z nim o samym Human Design – czym jest, po co i jak go rozumieć.

Tymczasem zapraszam na rozmowę o najbliższych kilku tygodniach i pytaniach, które mogą uruchomić w Tobie katapultę do kolejnych poziomów świadomości.

Share on facebook
Facebook
Share on google
Google+
Share on linkedin
LinkedIn

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *